آیا درب ضد سرقت کاملا ضد سرقت است ؟

از دستگیره فلزی برخوردار بوده و میتوانید بر روی آن چشمی نصب کنید. همچنین نصب هر گونه آپشن اضافه نیز با توجه به محل نصب درب توسط تولید کننده امکان پذیر بوده و می توانید از این درب ها جهت ایجاد امنیت بیشتر سازه خود استفاده نمایید.فراموش نکنید که نصب درب ضد سرقت نیز مانند ساخت آن نیاز به تخصص و مهارت داشته و هر فرد نمی تواند نصب آن را انجام دهد. بر حسب سفارش مشتری دربهای ضد سرقت می توانند دارای درجات مختلفی از عایق صوتی باشند. در این راستا انواع مختلفی از قفل درب ضد سرقت تولید شده است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد متفاوتی نیز می باشند. قبل از خرید درب ضد سرقت لازم است با مشخصات آن آشنا شوید . در ابتدا از لحاظ کیفی میتوان اشاره به آن نمود که همانطور که میدانیم در خصوص محصولات چینی درجه کیفیت متفاوت بوده و هر محصول چینی دارای چندین نوع درجه از لحاظ کیفی میباشد که در خصوص درب های ضد سرقت نیز این چنین است و در مواردی درب های چینی از کیفیت بالاتری نسبت به درب های ترک برخوردارند و در مواردی نیز بر عکس میباشد که باید با توجه به محل نصب درب نوع و کیفیت درب را انتخاب کرد.

قفل ضد سرقت کلیدی دارای دو دسته کلید است. در مقایسه با قفل های ضد سرقت هوشمند، از قفل های ضد سرقت کلیدی بیشتر استفاده می شود. شاید بتوان گفت مهمترین جزء در ضد سرقت ، قفل است. همچنین مشتریان با توجه به نیاز خود و بودجه در اختیارشان، قفل مورد پسندشان را انتخاب می کنند. قاعدتا هنگام انتخاب درب ها با چهارچوب و متریال یکسان لولا بیش از هر چیز شما به ظاهر درب توجه خواهید کرد اما جنس رویه نیز بسیار مهم است. البته اگر محدودیتی در قیمت درب ضد سرقت داشته باشید باید بدانید که معمولا جنس ام دی اف قدری گران تر است اما انتخاب ام دی اف با وجود زیبایی دردسرههایی هم دارد. تا چند دهه قبل تنها برای مکانهای مهم از درب ضد سرقت استفاده میکردند، اما با افزایش سرقت از منازل و شرکتهای خصوصی، اهمیت و نقش درب ضد سرقت بیش از پیش شده است.

شما می توانید برای تهیه و خرید درب ضد سرقت، با مقایسه قیمت ها، بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را در نمایندگی درب ضد قیمت تجربه کنید. ایمان ویندور و خیلی از نمایندگی های دیگر با راه اندازی فروشگاه های آنلاین، شرایط خرید درب ضد سرقت را برای شما فراهم کرده اند. هدف شما از خرید درب ضد سرقت ، داشتن درب هایی است که هنگام مسافرت به راحتی ببندید بدون آنکه ترس ورود دزد به خانه را داشته باشید. بهترین چگالی ام دی اف 750 کیلوگرم بر مترمکعب است حال آنکه MDF بی کیفیت چگالی حدود 600 تا 650 کیلوگرم بر متر مکعب دارد، بنابراین محصول بی کیفیت و ارزان طبیعتا دارای ام دی اف با چگالی پایین هستند. به طور مثال اگر از قفل ۲۰ زبانه استفاده کنید، ۵ قفل از بالا بسته می شود و از قسمت کناری، بالا و پایین درب نیز ۱۵ قفل قرار دارد که هم زمان قفل می کند.

درب ضد سرقت ارزان همان طور که از نام خود پیداست دربهای ضد سرقتی هستند که قیمت تمام شده ی پایین تری دارند. در ادامه انواع لایه ها و قابلیت های در ضد سرقت مورد بررسی قرار می گیرد. چهارچوب درب ضد سرقت با مصالح پر می شود که این مصالح می تواند فوم فشرده پلی اورتان و یا مصالح ساختمانی مانند سیمان و ماسه باشد. جنس لولای نامرغوب به معنای لنگر انداختن در و پس از مدتی صدا دادن آن و ایجاد شکاف اطراف و به هم خوردن رگلاژ است که عملا کارایی درب ضد سرقت از بین میرود. هدف تمامی خریداران در وهله اول امنیت درب ضد سرقت است. از مهم ترین خصوصیات خرید اینترنتی درب ضد سرقت مشاهده محصولات متنوع در رنگ ها و مدل های متنوع می باشد. اگر درب در معرض مدام نور خورشید است و یا امکان می دهید که خط و خش روی آن ایجاد شود، انتخاب مناسبی نیست. قفل سیلندردار از جنس مس به راحتی باز می شود، با ضربه و با مته و یا حتی اسید مقاومت خود را از دست می دهد. بکاربردن 3 عدد لولای فلزی در داخل چهارچوب از نوع ساچشمه ای برای باز بسته شدن راحت و بی صدای درب همراه با پین ثابت برای مقاومت در برابر ضربه .

دیدگاهتان را بنویسید