خرید درب ضدسرقت+قیمت درب ضدسرقت ارزان+پرداخت درمحل

در هنگام خرید انواع درب فلزی باید به مواردی مانند مقاومت در برابر فرسایش و هوازدگی درب، جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی فلز به کار رفته درب محصول و رنگ آن توجه نمایید. در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به چه نکاتی توجه کرد؟ برای خرید و اطلاع از قیمت انواع درب اتاقی و ضد سرقت با راسان درب تماس بگیرید. این روش بیشتر برای خانه هایی استفاده می شود که عرض درب بیشتر از 95 سانتی متر داشته باشند که پس از نصب درب ضد سرقت بازشو مفید استاندارد باشد. نصب درب ضد سرقت ارزان ترین و بهترین روش به منظور ایجاد امنیت در ساختمان ها می باشد. ابعاد درب ضدسرقت: از مهمترین مسائل که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه نمایید ابعاد و سایز درب است. با توجه به اینکه شما چه مبلغی را برای خرید درب ضد سرقت در نظر گرفتهاید زمان آماده شدن و تحویل محصول را میتوان پیش بینی کرد. درزگیر دور لنگه درب نیز نقش بسزایی در جلوگیری از خروج گازها سمی و دود در ساختمان مشتعل دارد و علاوه بر این بدلیل جلوگیری از ورود اکسیژن به محیط باعث کند شدن پروسه اشتعال می شود. بنابراین اتحاد درب از قدیمی ترین و حرفه ای ترین نصاب های درب استفاده می کند تا بتواند خدماتی در شان مشتریان ارائه دهد.

با توجه به اینکه افراد مختلفی باید بتوانند وارد ساختمان شوند، حافظه ای برای قفل های اثر انگشتی در نظر گرفته شده است که قادر است صد تا دویست اثر انگشت را ذخیره سازی کند. تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. یک نوع روکش هم وجود دارد که بسیار زیاد در ایران مورد استقبال می باشد و استفاده از روکش ملچ می باشد که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست درنظر گرفته شده است و از طریق آن میتوان نامه و پاکت را به داخل انداخت البته جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمیخورد اما بودن آن خالی از لطف نیست. به طور معمول اکثر افراد به دلیل زیبایی ظاهری درب چوبی این نوع درب را برای ساختمان خود انتخاب می کنند، اما دربهای فلزی هم می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشند. دربهای ضد سرقت دارای عایق صوتی، عایق حرارت و ضد اسید می باشند. مهمترین قسمت دربهای ضد سرقت، قفل درب است.

یک نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش می باشد که شاید بتوان گفت بیشتر حجم مصرف را در بین روکش ها دارد و دلیل آن قیمت مناسب و طرح های مناسب این نوع روکش می باشد. در زمان حریق با توجهبه هراسان بودن افراد دستگیره آنتی پنیک بر روی درب تعبیه شده است که با کوچکترین حرکت و فشار بر روی دستگیره قفل باز می شود. این قفلها دارای چندین زبانه فولادی هستند که با چرخاندن کلید این زبانه ها در جهات مختلف در چهارچوب درب قرار می گیرند و مانع از باز شدن درب می شود حتی با ضربه های بسیار محکم. همچنین اگر درب های معمولی پاسخگوی نیاز شما نیستند و با توجه به محل نصب لازم است تا درب مورد نظر شما در اندازه های خاصی تولید شود حتما با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهیم. در کوب پوششی است که از بیرون آپارتمان بر روی چارچوب درب ضد سرقت قرار می گیرد تا ظاهر زیباتری به درب بدهد.

قفلهای درب لابی ضد سرقت معمولا دارای 11 زبانه می باشد که در سه جهت مختلف عمل می کنند. در حال حاضر برندهای مختلف ایرانی، ترک، چینی و… امکان نصب آیفون و ریموت ، چشمی و قفل دیجیتال در این سری از درب ها وجود دارد . وزن این درب ها چین نیز نسبت به نمونه مشابه ترک خود بسیار سبک تر می باشند . هرچه وزن درب بیشتر باشد دارای کیفیت بهتری است. همچنین قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از مرغوبترین یراقآلات میباشند و سازندگان این قفلها، از روشهای امنیتی متعددی، جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخریب توسط دریل و مته را استفاده نمودهاند؛ بنابراین با توجه به موارد ذکر شده، شما میتوانید از بابت ایمنی قفلها آسوده باشید. درب های ضد سرقت چوبی معمولا قیمت بالاتری نسبت به درب ضد سرقت فلزی دارد و زیبایی بیشتری هم به مکانی که درب را در آنجا نصب کردید می دهد. یک درب فولاد که لازم است برای سالها مورد استفاده قرار گیرد باید بهراحتی و بی سر و صدا با کمی فشار از انگشتان دست بسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید