تفاوت درب های ضد سرقت درچیست؟

بدیهی است که هسته این درب های فلزی و با ضخامتی استاندارد می باشد. گران ترین مدل درب ضد سرقت با روکش چوب طبیعی است که دارای ظاهری بسیار لوکس و کیفیت بالا می باشد. در ساختار انواع درب ضد سرقت لوکس و مدرن از قفل دیجیتال استفاده شده است که علاوه بر خصوصیات قفل های معمولی دارای ظاهری شیک تر و امکانات بیشتر مانند اتصال به تلفن همراه و کنترل باز و بسته بودن درب از راه دور را دارد. رگلاژ و نصب نادرست موجب می شود در هنگام باز و بسته نمودن صدا ناهنجاری به گوش برسد و همچنین امکان اهرم نمودن درب و شکسته شده لولای درب وجود خواهد داشت. معمولا کار نصب باید توسط یک نصاب ماهر انجام شود زیرا اگر با مراحل و چگونگی نصب درب آشنا نباشید ممکن است به ظاهر درب و اجزای آن آسیب برسانید و هم چنین نصب نادرست و غیر اصولی موجب می شود درب به درستی رگلاژ نشود و کارایی لازم را نداشته باشد. برای انتخاب و خرید بهتر کافی است مشخصات فنی آن ها را با هم مقایسه کنید. برای آشنایی بیشتر با درب ضد سرقت ایرانی به لینک زیر مراجعه کنید تا با 100 مدل متنوع درب ضد سرقت ایرانی و فروشندگان آن آشنا شوید.

این گروه درب های با کیفیت چینی هستند که در طرح های زیبایی هم در بازار موجود هستند . برای این گروه افراد نیز تولید کنندگان این محصولات درب ضد سرقت برجسته را در انواع طرح و رنگ تولید و به بازار مصرف عرضه نموده اند. رویه این درب ها هم معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند. 210 تولید می شود اما سایزهای غیر استاندارد و سفارشی هم قابل سفارش بوده و محدودتی وجود ندارد. نکته دیگر این که لولای درهای چینی قابلیت تنظیم و رگلاژ را ندارند، اما لولاهای ایرانی و ترک قابل رگلاژ هستند و می توان آنها را تنظیم کرد. شما میتوانید برای خرید درب ضد سرقت از محصول داخلی بهره ببرید، این درب ها قابل اعتماد نیز هستند. معمولادرب های ضد سرقت سفارشی دارای قیمت بالاتری نسبت به درب ضد سرقت پیش ساخته دارد.

این در حالی است که بسیاری از مردم نمیدانند، اکثر کالا و تجهیزاتی که در ساختمانهایشان استفاده میشود، دارای خدمات پس از فروش خوبی هستند. به همین دلیل بهترین نام برای این نوع از درب ها، درب ملامینه یا به طور دقیق تر، درب HDF می باشد. یکی از انواع پرطرفدار این مدل از درب ها، درب ضد سرقت رویه فلز می باشد. رنگ درب: یکی دیگر از عوامل ایجاد تفاوت در ظاهر درب ها، رنگ آن ها می باشد. درب ها با توجه به محلی که قرار است در آنجا نصب شوند دارای ابعاد مختلفی می باشند. در خرید درب باید دقت داشت که درب در عین حال که زیبا است و با ساختمان همخوانی و هماهنگی دارد دارای استحکام و کاربرد راحت باشد. البته برای اینکه درب به صورت کامل دارای خصوصیت عایق صوتی و حرارتی باشد می توان از پشم شیشه در ساختار این درب ها استفاده نمود. درب های ضدسرقت می بایست به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب گردند برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلیمتر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نمی باشد استفاده نمود.

در مجموع 6 تا 8 مدل از دربها همیشه در انبار آرسان درب بصورت دپو موجود است؛ که با تماس با کارشناسان فروش آرسان درب میتوانید از تعداد و اندازهی موجودی انبار مطلع شوید. درب ضد سرقت با کیفیت معمولا دارای وزنی بین 90 تا 140 کیلوگرم می باشد. در این صورت با ایجاد ضربه محکم و یا دستکاری، قفل به صورت خودکار به تلفن همراه شما هشدارهایی ارسال خواهد کرد. چهار چوب درب ضد سرقت: در ساخت چهارچوب این درب ها از آلیاژهای با کیفیت، با ضخامت 1.5 میلی متر یا بیشتر استفاده شده است. خرید اینترنتی درب ضد سرقت در فروشگاه سام درب با امکان شخصی سازی یعنی انتخاب رنگ محصول، انتخاب دستگیره، روکوب، ابعاد و قفل همراه است. با توجه به ضخامت برجستگی درب های ضد سرقت قیمت این گونه درب ها نیز افزایش می یابند. با اضافه شدن انواع طرح برجسته بر روی درب البته انتخاب این درب ها با این همه ویژگی کاری بسیار سخت و دشوار خواهد بود. البته تنها برجستگی درب های ضد سرقت برجسته در تعیین قیمت درب تاثیر گذار نیست. چشمی، دوربین، قفل پستچی از تجهیزات اضافه نصب شده بر روی درب ضد سرقت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید