تخفیف تشریفات مجالس

بنابراین گرچه برگزارکننده تشریفات مجالس گزینه های موزیک را در اختیار زوجین قرار میدهد، ولی انتخاب گروه موسیقی یا آهنگ هایی که در مجالس عروسی پخش میشود، به عهده عروس و داماد است و حتی اگر بهترین خوانندگان و گروههای موزیک معروف را دعوت کنند، در نهایت بهتر است که لیست آهنگ هایی که قرار است پخش شود را خودشان تهیه نمایند. خدمات عروسی و خدمات مجالسی که موسسات تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی می دهند ، عبارت است از معرفی ویلاها ، باغ های عروسی و سالن های برگزاری عروسی ، یا اگر باغ عروسی و ویلا و یا سالن عروسی برای خود داشته باشند اجاره باغ عروسی ، سالن عروسی و ویلا ، چیدمان سالن عروسی یا باغ عروسی ، دیزاین باغ عروسی و سالن عروسی ، گل آرایی ، شمع آرایی ، سفره عقد ،معرفی گرو های موزیک ، معرفی سالن های آرایش برای عروس و داماد ، دسته گل عروس ، اجاره و تزیین ماشین عروس ، تهیه و طبخ غذاهای ایرانی و فرنگی شامل انواع خوراک ها و خورشت ها ، انواع کباب ها،انواع نوشیدنی،انواع میان وعده ها،سرو و طبخ انواع فینگرفود ها ،سرو انواع سالاد و دسر ، طراحی جایگاه عروس و داماد ، محوطه سازی ، تهیه ظروف و انواع صندلی ،تهیه انواع کیک و شیرینی ، کارت عروسی،صوت و تصویر،معرفی فیلم بردار و عکاس ، نورپردازی ، نورآرایی سفره خانه سنتی ، میزآرایی ،آتش بازی وکافی شاپ ، مه سرد ، برنامه ریزی و پنل مراسم عروسی و …

در این بینیکی دیگر از وظایف موسسه تشریفات مجالس لوکس برای هرچه بهتر برگزار شدن مجلس تزیین و گل آرایی اتاق عقد، ماشین عروس، سالن و میزها و یا اتاق برگزاری تولد می باشد. در میان موسسات برگزار کننده عروسی و مجریان برگزاری مراسم عروسی به جرات می توان گفت که فقط ده درصد از آنها مجوزهای لازم برای فعالیت اعم از شماره ثبت ، کد اقتصادی ، جواز ، تابلو برای فعالیت های خود را دارند و الباقی موسسات هیچ یک از این مجوزها را برای فعالیت ندارند . به جرئت میتوان گفت یکی از مهمترین مراسمها برای هر شخصی در زندگی، جشن عروسی است. از دیگر فعالیت های موسسات تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس عروسی می توان به برگزاری مراسم نامزدی و تولد ، سالگرد ازدواج ، جشن های فارغ التحصیلی ، مراسم ترحیم ، مراسم های افطار ، مراسم ولیمه ، جشن های مناسبتی و برگزاری میهمانی ها اشاره کرد . همواره برگزاری یک مراسم عروسی خوب و رویایی آرزوی تمام عروس خانم هایی است که در طی سالهای دوران قبل از ازدواج به آن می اندیشند و خود را در لباس عروس در عروسی خود کنار همیار و همسر آینده شان تصور میکنند و هزار باید و نباید را در ذهن مرور میکنند و بهترینها را برای میهمانان شب عروسی خود متصور میشوند و این در حالی است که اکثر قریب به اتفاق عروس خانم ها فقط از آنچه که در عروسی های اقوام و فامیل و دوست و آشنا ها دیده اند یک ذهنیت کمرنگ از نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی دارند و هرگز تجربع ای در این زمینه نداشته اند زیرا عروسی برای اکثر مردم فقط یک بار اتفاق می افتد و چون چنین است با نزدیک شدن مراسم عروسی استرس و نگرانی از بابت تمام مراحل جشن عروسی گریبان عروس و داماد را میگیرد و باعث میشود تا در انجام این امر مهم دلواپس خیلی از مسائل باشند و گاهی اتفاق می افتد که بسبب وسواس به خرج دادن بر سر یک موضوع کاملا” ساده بعضی از مهمترین مسائل یا یاد برود و یا زیاد ساخته و پرداخته نگردد .

موسسات بسیار زیادی در زمینه تشریفات مجالس وجود دارند ، که اکثر آنها در مناطق غرب تهران واقع شده اند ، تقریبا نود درصد از این موسسات متمرکز بر برگزاری مراسم عروسی و تشریفات عروسی هستند و تقریبا از ده درصد باقی مانده به صورت تخصصی برگزارکننده همایش و سمینار ، افتتاحیه ، کنگره ، جشنواره ، سمپوزیوم ، کنفرانس و نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشند . منوی تشریفات عروسی بسیار گوناگون است و با توجه به مقدار امکانات موردنظر هزینه تشریفات عروسی بعنوان یکی از خدمات مجالس تغيير می کند، خیلی از این افراد بر این عقیده هستند که زمانیکه تشریفات عروسی خویش را بدست خدمات مجالس بسپارند، هزینه سرسام آوری برای آنها خواهد داشت، این فکر اشتباه است. منظور این است که می توان از مواردی مانند گل آرایی، شمع آرایی، نورپردازی،طراحی تابلو برای امضا، لوسترهای زیبا و دکور استفاده کرد. مجموعه ی تشریفات و خدمات مجالس تهرانی این افتخار را دارد که در این رویداد خوشایند مجری ومشاور شما باشد و در برگزاری مراسم شما را همراهی کند. در تهران است. در تمام سالهای فعالیت مجموعه مات توانستهاند با ارئه خدمات مناسب در زمینههای مختلف اعتبار مناسبی در بین مجموعههای تشریفاتی در تهران و حتی در کشور کسب کند.

⭐️نکته مهم این است که هر منو ویژگی ها و کیفیتی مخصوص به خود را دارد که پس از انتخاب منوی مورد نظر تمامی امور خدماتی با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده بدون هیچ کم و کاستی اجرایی می شود. پس تمامی افراد می توانند با در نظر گرفتن بودجه اختصاصی خود امکانات تشریفات عروسی را انتخاب کنند و این شب را در تقویم زندگی خود ثبت کنند. این موسسه دارای 5۰ مورد باغ، سالن و ویلای عروسی در شمال ،شرق و غرب تهران و کرج و همچنین کیترینگ اختصاصی میباشد . همچنین تجهیزات دیگری از قبیل: انواع ظروف پذیرایی، چادر، حریرکاری، نورپردازی، صحنه آرایی، گلآرایی، شمعآرایی، آتش بازی یخ سرد و نورافشانی میباشد که هماهنگی و مدیریت تمام این تجهیزات نیازمند یک برنامهریزی درست است. برای این امر افراد با تجربه در این موسسات پس از در نظر گرفتن فضای باغ تالار و با توجه به سلیقه افراد و همچنین گل های زیبا و خاص و مناسب با فصل و موقعیت اقدام به گل آرایی جایگاه عروس و داماد و ماشین عروس و سایر بخش ها می کنند و یا برای مجالس چون تولد اقدام به آراستن محلی برای نشستن کودک شما می کنند. موسسات تشریفات مجالس باید در گام اول، ابتدا سلیقه عروس خانم ها و آقا دامادها و صاحب مجلس را مد نظر قرار دهند و پس از بررسی میزان بودجه ای که افراد تعیین کرده اند بهترین گزینه ها را به آنها پیشنهاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید