آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی آکوستیک، ضد صدا – تجارتنیوز

جنس لولای نامرغوب به معنای لنگر انداختن در و پس از مدتی صدا دادن آن و ایجاد شکاف اطراف و به هم خوردن رگلاژ است که عملا کارایی درب ضد سرقت از بین میرود. اما لازم به ذکر است که درب ضد سرقت آنقدرها هم که نامش نشان میدهد، ضد سرقت نیست. طول عمر مفید درب ضد سرقت چقدر است؟ نکته:منظور از ابزار کامل تجهیزات جهت دیلم کردن درب و همچنین تخریب قفل و سیلندر است. این در حالی است که همهی ما میدانیم احتمال گم کردن کلید درب خانه، چقدر زیاد است. بدیهی است که هسته این درب های فلزی و با ضخامتی استاندارد می باشد. با تعریف و کاربرد درب ضد سرقت آشنا شدید که ایمن سازی و بهبود عایق بندی خانه و ساختمان توسط درب های ضد سرقت صورت میگیرد، درب های ضد سرقت مزایای مختلفی دارند که در مقایسه با درب های معمولی به شدت متفاوت و تاثیرگذار هستند. درب ضد سرقت دربی است که سارقین نتوانند با هر شیوه دستکاری یا تخریب قفل درب وارد مکان مورد نظر شوند و درب ضد سرقت مانع از ورود آنها گردد. بایستی همواره در نظر داشت که استفاده از درب ضد سرقت صرفاً زمان وارد شدن دزد به خانه را طولانیتر میکند ولی به هیچوجه جلوی سرقت را نخواهد گرفت.

قیمت مناسب این درب وکیفیت و دوام بالا این درب یکی از عوامل موثر می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان توانایی تامین آن را دارند .درب hdf دارای استحکام بالایی است و در برابر ضربه بسیار مقاوم است . در حال حاضر استفاده از درب مقاوم در برابر آتش برای برخی از آپارتمان ها نیز اجباری می باشد و درصورت عدم رعایت نمی توانند تاییدیه آتش نشانی را دریافت کنند ؛ مهمترین استاندارد در منازل شش طبقه و بیشتر بهر مندی از همین نوع درب است که تا حدودی قابلیت عایق صدا را نیز دارند . دربهایی که با استفاده از آلیاژهای مقاوم در ساختار آنها در مقابل ضربه، مته و هرگونه فشار خارجی ایمن هستند و از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری میکنند. چیزی که مسلم است؛ آمار دزدی هرگز به اندازه صفر نرسیده است. باید بدانید کیفیت دربهای ضد صدا که در بازار بصورت آماده و با این قصد طراحی و ساخته شدهاند، به مراتب بسیار بیشتر از این دربی است که شما به درب عایق تبدیل میکنید.

دربهای ضد سرقت تنوع و طراحیهای مختلفی دارد که خریداران میتوانند بر اساس سبک خانه خود از آنها استفاده کنند. بی شک درب ضد سرقت ترک اصل یکی ازانواع درب های ضد سرقت که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد. رنگ بکار رفته برای رویۀ در ضد حریق نسوز و تمام یراق آلات توان مقاومت دربرابر آتش سوزی را تا زمانی مشخص دارند . بهعنوانمثال رویه بعضی از این دربها را در کوره به رنگ طبیعی چوب درمیآورند. رویه درب ام دی اف به ضخامت ۸ الی ۱۰ میلی متر بوده که روکش های پی وی سی یا چوب طبیعی با طرح های متنوع می باشد. روکش درب ضد سرقت از جنس فلز است و مقاومت بسیار بالایی دارد. درب ضد حریق دربی است که قابلیت مقاومت در برابر حریق در دماهای بالا را در حدود 3 تا 4 ساعت دارد ؛ این درب از لولا ، چهارچوب و روکش تمام فولادی ساخته شده و در داخل آن پشم سنگ و نسوز استفاده میشود . رقابت برابر میتواند موجب رشد ما شود و مجموعه تولیدی درب ضد سرقت تهران کاملا از این موضوع استقبال میکند. این نوع از دربها در برابر فشار، برش و دستکاری ایمنی بسیار بالایی در مقایسه با دربهای معمولی با نردههای حفاظتی و آکاردئونی دارند.

اگر قصد خرید این دربها به عنوان یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل را در سردارید؛ پیشنهاد ما این است که در هنگام خرید به نکات فنی دربهای ضد سرقت بیشتر از ظاهر آنها توجه کنید. به گفته پلیس آگاهی هر عامل یا تجهیزاتی که سرقت را به تأخیر بیندازد مورد تأیید پلیس است. درست است که این دربها نمیتوانند مانع چنین دستبرد برنامهریزی شوند اما میتواند کمی آن را به تأخیر بیندازد و یا حداقل یک مانع خوب محسوب میشود. اگرچه که مدلهای ترکیهای درب ضد سرقت جذابتر هستند اما اکثر آنها در داخل ایران مونتاژ میشود. در درب های ضد سرقت ترک مونتاژ ایران، از اسکلت لنکه و بدنه چارچوب ایرانی و رویه، روکش، یراق آلات و قفل ترک استفاده می شود. در سال های اخیر با وارد کردن قطعات ضد سرقت در کشور ایران، شرکت های ایرانی موفق به ساخت این گونه درب های ضد سرقت شدن که از کیفیت عالی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید