خرید درب ضدسرقت+قیمت درب ضدسرقت ارزان+پرداخت درمحل

قیمت درب ضد سرقت اصل در مراکز فروش بسیار بهتر از فروشگاههای متفرقه است، علاوه بر آن، خرید از این مراکز بسیار راحتتر انجام میپذیرد. وزن درب ضد سرقت: وزن درب یکی از موارد نشان دهنده اصل بودن یا نبودن، درب ضدسرقت است. بی شک درب ضد سرقت ترک اصل یکی ازانواع درب های ضد سرقت که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد. 4 استفاده کنید تا مقاومت خوبی برای درب و اتصالات داشته باشد و همچنین ابعاد داخلی چارچوب باید یک سانتی متر از چهار طرف درب بزرگتر باشد. همچنین امکان سفارش سازی دربهای تولید داخل وجود دارد. همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را میدهند فقدان هرکدام باعث میشود تا کار لنگ بزند اما یکی از مهمترین یراق آلاتی که در این درب وجود دارد قفل شب میباشد که برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده است و دارای یک زنجیر نیز میباشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمیتواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد این بود یکی دیگر از ویژگی های بارز امنیتی درب ضد سرقت.

درب ضد سرقت از چه اجزایی تشکیل شده است؟ این نوع دربها را میتوان به راحتی و با توجه به انعطاف ساختمانی که درب در آن مستقر شده است تنظیم کرد اما لولاهای جوش داده شده این توانایی را ندارند. با نصب این آستانه استیل که هزینه قابل توجهی را نیز به قیمت درب اضافه نمی کند سبب می شود تا به راحتی کشیدن یک دستمال مرطوب به آستانه درب، به صورت کامل نظافت شود و هیچ ردی از آن باقی نماند. نکته قابل توجه در مورد سیستم قفل درب های ضد سرقت این است که بهترین معیار سنجش آن ها ورق توپی یا سیلندر است که میتوان آن را به راحتی از روی درب باز کرد و اگر سیلندر مورد نظر سبک باشد میتوان گفت که بی کیفیت است. این مجموعه محصولات را به سراسر ایران ارسال میکند به طوری که ارسال در تهران رایگان و در شهرستانها با 50 درصد تخفیف انجام میگیرد. وزن درب های ضد سرقت چین نیز نسبت به نمونه مشابه ترک خود بسیار سبک تر می باشند به طوری که می توان گفت وزن یک درب ضد سرقت ترک با دو درب ضد سرقت چینی برابری می کند.

مثلا درب آکوستیک مخصوص مکانهایی است که بسیار امنیتی هستند و هیچ چیزی نباید به بیرون آنها راه پیدا کند. در واقع راه های نفوذ از طریق دیلم و کج شدن لنگه درب گرفته شود. هر فرد می تواند با توجه به نیاز خود و هزینه در نظر گرفته برای خرید درب ضد سرقت از نصب امکانات ویژه بر روی آن جهت ایجاد امنیت بیشتر استفاده نماید. با توجه به تنوع محصولات و فروش درب ضد سرقت بطور کلی دربها به تولید درب های ضد سرقت با روکش های چوب طبیعی اعم از چوب راش ، گردو و ملچ تقسیم بندی می شود. یکی از مزایای این دربهای اتاقی، ارزان بودن آنهاست چون به دلیل برخورداری از روکش ملامینه نیازی به رنگ آمیزی ندارد و از این بابت هزینهای شامل آن نمیشود. خرید اینترنتی و مستقیم از سایت : در این روش شما محصول مورد نظرنان را با ابعاد مورد نظر و رنگ درب و .. را بصورت کامل انتخاب میکنید . تفاوت سوم را می توان در رویه این درب ها مشاهده کرد، به گونه ای که رویه درب ضد سرقت چین به صورت فلزی (استیل) با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. تفاوت دیگر درب های ضد سرقت چینی با دیگر درب های ایرانی و ترکی در لولای آن است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام همگردی، هنگام خرید درب ضد سرقت، متوجه خواهیم شد که دارای انواع مختلفی و در بازار ایران عموما شامل سه دسته اصلی ترک، چینی و ایرانی است. درب ضد سرقت به روش های مختلفی نصب میشود.ازجمله:نصب درب ضد سرقت در دیوارهای پارتیشنی،نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت،نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن، نصب درب ضد سرقت به روش پیچ سر مته ای. اکثر روکش های موجود از کشور ترکیه وارد می شوند و انواع مختلفی نظیر روکش چوب گردو آمریکایی، راش و فندق دارند. ولی رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود. مرغوب ترین و بهترین درب های ضد سرقت حتی اگر از فولاد نفوذناپذیر و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید