آیا خرید و نصب درب ضد سرقت به معنای امنیت 100 درصد است؟

این دو قسمت عمدتا با ورقه فلزی 1٫5 میل کاملا مقاوم ساخته شده و در شرایط مشابه چهارچوب رنگ می شوند. همان طور که در بالا اشاره شد یکی از مدل های درب ورودی ساختمان، درب لابی می باشد. همانطور که اشاره شد درب ضدسرقت از باکیفیتترین و مقاومترین مدلهای درب ورودی برای ساختمانها است. تا چند سال گذشته از انواع درب چوبی به عنوان درب ورودی ساختمان ها و آپارتمان ها استفاده می شد. قیمت انواع درب داخلی ساختمان بر مبنای میزان کیفیت رویه درب، متریال مورد استفاده در استراکچر، کیفیت رنگ کاری، یراقآلات و ابعاد درب داخلی مورد ارزیابی و قیمتگذاری شوند. این لایه میانی از انواع متریال مانند فولاد و غیره می باشد. نصب نمایید. همچنین در منازل بیشترین استفاده از انواع درب آکوستیک به عنوان درب سرویس بهداشتی و توالت میباشد. همواره مسئله حفاظت از منازل با صرف هزینه کم یکی از دغدغه های افراد به شمار میرود که وجود درب های ضد سرقت تا حدود بسیار زیادی از این نگرانی کاسته و بازار بسیار خوبی در تمام کشورها و همچنین کشور ایران را به خود اختصاص داده است.

باز هم این کارها موجب امنیت کامل برای منزل شما نمی شود اما تا حد زیادی از ورودی سارقان به منازل جلوگیری می نماید. روکش مورد استفاده در تولید درب اتاقی ام دی اف دارای تنوع بسیار زیادی است، روکش چوب طبیعی که خود دارای انواع مختلفی از قبیل روکش چوب گردو، راش، بلوط، روکش PVC و ملامینه از انواع روکش درب ام دی اف میباشند. مقاومت بسیار بالای دربهای ام دی اف و استفاده از روکش پی وی سی و روکش چوب و رنگ پلی استر از مزایای درب MDF میباشد. اما شما میتوانید دربهای اتاقی و داخلی ساختمان را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب بدون واسطه از تولید کنندگان دربهای ساختمان مانند راسان درب تهیه نمایید. درب ضد سرقت با کیفیت و اصل به هیچ وجه بدون کلید قابل باز شدن نمی باشد و در مقابل ضربه، اهرم نمودن و برش نیز مقاوم است. در روش عایق کردن درب با پارچه یا چرم بدون لمسه کوبی از عایق اسفنجی به ضخامت ۲ تا ۴ سانتی متر و دانسیته بین ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم استفاده میشود.

باید توجه نمایید همیشه قیمت بالای محصولات دلیل بر کیفیت آن ها نمی باشد و شما با مراجعه به مراکز فروش در ضد سرقت می توانید این محصولات را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید. بر همین اساس ویژگی های منحصر به فرد هر درب و کاربرد اختصاصی آن ها مشخص می شود. مناطق شرجی همان طور که از اسمش مشخص است دارای آب و هوای مرطوب و نیمه و خشک و نیمه سرد است. دربهای ضد صدا یا همان عایق صدا که از نام آن کاملا مشخص است، عایق بسیار خوبی برای سر و صدا میباشند. روشهای دیگر استفاده از درزبند برای قسمتهای مختلف درب و یا استفاده از پرده آکوستیک یا ضد صدا است. مهمترین مرحله در آکوستیک کردن دربها استفاده از عایق صوتی مناسب و درزگیری دربها در محل تقابل درب با چهارچوب است. از مهمترین خصوصیات این دربها مقاومت بسیار بالای آنها در برابر رطوبت و نفوذ حشرات به داخل این دربها است. راه دیگری که غالباً سارقین برای نفوذ به خانهها دارند، لولاهاست. راه های جلوگیری از سرقت منزل چیست؟

یکی از روش های جلوگیری از عبور سر و صدا، آکوستیک کردن درب ساختمان میباشد. یکی از روشهای تبدیل درب به عایق ضد صدا، استفاده از یک ورق فوم با ضخامت ۳ تا ۴ اینچ از جنس تخته فیبر عایق صدا و متصل نمودن آن به درب معمولی اتاق یا ورودی آپارتمان است. البته میتوان از دربهای دیگری با روکش پی وی سی و یا دربهایی که با رزین روکش شدهاند هم به عنوان درب سرویس استفاده نمود اما بهترین گزینه برای این مکانها همان درب ای بی اس است. این مدل از درب ها در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد، وزن آن ها بسیار سبک است و به راحتی می توان آن ها را تعمیر نمود. درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد . درزگیر دور لنگه درب نیز نقش بسزایی در جلوگیری از خروج گازها سمی و دود در ساختمان مشتعل دارد و علاوه بر این بدلیل جلوگیری از ورود اکسیژن به محیط باعث کند شدن پروسه اشتعال می شود. یکی از به بهترین گزینهها در این هنگام، استفاده از درب ضد صدا میباشد. درب های ضد سرقت به گونه ای ساخته شده اند که عایق گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید