خرید درب ضد سرقت اینترنتی با کیفیت ⭐️ + قیمت

قفل های متعدد و زیادی بر روی درب نصب میشوند که هرکدام ازآنها کاربردی خاص دارد مثلا قفل های زبانه دارد که امروزه حرف اول را در سیستم های امنیتی درب ها میزند تعداد زبانه ها هر چه قدر که بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است بازکردن آن توسط دزد هم سخت تر میشود به همین خاطر توصیه میکنیم که هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این موضوع توجه داشته باشید که درب شما دارای قفل زبانه دارد باشد معمولا قفل ای یازده زبانه در بازار به وفور یافت میشوند و سعی کنید که مرغوبترین نوع آنرا خریداری کنید چون ما آنقدری پول دار نیستیم که جنس ارزان بخریم و هر روز هم آنرا برای تعمیر ببریم و یا یک قفل نو بخریم یکبار هزینه کنید و یک عمر خیال خودتان را راحت کنید.قفلهای چینی در بازار به وفور یافت میشوند که درجه کیفی بالایی ندارند و به راحتی میتوان آنها را باز کرد. قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند .

ساختار این درب ها مانند سری درب سوپرلوکس میباشد که با توجه به نیاز مشتری و برای کاهش هزینه میتوان از سری CNC در ساخت این درب ها استفاده کرد .این درب ها داری قفل کاله ترکیه با 60 ماه گارانتی میباشند . به گزارش برنا، در دنیای امروز امکانات و تجهیزات بسیاری به منظور ایجاد امنیت برای ساختمان ها و افراد ساکن در آن تولید شده است. اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما راسان درب را معرفی میکنیم. بایستی همواره در نظر داشت که استفاده از درب ضد سرقت صرفاً زمان وارد شدن دزد به خانه را طولانیتر میکند ولی به هیچوجه جلوی سرقت را نخواهد گرفت. امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . هیچ گاه ظاهر درب را قربانی ایمنی بودن آن نکنید، درب ورودی اولین المانی است که یک خریدار یا میهمان با آن رو برو می شود ، اولین تاثیر گذاری بصری همیشه مهم ترین نقش را در ساخت تصویر زیبا از منزل و ساختمان شما دارد.

برای جلا دادن و براق کننده درب ضد سرقت چوبی به وسیله کیلر و سیلر باید در ابتدا درب ها را به خوبی سمباده بزنید تا سطح کار صاف و تمیز شود . یک چهارم پیمانه مایع ظرفشویی و ۳ تا ۴ لیتر آب را در یک ظرف بریزید و با یک اسفنج درب را به خوبی بشویید. در داخل در ضد سرقت از یک ورق فلزی بسیار محکم استفاده شده که مانع از هر نوع ورود خارجی و نفوز سارقان می شود . 5- باید به فضای داخلی بین دو طرف درب دقت نمود که باید از ورقی فولادی تشکیل شده باشد و اگر داخل درب تهی از ورق فولادی باشد در حقیقت شما یک درب معمولی در ابعاد بزرگتر خریداری نموده اید البته با پرداخت هزینه یک درب ضد سرقت! برای تمیز کردن درب ضد سرقت با روکش چوبی و ورق رنگ از براق کننده استفاده کنید. اگر درب ضدسرقت شما چوبی است میتوانید از براق کننده برای درخشندگی بیشتر آن استفاده کنید. اما دررب های رزینی یا شیشه ای نیازی به براق کردن و واکس زدن ندارند. لولا یکی از مهم ترین بخش های در ضد سرقت است و با توجه به بالاتر بودن وزن در ضدسرقت نسبت به در معمولی باید لولا بتواند وزن در را تحمل کند.

اگر به مکان هایی مانند بیمارستان ها، سفارت خانه ها و جاهایی که از لحاظ امنیتی و مالی در رده ی بالایی قرار دارند، رفت و آمد دارید حتما متوجه درب های ضدسرقت و امنیتی شده اید و اگر مسئول نظافت چنین مکان هایی هستید میدانید که تمیز کردن درب ضد سرقت اهمیت زیادی دارد. قفل های این دربها بصورت تک قفله می باشد که به راحتی با اهرم نمودن قابل باز شدن می باشند به این دلیل که زبانه های استفاده شده در قفل این درب ها معمولا توخالی و بی کیفیت است. در آخر اینکه استفاده از درب ضد سرقت به عنوان دزدگیر خانه، تصمیمی است که نهایتاً به عهده صاحبان خانه است. نرمافزار دزدگیر اماکن رابین نیز، با کنترل درب و پنجرههای منزل، امنیت فراوانی راه برای شما به وجود خواهد آورد. جهت سفارش با شماره های کارگاه یا مدیریت که در صفحه تماس با ما درج شده مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید