خرید درب ضد سرقت اینترنتی با کیفیت ⭐️ + قیمت

توجه به نیاز و تصمیم گیری صحیح در این باره، نیازمند بررسی تمامی جوانب ساختمان است. دربهای ضد سرقت ترک بدلیل نحوۀ ساخت دارای کیفیت خوبی بوده و در بورس درب ضد سرقت تهران یکی از گرانترین دربها به شمار می آید ؛ متاسفانه هر وارد کننده نرخ دلخواه خود را روی درب ضد سرقت ترکیه ای می گذارد . عامل پنجم تعیین کننده قیمت درب ضد سرقت زیرسازی و استراکچر درب است که پیش تر به آن اشاره کرده ایم و واضح مشخص است که قدرت و کیفیت میزان متریال کار شده در ساختار داخلی درب، اهمیت مستقیمی با قیمت درب می باشد. در زمینه صفحه میانی نیز لازم به ذکر است که در صورتی که سارق موفق به شکستن روکش MDF درب شود، به صفحه فلزی بر می خورد که خم کردن این صفحه، علاوه بر طاقت فرسا بودن، سر و صدای بسیاری نیز به دنبال دارد و موجب بالا رفتن ریسک سارق می شود. از جمله روکش هایی که در دسته بندی های مختلف دُرناب موجود می باشد می توان به روکش های سرامیکی، شیشه ای، بتنی یا میکروسمنت، راش، گردو، بلوط، ترمووود، فلزی و روکش های PVC اشاره کرد. سنا درب یک تولیدکننده درب ضد سرقت ایرانی است که بهترین انواع درب ضد سرقت را به فروش میرساند.

درب ضد سرقت به نوعی از درب ورودی ساختمان می گویند که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق کردن درب نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، آن را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل ، لولا یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود دزد به محل مورد نظر بشود. باید ویژگی های دیگری از قبیل عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند. جالب است بدانید که اینگونه درب ها علاوه بر اینکه امنیت محوطه را بالا می برد، به عنوان عایق صدا، حرارت و رطوبت نیز کاربرد دارند. در این رده نیز قفل های ساخت ترکیه به دلیل برخورداری از بالاترین استانداردهای اروپا نسبت به مدل های چینی از طول عمر و کیفیت بیشتری برخوردار خواهند بود. عموما روکش های MDF چوب طبیعی که در برترین مدل های آن ها را در درب های ساخت ترکیه مشاهده می کنیم دارای قیمت و کیفیت بسیار بیشتری نسبت به مدل های با روکش مصنوعی و عموما شفاف هستند که عمدتا تولید کشور چین می باشند و در واقع رده درب ضد سرقت ارزان قیمت را در بازار در اختیار دارند.

همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را می دهند و فقدان هرکدام باعث می شود تا کار لنگ بزند و اما جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست در نظر گرفته شده است و از طریق آن می توان نامه را به داخل انداخت. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد! نقص دربهای ضد سرقت نسبت به درب آکاردئونی در قسمت قفل آنها میباشد که ضعف آن در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم درب ضد سرقت را یدک بکشد .باید گفت که همه این وسایل ضد سرقت باعث میشود که تایم سرقت منزل بالا رود. درب ضد سرقت یا همان درب امنیتی ، به جهت داشتن کیفیت بالا و تنوع محصول بین خریداران جایگاه ویژه ای دارد . البته این نوع درب های ترک مونتاژ ایران نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حدودی مشابه نمونه ترکیه ای آن است. نوع یراق آلات ، قفل و دستگیره درب شیشه خور، کاله ترکیه با ۵ سال ضمانت تعویض می باشد که مشتریان با خاطری آسوده می توانند از آن در پروژه های خود استفاده نمایند.

ورق های داخلی فلزی نیز بصورت ورق سرتاسری می باشد و قفل کاله ترکیه به دلیل افزایش امنیت درب ضد سرقت ارزان در پشت ورق فلزی قرار می گیرند. استفاده از ورق فلزی 1٫5 میل برای ساخت کناف داخلی و صفحه میانی، باعث سنگین شدن درب می شود و احتمال این که سارق بتواند درب را از لولا خارج کند را به حداقل می رساند. فوم پلی اورتان باعث می شود که یک لایه عایق در داخل درب ضد سرقت ایجاد شود و سر، صدا، آلودگی صوتی و همچنین هوای سرد و گرم نمی تواند به داخل خانه نفوذ کند و از همه مهم تر اینکه حشرات موذی هم راهی برای ورود به داخل منزل با وجود درب ضد سرقت ندارند و دیگر نیازی به درزگیری به وسیله نوارهای درزگیر نیست چون درب های ضد سرقت طوری طراحی و تولید شده اند که بی نیاز از لوازم و تجهیزات جانبی باشند. درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار است ، که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود. بیشتر دربهای ضد حریق به یک سیستم مغناطیسی زنگ خطر آتش سوزی متصل هستند که در هنگام آتش سوزی خود به خود بسته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید