ابعاد درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دربی است که سارقین نتوانند با هر شیوه دستکاری یا تخریب قفل درب وارد مکان مورد نظر شوند و درب ضد سرقت مانع از ورود آنها گردد. سه زبان توسط یک قفل وارد چارچوب می شود و زبان های دیگر هم توسط قفل دیگر. پیش از خرید درب ضد سرقت بهتر است از قیمت های استاندارد آن در بازار مطلع شوید. مشکلاتی که در خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت ایجاد می شود زیاد است که مهم ترین آن گیر در باز و بسته شدن می باشد که علاوه بر کاهش کارایی درب ضد سرقت موجب سلب آرامش نیز می شود. باتوجه به توضیحات داده شده مواد و مصالح مختلفی برای مقاومت درب های ضد سرقت در برابر رطوبت هوای شرجی در آن ها به کار میرود، گزینه های زیادی برای مواد درهای ورودی از جمله فایبرگلاس، چوب، آلومینیوم و فولاد وجود دارد، درهای فایبرگلاس اغلب بهترین درهای بیرونی منازل در آب و هوای مرطوب تر هستند که میزان بارش زیاد را تجربه می کنند، زیرا در زیر خود رطوبت به خوبی نگه می دارند و پوسیدگی و پیچ و تاب برای درب نخواهند داشت. در سطح جهانی روکش های ملامینه بیشترین و وسیع ترین دامنه مصرف را در بین سایر روکش ها دارند و در مصارف عمومی و تقریبا تمامی مصارف روکش کاری سطوح مورد استفاده قرار میگیرند.

هدف تمامی خریداران درب های ضد سرقت در وهله اول امنیت درب ضد سرقت است. تعمیرکار درب ضد سرقت به خوبی می داند که چه تعداد لولا و در چه فاصله هایی نیاز است تا رگلاژ این دربها تحقق یابد البته لازم به ذکر است که رگلاژ زمانی به خوبی اتفاق می افتد که تمامی قطعات به خوبی تنظیم شده باشد. شايد مهمترين سوالی كه برای خريداران درب ضد سرقت پيش مي آيد اين است كه چه نوع درب ضد سرقتی بخريم؟ سازندگان خوشنام درب های ضد سرقت همواره تلاش می کنند درب های ضد سرقتی بسازند که در حین داشتن امنیت بالاتر نسبت به درب های معمولی، دارای ظاهری زیبا و همچنین متنوع و کاربردی باشند. بعد از خواندن این مقاله شما به یک متخصص قیمت درب های ضد سرقت تبدیل خواهید شد! اين دربها به دلیل نوع عملکردشان باید بدون هر گونه قفل و عامل نگه دارنده ای باشد تا در هنگام وقوع حادثه به سادگی باز شده و بتوان از آن گریخت.

یراق آلات درب های ضد سرقت تاثیر زیادی در امنیت آنها دارند؛ به ویژه قفل های آنها که قفل هایی مخصوص هستند و بدون این قفل ها اصولا درب امنیتی معنایی نخواهد داشت. درب ضد سرقت ترک اصل دارای دور استیل چارچوب کشویی و وزن حدودا ۱۶۵ کیلوگرم می باشند همچنین از لحاظ قفل در ۵ تیپ مختلف وجود دارند که شامل تیپ یک :قفل معمولی تیپ دو: قفل مرکزی تیپ سه :قفل چنگکی تیپ چهار:قفل بدون مغزی و تیپ ۵ قفل نیمه مرکزی می باشند. دور تا دور لنگه درب آلومینیوم وکیوم شده است. به طور خلاصه پیشنهاد ما به مشتریان این است که 15 تا 30 روز کاری قبل از اینکه به محصول نیاز داشته باشند، طرح و مدل را انتخاب کرده و سفارش خرید را قطعی کنند. درب های ضد سرقت چینی با روکش اچ دي اف معمولاً از کیفیت خوبی برخوردار هستند و نسبت به برخی از درب های ترکیه که در بازار ایران وجود دارد گرانتر هم هستند و طبیعتاً با توجه به تفاوت کیفیت درب های ضد سرقت ترک و چیني منطقی است که از نظر قیمتی هم بین این درب ها تفاوت وجود داشته باشد.

درب های یک ساختمان، علاوه بر کارایی و نقش خود، می توانند به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون داخلی نقش ایفا کنند. این درب از یراق و پروفیل فولادی و سخت و یا از آلیاژهای فلزی مستحکم تشکیل شده و قفل آن قفل آلمانی یا نوعهای پیشرفته قفل است که باز کردن آن به راحتی امکانپذیر نباشد. اصلی ترین تفاوتی که می توان در درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی اشاره کرد نوع رویه ها هستند این تفاوت بیشتر در کیفیت ام دی اف به کار رفته، دقت ابزار و پروفیل های استفاده شده بر روی درب و از همه مهم تر رنگ آمیزی آن است. درب های ضد سرقت به دلیل آن که در ساختارشان از ورق های فولادی استفاده می شود به طور معمول از عمر مصرفی بالاتری نسبت به درب های چوبی برخوردار هستند . درهای ضد سرقت دارای ورقه ای فولادی در درون خود هستند تا امکان ورود به خانه و آپارتمان از طریق شکستن درب وجود نداشته باشد. کلیه درهای اتاقی تولید شده در راشا درب دارای کلاف داخلی چوب روسی و عایق بندی می باشد. این پروفیل ها از به صورت شبکه بندی درون درب کار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید