تخفیف تشریفات مجالس

حتما کنار در ورودی سالن، یک دفتر و چند تا خودکار قرار دهید تا دوستان، آشنایان و مهمانان موقع خروج، آرزوها، خاطرات و یادگاری هایشان را برای شما بنویسند. شاید هدیه دادن به مهمانان آنقدرها هم مهم به نظر نرسد ولی یکی از جزئیات خوشایندی است که در یاد دوستان، آشنایان و اقوامتان می ماند. یکی از لوکس ترین و محبوب ترین تشریفات مجالس در تهران، تشریفات (خانی) می باشد که با مدیریت حرفهای خانم خانی و آقای افشار، مراسمهای عقد، نامزدی، عروسی و بسیاری از سمینارها و همایشهای کاری، دیپلماتیک و رسمی را به بهترین شکل و در فاخرترین مکانهای شناخته شده در تهران و حومه، برگزار نموده است. تشریفات مجالس کیمیا محمدی یکی از خوشنام ترین تشریفات های تهران می باشد که رزومه ای درخشان در برگزاری انواع مراسم های نامزدی، عقد، عروسی، تولد، سالگرد ازدواج، همایش ها و سمینارهای رسمی و شرکتی را داراست. مجموعه ما متشکل از آشپزخانه اختصاصی با ۱۰ نفر پرسنل سر آشپز و کمک آشپز برای طبخ لذیذ ترین خوراک های ایرانی و فرنگی، اجرای جدید ترین دیزاین های اروپایی و آسیایی از روی ژورنال و طراحی های مخصوص برای مجالس شما انجام می شود.

تمامی خدمات مانند گل آرایی و دسته گل عروس، شمع آرایی، معرفی و سازماندهی گروه های موسیقی، معرفی سالن های معتبر آرایشی برای عروس و داماد، اجاره ماشین های لوکس و همچنین امور مربوط به تزیین ماشین عروس، انواع غذا ها و میان وعده ها و دسر های ایرانی و فرنگی، طبخ فینگرفود ها، نور آرایی سفره، آتش بازی، مه سرد، صندلی ها، ظروف مورد استفاده، دوربین و عوامل فیلم برداری، کارت عروسی و تمامی وسیله های مورد نیاز و همه و همه در منو های متفاوتی به متقاضیان ارائه می شود. در حالیکه امروزه دغدغه های پیش از ازدواج که یکی از مهم ترین آن ها برنامه ریزی مراسم عروسی است، به حدی نگرانی و مشغولیت فکری برای زوجین ایجاد کرده است که مانع لذت بردن زوج های جوان از این دوره ی شیرین و رمانتیک می شود. تشریفات به معنای نوعی ارتباط غیر کلامی است که در آن هدف، احترام به میزبان و سازماندهی مراسم است که طبق اصول و قوانین خاصی انجام می شود. شادی و هیجان ساقدوشتان در لحظه ای که هدیه اش را دریافت می کند، به طور قطع به هزینه اش می ارزد.

تشریفات عروسی که غیر از مکان به انواع خدمات ازجمله مزون، آرایشگاه، آتلیه و … همه زوج های جوان خصوصا خانم ها آرزو دارند مراسم عروسی آن ها بدون کم و کاستی و به بهترین شکل ممکن برگزار شوند از این رو صفر تا صد مراسم خود را به تشریفات مجالس عروسی می سپارند تا شبی به یاد ماندنی داشته باشند. با توجه به اینکه گروه خدمات مجالس و تشریفات مجالس لوکس فارسی طی سالهای گذشته سعی بر آن داشته است که کلیه لوازم ادوات و مواد مصرفی و تجهیزات لازم برای برگزاری مراسم و حتی محل برگزاری (باغ عروسی و سالن عروسی)را بطور اختصاصی در زیر مجموعه خود قرار دهد در قیمتهای اعلامی توسط این گروه تشریفاتی سغی شده است پس از مطالعات بسیار و برآورد صحیح هزینه ها و توجه به افزایش قیمت های بی رویه اخیر و کم شدن قدرت خرید و هزینه جوانان عزیز که عروس دامادهای خوشبخت آتی هستند نرخی با سوذ بسیار پایین با حفظ کیفیت اعلام گردد لذا با مشاوره و اخذ قیمت از تشریفات فارسی میتوانید به حدود تقریبی قیمت اصلی پی ببرید تا خدای ناکرده در روز مراسمتان شاهد کم و کاستی های جبران ناپذیر نباشید.

گروه تشریفات لوکس لشکری طراح و مجری کلیه خدمات مجالس تشریفاتی , عروسی و سمینارها در باغ , عمارت و تالار اختصاصی می باشد . ⭐️پس از انتخاب مکان مناسب مجلس عروسی نوبت به انتخاب دیزاین باغ، سالن و ویلا می رسد. همانطور که از این پروسه پیداست مهمترین اصل در این کار هماهنگی و ارتباطات است. همانطور که پیشتر گفته شد مهمترین سرمایه در این کار مسائل مالی نیست، بلکه مدیریت و ارتباطات است اما پس از آن برای راهاندازی یک دفتر کار و ثبت موسسه و امور مربوط به آن حدود ۱۰۰ میلیون تومان در حالت استاندارد نیاز دارید. تشریفات عروسی تا حدودی با دیگر تشریفات متفاوت است و می توان آن را طبق نظر و سلیقه ی افراد تغییر داد. ولی حالا که ما این نکته را به شما گوشزد کردیم، با کمی جستجو در اینترنت می توانید ایده های جالبی پیدا کنید که همان کار دفتر را انجام می دهند، ولی به آن اندازه هم عادی و پیش پا افتاده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید