خرید درب ضدسرقت+قیمت درب ضدسرقت ارزان+پرداخت درمحل

در واقع در این نوع درب تنها قفلهای مدرن و پیشرفته به کار نرفته است، بلکه علاوه بر آن از شیوههای دیگری برای جلوگیری از دزدی استفاده میکند از جمله پنهان کردن لولاهای در که قسمت آسیبپذیر آن به شمار میآیند. 3- درب با ساختار مشابه ترک و طراحی لوکس: این گروه از درب، نه تنها از لحاظ امنیت بسیار مطمئن هستند، بلکه طراحی لوکس و شکیلی دارند. این قفل دارای همان کلید های معمولی است که در اکثر درب های ضد سرقت مشاهده می شود. همچنین نکته مهمتر در مورد امنیت دربهای ضد سرقت این است که باید دربی که خریداری مینمایید دارای استانداردهای لازم باشد. نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که قرار گرفتن یونولیت یا پشم سنگ در کنار ورقه آهنی سرتاسری، موجب افزایش وزن درب می شود. قفلهای چند زبانه انواع مختلفی دارند که قفلهای شب بند بهترین انواع آن برای نصب روی دربهای ضد سرقت ساختمان هستند. دربهای ضد سرقت فلزی با کمک قفلهای چند زبانه ساختاری شبیه به گاو صندوق دارند و باعث افزایش ایمنی محل ورودی ساختمانها میشوند. این حفاظها به دلیل فیزیکی که دارند به طرز چشمگیری مانع از ورود سارقین از طریق دیوارها به داخل ساختمان میشوند.

دربهای چوبی ضد سرقت هم امکان نصب قفلهای چند زبانه را دارند اما به دلیل ساختار فیزیکی امکان استفاده بهعنوان درب ساختمان را ندارند. این درب ها که در پاگرد پله اضطراری ساختمان ها نصب می شوند وظیفه محافظت از ساکنین در زمان آتش سوزی را دارند.ساختار داخلی دربهای ضد حریق از پشم سنگ نسوز به عنوان عایق حرارتی استفاده می شودو می توانند تا مدتها پس از آتش سوزی از ورود آتش و دود به پله های اضطراری جلوگیری نمایند. نصب درب ضد سرقت ارزان ترین و بهترین روش به منظور ایجاد امنیت در ساختمان ها می باشد. رویه نهایی دربهای ضد سرقت چین یا فلز با رنگ کوره ای طرح چوب هستند یا اچ دي اف رنگ شده و در بعضی موارد درب ضد سرقت چینی فلزی با روکش پي وي سي نیز دیده می شود، اما رویه دربهای ضد سرقت ترک وایرانی به دو دسته ام دي اف با روکش طبیعی چوب یا ام دي اف با روکش پي وي سي تقسیم می شوند. از لحاظ قیمت ، دربهای ضد سرقت چوبی قیمتی بالاتری به نسبت درب ضد سرقت فلزی یا PVC ( پی وی سی ) دارند و معمولا در ساختمانهای لوکس از آن بهره مب برند .ایمنی هر دو محصول کاملا بالاست چون داخلشان لایه فولادی با ضخامت چند میلی کار شده که می تواند از هر نظر مناسب باشد .

نکته قابل توجه در طراحی درب ضد سرقت، قفل آن است. درب های مسلح در ظاهر شاید فقط در زیبایی و طراحی تفاوت هایی با انواع معمولی دارا باشند ولی کافیست نگاهی عمیق تر به درون درب های مسلح بیاندازید تا دلیل نامگذاری درب مسلح تهران را بدانید؛ درب مسلح تهران یک گروه بازرگانی و تولیدی در زمینه واردات انواع درب ضد سرقت ترک , درب های چینی , روسی و اروپایی و تولید درب های ضد سرقت ایرانی با برند درب مسلح تهران میباشد . این درب ها به دلیل دارا بودن ابعاد بزرگتر دارای قیمت بالا تری نسبت به درب های آپارتمانی می باشند. درب های فلزی در بازار و بورس در ضد سرقت و بین مصرف کننده ها به در ضدسرقت ساخت چین معروف هستند که در قسمت ارزانترین و بی کیفیت ترین درب ها قرار دارند. با مراجعه به بورس فروش درب متوجه می شوید که درب های تولید داخل نیز تنوع بالایی دارند.

نصب ساده و آسان، بهترین پاسخ به درب ضد سرقت فلزی است یا چوبی؟ اما با توجه به قابلیت نصب ساده و آسان میتوان دربهای ضد سرقت فلزی را برای ساختمانهای قدیمی هم نصب کرد. همین قابلیت نصب ساده و آسان مهمترین ویژگی و امتیاز دربهای ضد سرقت به شمار میروند. شاید بتوان گفت یکی از اولین دربهای ضد سرقتی که وارد بازار ایران شد Turk Security Door باشد ؛ این دربها دارای روکش چوب یا MDF هستند . 1- درب مقاوم در برابر سرقت ایرانی با ساختار مشابه ترک : ترکیه یکی از سرشناس ترین تولیدکنندگان دربهای ضدسرقت است. علاوه بر طرح های از پیش آماده و قابل انتخاب مشتری میتواند طرح های خود را مناسب به شرکت ارسال نمایند تا به صورت اختصای برروی درب ها پیاده سازی شود . درب های ضد سرقت ایرانی را نمیشود به لحاظ قیمتی مقایسه کرد چرا که به دلیل شرایط ارزی بسیار قیمتشان پایین نشان میدهد. 2- درب امنیتی ایرانی با کیفیت اکونومی : این نوع درب در مقایسه با دسته قبلی ساختار صعیف تر و قیمت پایین تری دارد. در گذشته کشورهای ترکیه و چین در زمینه تولید درب های امنیتی فعال بودند و واردات این درب ها رواج داشت.

دیدگاهتان را بنویسید