آیا درب ضد سرقت کاملا ضد سرقت است ؟

با این همه کسانی هم هستند که آن قدر قیمت بالا می گذارند که حتی سال به سال نیز نیاز به تغییر قیمت ندارند! طرح CNC اختصاصی و نامحدود با انتخاب روکش های متنوع و حتی بدون روکش با رنگ کاری سطح درب ، میتواند طیف نامحدودی از انتخاب را برای درب و چهارچوب در خدمت مشتری قرار دهد. از نظر کیفیت درب های ضد سرقت ترکیه دارای کیفیت بالا و بطبع از قیمت بالاتری هم دارا هستند.درب های ضد سرقت ایرانی از نظر کیفیت تقریبا هم سطح با درهای ترک هستند و بهای کمتری هم دارند درهای ضد سرقت چین هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت در آ خرین این رتبه بندی قرار دارد. خیر ، متاسفانه در کشور ما طبقه بندی تولید برای دربهای ضد سرقت وجود ندارد ولی شایان ذکر است که دربهای ضد سرقت ایرانی حداقل در 3 رده کیفی قرار میگیرند :1- درب ضد سرقت ایرانی سری لوکس 2- درب ضد سرقت ایرانی سری درجه یک 3- درب ضد سرقت ایرانی سری اکونومی و از لحاظ بازه قیمتی در بازه حدود ۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان قرار میگیرد . اما ، قیمتی که درج میکنیم اگر جای دیگر دیدید که پایین تر بود بدانید که معنی کلمه جنس آشغال میفروشند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس به فاکتورهای مهمی از جمله ابعاد درب، نوع جنس درب و یراق آلات به کار رفته در این درب ها بستگی دارد. تمامی مزایای این درب ها (البته از نوع مرغوب)، باعث شده، استفادهکنندگان با خیال آسوده درب آپارتمان و یا واحد مسکونی خود را قفل کرده و از منزل خارج شوند. شما می توانید جهت دریافت هرگونه اطلاعات در زمینه دربهای ضد سرقت در مدلهای برجسته، حک شده، فوق لوکس، لمینیت، لابی، فلزی و همچنین انواع دربهای داخلی، اتاقی و ضد حریق و در انواع برندهای ایرانی، ترکی و چینی و یا آگاهی از نحوه ارائه سفارش محصولات ما با دفتر مرکزی کارن درب تماس بگیرید. همچنین همه ی دربهای ضد سرقت، چشمی نیز دارند که مجموعه ما برای قفل و یراق موجود روی درب 3 تا 7 سال ضمانت وابسته به جنس قفل و یراق در نظر گرفته است. دربهای ضد سرقت با توجه به شرکت سازنده اصولا در دو مرحله نصب می شوند : 1 – نصب چهارچوب بدون درب ، 2 – سوارکردن درب روی چارچوب . منبع تغذیه آنها باتری قلمی است به طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمیباشد و میتوان این نوع قفل ها را روی انواع درب ضد سرقت نیز نصب کرد.

از جمله موارد نصب شده بر روی درب ضد سرقت که باعث تاخیر در سرقت می شود می توان به این موارد اشاره نمود. درب ضد سرقت یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد ایجاد کننده امنیت در یک ساختمان می باشد. دارای 7 عدد کلید که 2 عدد آن کلید کارگری برای زمان بازسازی میباشد و 5 عدد دیگر کلیدهای اصلی که پس از استفاده آن دو کلید قبلی غیر فعال می شوند . همین کیفیت باعث شده كه بيشتر افراد از همین درب به عنوان گزینه اصلی انتخاب نمایند. درب های یک ساختمان، علاوه بر کارایی و نقش خود، می توانند به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون داخلی نقش ایفا کنند. این درب ها بعنوان درب ورودی ساختمان، درب ورودی آپارتمان، درب منزل، درب ویلا، درب های ورودی ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. اگر درب ضد سرقت قیمت مناسب را بخواهید تهیه نمایید، درب ضد سرقت فلزی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. درب ضد آب با کیفیت عالی یکی دیگر از محصولات موجود در وب سایت اهورا درب می باشد.انتخاب مناسبی برای درب سرویس بهداشتی و درب حمام می باشد. درب ایرانی دارای کیفیت و ظاهری مشابه درب های ترک هستند ولی با قیمت بسیار کمتر.

درب لابی ضد سرقت دارای تمام استاندرها و خصوصیات یک در ضدسرقت می باشد ولی با ابعاد بزرگتر. در ضد سرقت در مدل های مختلف و برای کاربردهای گوناگون طراحی و تولید می شوند. در ضد سرقت با رویه فلزی دارای طرح های مختلف و رنگ بندی متنوع می باشد که شما با مراجعه به صفحه این محصولات می توانید نمونه کارهای تولید و عرضه شده در راسان درب را مشاهده بفرمایید. در حاضر صنعت درب ضد سرقت به بخش های مختلف تقسیم بندی شده است. این در ها در مدل ها، جنس ها و رنگ و کیفیت مختلف در بازار موجود است. قفل درب های ضد سرقت دارای 11 زبانه میباشند که در سه جهت مختلف عمل میکنند. به جرأت می توان گفت که درب ضد سرقت ضامن امنیت منازل و ساختمان ها می باشد و کیفیت و ساختار قفل درب ضد سرقت برای تحقق این هدف امری الزامی و منطقی است. با توجه به این مفهوم ، عاملی که بسیار نقش مهمی ایفا می کند کیفیت درب ضد سرقت و آپشن های امنیتی درب ضد سرقت است . در ضدسرقت باید با بتون یا پلاستو فوم پرشود. درب ضد حریق، دربی است که از شعله ور شدن اتش جلوگیری می کند و در برابر حرارت تا حدود 4 ساعت مقاومت می کند چهار چوب و روکش درب هر دو از فولاد بوده و از ورق آهن و پشم سنگ و پوشش رنگ نسوز و یراق آلات ساخته می شود .

دیدگاهتان را بنویسید