آیا خرید و نصب درب ضد سرقت به معنای امنیت 100 درصد است؟

نرمافزارهای دزدگیر اماکن به شما این امکان را میدهد تا به صورت انعطافپذیر از امکانات دزدگیر خانهتان استفاده کنید. امنیت حاصل از نصب این دربها و ظاهر زیبای آنها موجب شده فروش در ضد سرقت به صورت چشم گیری افزایش یابد. با پیشرفت دنیای اینترنت و نفوذ آن در بین ایرانیان شاهد این هستیم که امروزه کالای بزرگ و اساسی مانند لوازم اصلی منزل را از طریق اینترنت به فروش می رسانند. جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست درنظر گرفته شده است و از طریق آن میتوان نامه و پاکت را به داخل انداخت البته جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمیخورد اما بودن آن خالی از لطف نیست. در روش جوش ابتدا درب را در محل نصب قرار می دهند و با استفاده از قطعات میلگرد ، درب از طریق سوراخ های موجود روی چهارچوب به فریم انتظار ( قوطی ) جوش داده می شود . روکوب همان قاب چوبی است که برای زیبایی بر روی قاب فلزی درب یا همان چهارچوب درب نصب می شود.

هم اکنون این مجموعه تولیدی با نام درب مسلح تهران تمرکز اصلی اش طراحی و تولید انواع درب ضد سرقت ایرانی میباشد که برای احترام به حق انتخاب مشتریان در مجموعه فروشگاه ها و نمایندگی های خود محصولات وارداتی از کشورهای ترکیه و چین را هم به فروش میرساند. به علت بالا بودن ضریب ایمنی این نوع درب ها و به زبان ساده نفوذپذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی ، مشتریان اصطلاحا به آن درب ضد سرقت می گویند. اینکه به چه میزان میتوان به خاصیت ضد سرقت بودن این نوع درب ها اعتماد کرد دقیقا به عوامل و فاکتورهای متعددی از قبیل نوع درب ضد سرقت، آلیاژ مصرفی در یراق درب، کیفیت ساخت، نوع چهار چوب و قفل درب و … عامل پنجم تعیین کننده قیمت درب ضد سرقت زیرسازی و استراکچر درب است که پیش تر به آن اشاره کرده ایم و واضح مشخص است که قدرت و کیفیت میزان متریال کار شده در ساختار داخلی درب، اهمیت مستقیمی با قیمت درب می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید درب ضد سرقت، قیمت آن می باشد. این انتخاب نیز یکی از بهترین انواع روکش های درب ضدسرقت است.

به گفته برخی از متخصصین در صنعت درب ضد سرقت ، در میان انواع مختلف درب ضد سرقت ترک، برند های “tuna ahsap”، “AGT DOOR” و “efor” از بهترین کیفیت برخوردار هستند. امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین، ترک، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود میباشد. شما کاربران گرامی می توانید جهت خرید اینترنتی انواع طرح های درب ضد سرقت و یا اطلاع یافتن از آخرین قیمت درب ضد سرقت با بخش فروش درب ضد سرقت گروه صنعتی درکو تماس بگیرید. قیمت درب ضد سرقت در چه بازهای است؟ این درب ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم و با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه و غیره سهم زیادی از فروش درب ضد سرقت در بازار را به خود اختصاص داده اند. با این تفاسیر نباید فروش درب ضد سرقت به صورت اینترنتی را دور از ذهن بدانیم. شاید خاص ترین تفاوت درب ضد سرقت ایتالیایی با انواع دیگر درب ها، قرار گرفتن لولای آنها در وسط درب و به صورت مخفی است. توصیهی پلیس این است که اشیا قیمتی را در خانه نگه ندارید؛ با اینحال خانوادههایی هستند که طلا و جواهرات خود را در گاوصندوق و به خصوص گاوصندوقهای مخفی نگه میدارند.

امروزه ایمن ترین راه برای حفظ امنیت خانه شما استفاده از درب ضد سرقت و نصب آن بر روی درب است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بعضی با نصب دزدگیر خانه و تعدادی با کمک درب ضد سرقت، در راستای حفظ امنیت خانههایشان میکوشند. از مهم ترین ویژگی این دربها می توان به استراکچر فولادی و مقاوم آنها اشاره نمود که موجب افزایش امنیت و مقاومت در برابر برش و ضربه شده است. اما در مقابل دربهای فلزی ضد سرقت در آتش، باران، برف یا رطوبت هوا مقاومت قابل توجهی دارند و در حقیقت از هر نوع گزندی دور هستند. البته این امر در مورد همه درها صادق نیست و به طور مثال برخی درب ها اصلا قابل روکوب خوردن نیستند یا چارچوب آنها به گونه ای است که امکان حذف روکوب وجود ندارد اما در بسیاری موارد امکان حذف و اضافه این بخش وجود دارد. این نوع درب ضد سرقت غالبا از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. قیمت درب ضد سرقت از نوع ترک نسبت به سایر انواع درب ضد سرقت بالاتر است ولی با این وجود مورد توجه بسیاری از افراد هستند. نوع درب انتخابی باید با محل مورد نصب سازگار و بتواند جوابگوی نیاز آن محل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید