آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

درب ضد سرقت فلزی درمیان مصرف کننده ها معروف است به درب ضد سرقت چینی، از کیفت بالایی در بازار برخوردار نمی باشد و ساخت کشور چین می باشد. به همین دلیل ممکن است خرید رفتن برای بسیاری از افراد کسل کننده باشد، و از همه بد تر ممکن است آن کالایی که مد نظر شما می باشد در بازاری که شما می روید موجود نباشد. ساختار کلی درب ضد سرقت دارای ورق های فولادی در خود می باشد، قفل و لولا ها در درب ضد سرقت که مهم ترین قسمت ایمنی درب می باشد دارای جنس درجه یک می باشد و نسبت به درب های معمولی بسیار مقاوم تر است. درب ضد سرقت به خاطر طرح و ساختاری که از آن برخورد دار است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت نسبتا بیشتری است. قفل ها دلیل اصلی وجود امنیت برای شما می باشد، با توجه به کیفیت و ساختاری که قفل از آن برخوردار است مانع تجاوز سارقین به حریم شخصی و یا آپارتمان شما می شود. این درب ها به اندازه ای از کیفیت پایینی برخوردار است که می توان گفت شامل درب های ضد سرقت نمی شود. 3. بر اثر گذشت زمان ممکن است گرد و غبار بر روی درب ضد سرقت بنشیند و نیاز به بیان نمی باشد که اگر این گرد وغبار به مدت زمان طولانی بر روی درب قرار داشته باشد می تواند بر روی رنگ درب و در ظاهر زیبایی آن تاثیر منفی بگذارد.

همان گونه که اطلاع دارید خرید کردن به مدت زمان بسیاری نیازمند می باشد. فراموش نکنید این کار آنقدر حساس است که برای انجام آن حتی علاوه بر تعمیرکار به حضور همزمان جوشکار برای جای انداختن دقیق لولا ها نیاز پیدا میکنیم . درب ترک در گذشته طرفداران بسیاری داشت اما امروزه به دلیل افزایش قیمت ارز و تولید درب های ایرانی با کیفیت، خرید این درب ها دیگر مثل سابق نیست. امروزه باوجود ویروس کوید 19 و هزار و یک دلیل دیگر افراد بسیاری ترجیح میدهند که به شکل اینترنتی و غیر حضوری خرید خود را انجام دهند . امروزه درب های ضد سرقت مطمئن ترین انتخاب برای حفاظت از خانه می باشند. امنیت در زمان حال حرف اول را میزند اما مهم اینجاست که شما به چه طریقی میخواهید امنیت ایجاد کنید منظورمان امنیت خانه و منزل و یا اداره است و درباره امنیت شهر صحبت نمیکنیم . این درب ها علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تامین می کنند. البته این امر باعث افزایش فراوان وزن این درب ها هم می شود که لازم است در زمان نصب به این موضوع توجه شود. قفل درب ضد سرقت داف در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده و ظاهری همانند قفل کاله دارد ولی از نظر ایمنی و آلیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تأیید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد.

در هنگام خرید درب ضد سرقت مانند هر محصول دیگری، باید دانش و اطلاعات لازم را در مورد آن داشته باشید. در صورت رخ دادن این گونه مشکلات تعمیرکار درب های ضد سرقت می توانند اقدام به تعویض و یا تعمیر قفل درب ضد سرقت کند . اما همین خریدار اگر این مطلب را به دقت بخواند حتما نظرش تغییر خواهد کرد . متسفانه برخی از فروشنده ها با تحریف از کالای خود مشتریان را فریب می دهند و بهترین راه کار پیدا کردن فروشنده معتبر و قابل اعتماد و منصف می باشد. به یاد داشته باشید بیشتر مواردی که در فروشگاه ها مشاهده می کنید یا فروشنده ها به شما به عنوان درب ضد سرقت ترک معرفی می کنند در حقیقت درب ها منتاژ شده در ایران می باشد. پس این مقاله را تا آخر دنبال کنید و همه چیز را درباره این درب امن و دوست داشتنی بدانید. به یاد داشته باشید با قیمتی که فروشگاه به شما داده است چک کنید که چه نوع از روکش در فاکتور ذکر شده است، روکشی که برای درب های معمولی استفاده می شود و یا روکش دور آلمینیومی می باشد.

البته باید یاد آوری کرد که توجه به این نکته که بحث غیر استاندارد بودن درب نیز بسایر مهم است، و این موضوع در مقاومت و استقامت درب تاثثیر گذار می باشد. 4. لولاهای درب ضدسرقت غیرقابلرؤیت میباشد و شکستن و نفوذ به این دربها غیرممکن میباشد. قطعا درب ضد سرقت ترک یکی از درب های باکیفیت می باشد و از قیمت بالایی برخوردار است. قیمت درب ضد سرقت سور ترکیه بسیار گران بوده ولی می توان این محصولات را باکیفیت دانست. البته هستند درب های ایرانی باکیفیت مشابه ولی ارزان تر. قابل توجه است که درب ضد سرقت ترک از نظر کیفیت دارای متریال و از نظر قیمت نسبت به درب های ایرانی و چینی در جایگاه بالا تری قرار دارد. به طور کلی، تفاوت این نوع از درب ها، در نوع جنس به کار رفته در ساختمان آن ها است. روکش این درب ها به گونه ای ساخته شده است که در برابر هر گونه رطوبت مقاوم می باشد. این دربها در مقابله ورود سارقین و اهرم نمودن بسیار مقاوم هستند. اکنون اکثر درب های ضد سرقت موجود در بازار از کشور های ترکیه و چین است. چهار چوب های درب ضد سرقت از یک تیرک افقی در سردر، یک تیرک افقی در کف و دو تیرک عمودی در طرفین قاب تشکیل شده است که در انتها آستانه درب را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید