خرید درب ضدسرقت+قیمت درب ضدسرقت ارزان+پرداخت درمحل

از فروشگاهی خرید کنید که به آن اطمینان کامل داشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که لولای در دیده نشود و اصطلاحاً در کار باشد. در صورتی که شما ابعادی غیر از ابعاد استاندارد را برای ساختمان خود در نظر داشته باشید زمان طولانی تری جهت تولید و محصول شما مورد نیاز است. دربها در صورتی میتوانند از ورود سارق جلوگیری کنند که اول از همه قفلهای متعددی داشته باشند. درزگیر دور لنگه درب نیز نقش بسزایی در جلوگیری از خروج گازها سمی و دود در ساختمان مشتعل دارد و علاوه بر این بدلیل جلوگیری از ورود اکسیژن به محیط باعث کند شدن پروسه اشتعال می شود. این نوع از قفل ها با دارا بودن ویژگی های خاص علاوه بر تاخیر در سرقت در بسیاری از مواقع مانع از سرقت نیز می شوند. این درب ها دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب هستند که با توجه به بودجه خود می توانید یکی از مدل هایی که با سلیقه شما و دکوراسیون ساختمانتان سازگار است را تهیه نمایید.

با توجه به استفاده از روکش چوب در درب های ضدسرقت ، زیبایی کارآمدی به طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما می دهد. شما می توانید برای خرید بهترین مدل های در ضد سرقت با قیمت مناسب و کیفیت بالا با شماره های درج شده در راشا درب تماس بگیرید. همانطور که اشاره کردیم برای افزایش دربهای ضد سرقت باید به کیفیت قفل درب توجه بسیار نمود. دربهای ضد سرقت ایمنی بسیار بالایی دارند و زیبایی خاصی به خانه شما می دهند. طرح های ویژه درب های ضد سرقت فانوس داری اصول طراحی با استفاده از طراحان کارآزموده بین المللی از کشور ترکیه می باشد. چشمی درب ابزاری است که به شما کمک می کند بتوانید پشت درب را دیده و با اطمینان درب را باز نمایید. اما در نهایت ضد زنگ بودن، ثبات رنگ و با دوام بودن آن مشخص کننده کیفیت این محصول است. اما در هر صورت شناخت قفل اصل برای تقلبی برای مردم عادی بسیار دشوار است.

استفاده از یک لایه فولادی بسیار مقاوم از دیگر نکات مثبت این محصول است. چراکه این نوع از درب ها از نظر ظاهری بسیار زیباتر از دربهای معمولی ساخته میشوند و مواد بهکار رفته در آنها مرغوبتر از انواع دیگر دربها میباشند. درب های ورودی ساختمان از نظر ابعاد به طور استاندارد به چهار دسته تقسیم میشوند. کاربرد آن ها بیشتر در درب دفتر ها، مطلب پزشکان و درب ورودی منزل ها است. همچنین ما درب های اتاقی لوکس و درب های ورودی لابی با ابعاد سفارشی تولید میکنیم. با توجه به نیاز هر فرد، تولید کنندگان این گونه درب ها بر روی محصول از موارد امنیتی ویژه ای استفاده می نمایند. هنگام فعال کردن این قفل، میله ای فلزی بین درب و چهارچوب قرار می گیرد که از باز شدن کامل درب جلوگیری می کند. که طبق استاندارد باید ۴۵ دقیقه مانع باز شدن توسط سارقین شوند. طبق استاندارد اروپا این دسته از درب های ضد سرقت ایتالیایی باید ۵۵ دقیقه در مقابل سرقت تحمل داشته باشد. در های ضد سرقت دارای مدل های مختلفی هستند که در این صفحه و صفحه های دیگر سایت اتحاد درب با آنها آشنا میشوید.

پس نیازی به کندن چارچوب فلزی قدیمی نمیباشد مگر در مواردی خاص که عرض درب قدیمی کم باشد.برای افزایش مقاومت چارچوب جدید در برابر دیلم باید پشت آن را با مصالح ساختمانی مانند سیمان پر کرد. هیچ وقت امنیت خانه را با هزینه کم به خطر نیندازید. این قفل به دلیل شباهت کلید آن با کلید گاوصندوق به نام قفل گاوصندوقی در کشور شناخته می شود. ولی قیمت درب ضد سرقت ایرانی مناسب تر و ارزان تر از درب ترک است و آن هم فقط به دلیل افزایش نرخ ارز می باشد و نه کیفیت برتر درب های ترک. به همین دلیل اولین چیزی که به ذهنشان میرسد درهای ضد سرقت ساخت کشور چین است زیرا ارزانتر از سایر محصولات است. دستگیره درب ضد سرقت مدل ها و طرح و رنگ های بسیاری دارد. با ساخت سفارشی درب ضد سرقت می توانید با توجه به نیاز خود ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید