آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

قفل دربهای ضد سرقت جزء مهم امنیتی این دربها میباشد که در حال حاضر قفل های ساخت کشور ترکیه نسبتا مرغوب میباشد. اما بهترین آن، دری است که از متریال های مرغوب در ساخت آن استفاده شده باشد و کیفیت ساخت بالایی داشته باشد. در حالیکه ورق فولادی در دربهای ضد سرقت مرغوب 1.25 میلیمتر می باشد. مثلا اگر درب را برای یک ساختمان مسکونی می خواهید که امکان تخریب و ایجاد سر و صدا برای دزدان وجود ندارد، بهترین انتخاب شما در ضد سرقت چوبی خواهد بود که هم عایق صدا و گرما باشد و هم این که بهترین امنیت را برای شما فراهم آورد. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که این دربها دارد این است که دارای قفل مرکزی چند زبانه است که گشودن آن را به شدت سخت و دشوار می کند. یکی از ویژه گی های مهم این درب ها نصب آسان است که در پایان عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت می شود که این منجر به کمترین آسیب وارده به درب است .

اما زیبایی این درب های نیز از مسائل مهمی است که بیشتر مصرف کنندگان به آن توجه ویژه دارند. البته این امر در مورد همه درها صادق نیست و به طور مثال برخی درب ها اصلا قابل روکوب خوردن نیستند یا چارچوب آنها به گونه ای است که امکان حذف روکوب وجود ندارد اما در بسیاری موارد امکان حذف و اضافه این بخش وجود دارد. در واقع عنوان بهترین این دربها را نمی توان به کشور یا برند خاصی اختصاص داد. چهار چوب های درب ضد سرقت از یک تیرک افقی در سردر، یک تیرک افقی در کف و دو تیرک عمودی در طرفین قاب تشکیل شده است که در انتها آستانه درب را تشکیل می دهند. درب ضد سرقت چوبی: ترکیب فلز و چوب در ساختار این نوع درب ها به کار رفته است. در واقع مهمترین بخش آن همین ورقه ی فولادی است که توسط چوب یا MDF پوشانده شده است.خوشبختانه طرح ها و رنگ های متنوعی دارد که می توانید آن را با هر دکوراسیونی ست کنید.

عایق های خوبی محسوب می شوند و اجازه ی ورود یا خروج صدا و حرارت را نخواهند داد. با افزایش درخواست خرید درب ضد سرقت تولیدکنندگان سعی کردهاند بهترین و متنوعترین مدلها را تولید نمایند تا از این طریق موجب افزایش فروش این محصول شوند. درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های های هیدروکربن یا گالوانیزه می باشد که تمام این موارد توسط خانه آتش سازمان آتش نشانی مورد تاییده قرار گرفته است. رنگ های استاتیکی مورد استفاده برای رنگ آمیزی فلز های درب توسط سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است و از رنگ های ضد آتش به حساب می آید. امکان تولید این در ها در طرح ها و رنگ های متنوع مطابق با هر سلیقه ایی فراهم می باشد. در سال های اخیر با وارد کردن قطعات ضد سرقت در کشور ایران، شرکت های ایرانی موفق به ساخت این گونه درب های ضد سرقت شدن که از کیفیت عالی برخوردار است. اولین تفاوت ظاهری درب ضد سرقت چینی با نمونه های ایرانی در نحوه طراحی چهارچوب آنها می باشد. آیا نصب درب ضد سرقت به معنای ایجاد امنیت کامل برای منزل شماست؟

چرا درب ضد سرقت؟ خیلی مواقع با این سوال مواجه می شویم که چرا درب ضد سرقت استفاده کنیم؟ خیلی ساده و سریع نصب می شوند و دردسر خاصی به همراه ندارند. به خاطر این که داخل آن ها ورق ها و پروفیل های فولادی گذاشته شده است، وزن خیلی بالایی دارند و نمی توان به راحتی آن را تخریب کرد. پیشنهاد می شود برای آشنایی با انواع درب ضد سرقت موجود و حتی جدید ترین درب های ضد سرقت و آگاهی از تمام مشخصات و قیمت آنها با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را به صورت رایگان مشاوره دقیق و حرفه ای دهند. در گذشته بیشتر این درب ها از کشور چین وارد می شدند و به همین دلیل بعضا به درب ضد سرقت چینی شهرت دارند ولی در حال حاضر تمامی این درب ها در داخل کشور تولید شده و حتی به کشورهای دیگر نیز صادر می گردند. مراقبت صحیح از درب های ضدسرقت دوام و زیبایی آنها را تا سال ها حفظ میکند.

دیدگاهتان را بنویسید