بهترین تشریفات مجالس در تهران و کرج

این روزها با زیاد شدن تشریفات و تلاش برای برگزاری هرچه بهتر جشن های عروسی بحث تشریفات عروسی نیز بین زوج های جوان باب شده است. پسازاین سرمایهها، در بحث مالی راه اندازی این کسبوکار باید بگوییم که در حدود 100 میلیون تومان در حالت استاندارد نیاز دارید. راه اندازی تشریفات مجالس در کنار نیاز به سرمایه به علم و آگاهی نیاز دارد. اما انتخاب تشیریفات بستگی زیادی به تعیین بودجه مراسم عقد، نامزدی، عروسی و سایر مراسم های شما دارد و البته چه بسا که یاری گرفتن از یک موسسه تشریفاتی یکی از راه های صرفه جویی اقتصادی و کاهش هزینه های مراسم هایی مانند جشن عروسی می باشد. یکی از راه های جلوگیری از این اتفاقهای ناخوشایند و برگزاری بهتر و زیباتر یک جشن باشکوه مانند جشن عروسی، بهره بردن از موسسات تشریفات مجالس است. گل آرایی، بادکنک آرایی و تم های خاص و به روز این مجموعه برای جشن های شما بسیار شیک و لاکچری می باشد. اگر برای برگزاری مراسم خود به دنبال گروه تشریفات می گردید حتما از باغ اختصاصی تشریفات شرف زاده و البته نمونه کارهای این مجموعه حرفه ای دیدن کنید.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس نایب یکی از مجهز ترین و معتبرترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی وارائه دهنده تشریفات عروسی در شیراز میباشد، که علاوه بر تشریفات مجالس عروسی، در زمینه خدمات مجالس برای همایشها و افتتاحیهها و … یکی از مسائلی که امروزه با رشد تورم و کاهش درامد اکثر مردم قبل توجه هست مسائل مالی و هزینه برگزاری یک عروسی خوب و داشتن یک خدمات مجالس عالی با تشریفات مجالسی برازنده در شان مدئووین عروس و دامادهای عزیز میباشد که هرچقدر این مقدار هزینه را بتوان تقلیل داد و به قول عامیانه تشریفات مجالس ارزان تری را با داشتن اکثر امکانات خدمات مجالس ترتیب داد میتوان گفت یک عروسی موفقی را رقم زده ایم و این امر امکانپذیر نیست الا با مشاوره گرفتن از یک تیم تخصصی در این زمینه که سالها با انجام تشریفات و خدمات مجالس حرفه ای توانسته اند بهترینها را با نازلترین قیمت در اختیار عروس دامادهای عزیز قرار دهند.

برخی از آقا داماد ها و یا پدر های محترم صاجب مجلس در زمان عقد قرارداد برگزاری مراسم عروسی در دفتر خدمات مجالس منتخبشان بدلیل اینکه گمان میکنند با بر عهده گرفتن برخی از کارها و یا تفکیک پکیجهای ارائه شده توسط گروه تشریفات مجالس و خدمات مجالس منتخبشان و انجام کارها و پیگیری آن میتواند نقش مهمی در کاهش هزینه هایشان داشته باشد و با این تفکر مراسم عروسی را به کام خود و اطرافیان تلخ میکنند زیرا به فرض مثال اگر صاحب مجلس بخواهد کیک و میوه و شیرینی مراسم خود را خودش بعده بگیرد اولا بدلیل اینکه عمدتا تجربه ای هم در این امر ندارد با مراجعه به مراکز میوه و تره بار بجای میوه دستچین و یکدست میوه های درجه ۳ را بجای درجه یک و با مبلغ بالا خریداری میکند که فقط رج روی جعبه دستچین شده است و معلوم نیست زیر رج اول میوه ها چه کیفیتی را دارند و در شب مراسم عروسی به یکباره با میوه های لک دار و ریز و درشت مواجه میشود که دیگر کاری نمیشود کرد و آنشب را با استرس و نگرانی و اعصابی خراب سپری نموده و اصلا خوش نگذشته و خستگی به تنشان میماند و یا اینکه بخواهند کیک عروسی را خود سفارش بدهند بایستی یا خودشان وسط مراسم عروسی خود یا فرزندشان راهی قنادی شده و آن را به تشریفات مجالس آن شب برسانند و یا به قنادی اعلام کنند که با آزانس برایشان بفرستند که چون اغلب باغ های عروسی در اطراف تهران هستند و خدمات مجالس ها اغلب در باغ برگزار میشود هزینه چشمگیری را باید فقط به آژانس بپردازند.

درسالن عقد فضای باز، سفرهی عقد در فضای باز برپا میشود. از جمله وظایف مجموعه های ارائه دهنده ی تشریفات و خدمات مجالس برای مجالس عقد و عروسی شامل راهنمایی در انتخاب مکان اجرای تشریفات از جمله انتخاب تشریفات باغ، اجاره ی تالار، اجاره ی ویلا و سایر مکان های باز و بسته می باشد.. این ویلاها دارای سالن سرپوشیدهی مجلل و فضای باز بسیار مناسب و زیبا هستند. فضای داخلی این مجموعه بسیار شیک و مدرن طراحی شده است که نشان دهنده سبک سلیقه این تشریفات در طراحی مراسم نیز هست و تاثیر به سزایی در انتخاب و تصمیم زوج های جوان دارد. باغ اختصاصی این مجموعه با میزها و صندلی های بسیار شیک و ورودی بسیار زیبا یکی از بهترین و زیباترین باغ ها برای برگزاری مراسم شماست. با انتخاب منوهای پذیرایی میتوانید سایر جزییات آنرا به ما بسپارید و لحظاتی ناب در کنار مهمان ها برای خود رقم بزنید. را برای جشن انتخاب کنید و شبی به یاد ماندنی را رقم بزنید. برای دریافت اطلاعات لازم در خصوص خدمات تشریفات پل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. جهت بهره مندی از این تخفیفات ویژه می بایست در سایت دابی ثبت نام نموده و فرم مربوط به دریافت دابی کد را پر کنید تا کدی 8 رقمی به نام دابی کد(دابی کد ، کدی است که دابی به اعضای خود اعطا می کند که نشان دهنده وابستگی آنها به سایت دابی می باشد .) به شما داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید