آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی آکوستیک، ضد صدا – تجارتنیوز

استفاده از این دربها باعث تفکیک قسمتهای داخلی ساختمان و مستقل شدن بخشهای مختلف ساختمان میشود. برای خرید همه چیز مخصوصا درب هایساختمانی باید به بورس در ضد سرقت در شهر های مختلف مراجعه کنید تا بتوانید انواع جدید ترین و بهترین مدل های در ضد سرقت با طرح و رنگ های مختلف را مشاهده کنید و سپس خریداری کنید. این درب ها که به عنوان درب ضد سرقت چینی و یا همان درب ضد سرقت ارزان شناخته می شوند یکی از مدل های پرطرفدار بازار هستند. در این نوع همه ارتباطات از طریق همان کارت صورت گرفته و هیچ ارتباطی بین قفل و نرم افزار نیست. قفل کارتی آفلاین یکی از انواع آن است. لولای درب ضد سرقت نقش بسیار مهمی را دارد وقتی که سارق قصد دستبرد را داشته باشد با درب ضد سرقت مواجه شود حتماً بی خیال می شود چون واقعاً هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد، اما یک راه حل در این میان وجود دارد و باقی می ماند و آن هم لولا درب است اگر لولای درب ضعیف باشد و به درستی نصب نشده باشد و از مواد درجه سه و نامرغوب ساخته شده باشد می توان از طریق آن درب را باز کرد بدین صورت که سارق به وسیله یک دیلم به گوشه و کنار درب و لولا فشار وارد می کند تا آن را کج کند و درب را از سمت مخالف باز کند و اگر لولای درب مناسب نباشد به راحتی می توان این کار را انجام داد اما اگر از بهترین و مرغوب ترین لولا استفاده کنید اصلاً شاهد چنین صحنه ای نیستید و باز هم سارق ناکام خواهد ماند و توانایی باز کردن درب ضد سرقت را ندارد.

قیمت مناسبی دارد و مقاومت بسیار خوبی در برابر اشعه خورشید و شباهت بسیار زیادی نیز به چوب طبیعی دارد. این دربها هم دارای کیفیت خوبی هستند و هم قیمت مناسبی دارند. درب ضد سرقت ایرانی نسبت به سایر دربها قیمت متوسطی را دارا می باشد. درب ضد صدا یا درب آکوستیک به نوعی از درب گفته میشود که به میزان قابل توجهی میزان صدای ایجاد شده در بیرون را کاهش میدهد و مانعع وارد شدن صدا به محل مورد نصب این دربها میشود. روکش های لوکس که از جنس ام دی اف با ضخامت ۸ تا ۱۰ میلی متر از جنس راش و گردو است. رویه های ملامینه ضخامت کمتری دارند، چیزی حدود ۵ تا ۸ میلی متر و یک لایه نازک است که روی درهای ضد سرقت پرس می شود. رویه ملامینه شامل ام دی افی با ضخامت 5 یا 8 میلی متر است و به صورت تک رنگ یا دو رنگ طراحی و تولید می شود. رویه هایی که در ایران به اشکال متنوع برای دربضد سرقت تولید میشود شامل رویه های برجسته اکونومی که معمولا از جنس MDF با روکش راش و گردو است.

دسته بندی های قفل هوشمند شامل اثرانگشتی و کارتی می باشد. قفل های کارتی خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. این ورقه با یک شبکه از پروفیل های آهنی حمایت می شود. وقتی قصد دارید تا به مسافرت بروید سعی میکنید که اشیای قیمت خودتان را با خود ببرید و یا آنها را به کسی بسپاردید و یا اینکه در جایی آنرا قایم کنید تا دست کسی به آن نرسد مرحله بعدی میرسد به قفل و زنجیر کردن درب منزل اغلب منازل و واحدهای مسکونی و تجاری دارای یک حفاظ هستند که در صورت نبودن آنرا ببندند و کار سارق را سختتر کنند اما غافل از اینکه سارقین به راحتی با یک قفل بر اقدام به باز کردن حفاظ میکنند خب وقتی به این راحتی میشود که حفاظ را باز کرد درب که برتری نسبت به آن ندارد پس درب ورودی را هم باز میکنند.مشکل اینجاست که اگر شما ده تا درب هم برای منزل خود نصب کنید و هزاران لایه امنیتی را هم برای آن در نظر بگیرید بازهم امکان این وجود دارد که سارق بتواند وارد منزل شما شود و دستبرد بزند! درب ورودی اولین المانی است که یک خریدار یا مهمان با آن رو برو می شود اولین تاثیر گذاری بصری همیشه مهم ترین نقش را در ساخت تصویر زیبا از منزل و ساختمان شما دارد.

یک فرد حرفه ای بین 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد تا قفل درب ضد سرقت را باز کند و این زمان تحت تاثیر تعداد زبانه های قفل درب ضد سرقت و اینکه زبانه های قفل از چپ و راست و بالا و پایین درگیر شده باشند نخواهد بود . از دلایل مقرون به صرفه بودن قیمت درب ضد سرقت ایرانی، وجود تامین کنندگان آهن و فولاد داخلی است. تا چند دهه قبل تنها برای مکانهای مهم از درب ضد سرقت استفاده میکردند، اما با افزایش سرقت از منازل و شرکتهای خصوصی، اهمیت و نقش درب ضد سرقت بیش از پیش شده است. این قفل ها دارای چند کارت هستند که می تواند در اختیار اعضای خانواده قرار داده شود. در خرید درب باید دقت داشت که درب در عین حال که زیبا است و با ساختمان همخوانی و هماهنگی دارد دارای استحکام و کاربرد راحت باشد. با توجه به نوسانات حال حاضر بازار و بالا رفتن قیمت دلار، یکی از مناسبترین گزینهها از نظر قیمت، درب های تولید داخل هستند. قفل کارتی آنلاین نوع دیگری است که باز و بسته شدن آن از طریق سیستم وایرلسی که به نرم افزار اصلی متصل است، انجام می شود. جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمی خورد اما بودن آن خالی از لطف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید