ابعاد درب ضد سرقت

مهمترین کاربرد دربهای ضد حریق در برجهای مسکونی ، ادارات ، ساختمانهای تجاری ، بیمارستان ها ، ورزشگاه ، استادیوم ، نمایشگاه ، فرودگاه ، نیروگاه ، مراکز امنیتی ، مدارس ، دانشگاه و هر محلی که در آن افراد زیادی تجمع دارند می باشد . از لحاظ قیمت ، دربهای ضد سرقت چوبی قیمتی بالاتری به نسبت درب ضد سرقت فلزی یا PVC ( پی وی سی ) دارند و معمولا در ساختمانهای لوکس از آن بهره مب برند .ایمنی هر دو محصول کاملا بالاست چون داخلشان لایه فولادی با ضخامت چند میلی کار شده که می تواند از هر نظر مناسب باشد . دربهای چینی یک از گزینه های سازندگان مجتمع های مسکونی حاشیه شهر بود که از کشور چین با قیمتی پایین وارد می شد و چون درب ضد سرقت ایرانی تولید نمی شد جایگزینی برای دربهای گران ترکیه ای بود . اکنون که این مقاله نگارش می شود شاید بیش از 1000 مدل درب ضدسرقت در بازار موجود است که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته شده اند ؛ انتخاب بهترین درب در میان این حجم از تنوع کار مشکلی می باشد چون همیشه باید به دو نکته توجه کنیم ، یکی طراحی ظاهری و دیگری ایمنی که بهترین درب ضد سرقت هردوی اینها را باید داشته باشد .

8 – ایمنی لازم در برابر حریق و آتش سوزی های کوچک با استفاده از مواد نسوز در داخل درب . دربهای ضد حریق در مدل های تک لنگه ، دو لنگه بازشو ، دولنگه تک بازشو و یک و نیم لنگه با پنجره شیشه خور گرد تولید میگردد . این دربها با اینکه زمان کوتاهی است که وارد بازار ایران شده است، به سرعت توانسته جای دربهای قدیمی را بگیرد و این هم حاکی از امنیت و ظاهر شیک و زیبای این درب است. دپو کردن این دو مدل باعث شده که کاهش قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس (و آبنوس) نسبت به سایر دربهای طرح برجسته برای شرکت آرسان درب امکانپذیر باشد. اگر درب ورودی شما داخل ساختمان نیست و با مستقیم با هوای آزاد در ازتباط است بهترین درب های بیرونی برای آب و هوای گرم و خشک و رطوبت فایبرگلاس، آهن فرفورژه هستند تا در برابر تابش نور خورشید مقاوم باشند و به راحتی پوسیده نشوند چراکه پوسیدگی یکی از عامل های ضعیف کردن قدرت درب ضد سرقت در برابر مقاومت است.

5 – قفل بکار رفته در ساختار درب حتما از نوع چند زبانه و با امکان ورود به چهارچوب از سه یا چهار جهت باشند . 4 – یراق آلات Panic Exit Device : درب ضد حریق دارای دستگیر و قفل مخصوصی است که امکان باز شدن آنرا در شرایط اضطراری محیا می کند . درب های ضد سرقت یکی از مهم ترین تولیدات ما در سنا درب امن می باشد. مرغوب ترین و بهترین آن ها حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد. تولید انواع درب های ضد سرقت بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام شده و کالا با برترین کیفیت در دسترس شما می باشد. تفاوت قیمت درب ضد سرقت با درب های دیگر چیست؟ تفاوت سوم را می توان در رویه این درب ها مشاهده کرد، به گونه ای که رویه نوع چینی به صورت فلزی (استیل) با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد . تفاوت دیگر این درب ها با یکدیگر در وزن آن ها است. به طوری که می توان گفت وزن یک درب ترک با دو درب چینی برابری می کند.

217 و وزن تقریبی بین 90 تا 120 کیلوگرم با بازشوی مفید 90 تا 105 درب ضد سرقت . از مدلهای پرفروش بازار به درب ضد سرقت چهارچوب کشویی با داخل پشم سنگ ، در چارچوب ثابت ، درب ضد سرقت ترک اصل با قفل 13 زبانه مونو کاله ، درب ضدسرقت با قفل مرکزی 21 زبانه ( دور استیل – دور آلومینیوم ) و دربضدسرقت با قفل نیمه مرکزی که فقط 13 زبانه دارد اشاره نمود . ازجمله درب ضد سرقت مدل ونوس ، و درب ضد سرقت مدل آبنوس (یا آراز) که در تمام کشور جزء پرطرفدارترین مدلهای درب ضد سرقت هستند. اگر درب های ضد سرقت قرار است در مکان های مرطوب یا مکان های صنعتی به کار برده شوند ، پوشش لایه بیرونی باید ضد رطوبت و ضد اسید باشند. نصب درب های ضد سرقت کاری سختی نیست و حدود 2 تا 3 ساعت زمان میبرد فقط باید تخصص و حرفه این کار را داشته باشید. درب ضد حریق دربی است که قابلیت مقاومت در برابر حریق در دماهای بالا را در حدود 3 تا 4 ساعت دارد ؛ این درب از لولا ، چهارچوب و روکش تمام فولادی ساخته شده و در داخل آن پشم سنگ و نسوز استفاده میشود .

دیدگاهتان را بنویسید