خرید درب ضد سرقت ( لیست قیمت فروش اسفند ماه 1400)

نه هیچکدام از این هایی که شما فکر میکنید نیست در واقع درب ضد سرقت طوری طراحی شده است که کار سارق را سخت میکند و در 99 درصد مواقع هم فرد از سرقت ناکام میماند و پشیمان میشود.قفل آنها را با هیچ کلیدی و یا شاه کلیدی نمیتوان باز کرد برخلاف درب های معمولی که به راحتی میتوان آنها را حتی با پیچ گوشتی هم باز کرد.خلاصه اگر به دنبال این هستید که منزلتان را بیمه کنید و بتوانید ماه ها و زمان های طولانی خانه خود را ترک کنید باید از درب ضد سرقت استفاده کنید تا راهی برای ورود سارق وجود نداشته باشد. توجه به طراحی در ضد سرقت در واقع بیشتر به معنای انتخاب روکش است. در ضد سرقت باید متناسب با مکان مورد نظر انتخاب شود.به طور مثال در ضد سرقت برای ویلا ها،کارخانه ها و ادارات که نیاز به امنیت بالاتری نسبت به منازل دارند،باید از لحاظ کیفیت و امنیت بالاتر باشد به این صورت که ضخامت فولاد میانی درب در دو طرف در ضد سرقت به ضخامت 1 میلی متر تعبیه شود و از پشم سنگ و دیگر عایق های هوا و صدا و ضد رطوبت و ضد اسید برای بالا بردن کیفیت در مکان های صنعتی یا مرطوب بکار برده شود.

برخی دیگر از انواع قفل های ضد سرقت کارتی، از طریق امواج رادیویی باز می شوند. در این نوع همه ارتباطات از طریق همان کارت صورت گرفته و هیچ ارتباطی بین قفل و نرم افزار نیست. قفل کارتی آنلاین نوع دیگری است که باز و بسته شدن آن از طریق سیستم وایرلسی که به نرم افزار اصلی متصل است، انجام می شود. روکش های لوکس که از جنس ام دی اف با ضخامت ۸ تا ۱۰ میلی متر از جنس راش و گردو است. درب ایمنی در انواع مختلف و با کیفیت های متنوع و همچنین قیمت های متفاوت موجود است. 2. این مدل درب ویلایی کمی متفاوت است.این مدل درب ها دو لنگه هستند و هیچگونه کتیبه ای در کنار آن ها استفاده نمیشود. درب ضد سرقت نسبت به درب معمولی سنگینتر است و به همین دلیل جنس لولا اهمیت دارد. به همین دلیل طراحان بسیاری را بخود جذب می کند. به همین دلیل ممکن است خرید رفتن برای بسیاری از افراد کسل کننده باشد، و از همه بد تر ممکن است آن کالایی که مد نظر شما می باشد در بازاری که شما می روید موجود نباشد. سرو صدای زیاد در بسیاری از مواقع موجب ناراحتی و آزار افراد می شود.

ضخامت ورق به کار رفته در چهارچوب باید به گونه ای باشد که از مقاومت کافی در برابر وزن زیاد درب برخوردار باشد. وزن این درب ها بسیارسنگین است و این امر یکی از راه های شناخت در ضد سرقت با کیفیت است. از این قفل های هوشمند بیشتر در هتل ها استفاده می شود. از اصلی ترین اجزای درب ضد سرقت می توان به چهارچوب اشاره کرد که خود از اجزای خاصی چون لولا، نوار لاستیکی، قاب زبانه و فضای خالی تشکیل شده است. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز معمولا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صوتی و حرارتی نیز باشد. استفاده از این دربها باعث تفکیک قسمتهای داخلی ساختمان و مستقل شدن بخشهای مختلف ساختمان میشود. حتی باید بیان شود که رنگ رویه های ضد سرقت نیز از کشور ترکیه وارد می شود و با توجه به اینکه ترکیه سابقه ی زیادی در زمینه مصنوعات چوبی و محصولات چوبی و درب های ضد سرقت و داخلی داشته است و همجوار با کشور ایران نیز می باشد باعث رشد روز افزون کیفیت درب های ضد سرقت درسام شده است. این انتخاب نیز یکی از بهترین انواع روکش های درب ضدسرقت است.

اگر به دنبال درب ضد سرقت عالی، استاندارد و اصیل می باشید می توانید درب ضد سرقت ترک را انتخاب کنید البته حتما قبل از خرید بودجه خود را مشخص کنید زیرا دربهای ضد سرقت قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارند. البته باید بیان شود که بورس درب ضد سرقت در تهران نیز وجود ندارد. بین دو لایه روکش و ساختار فلزی درون درب ضد سرقت، دو لایه عایق قرار گرفته است. همچنین یکی دیگر از لایههای تشکیل دهنده استراکچر اصلی دربهای ضد سرقت یک نوع عایق تک لایه صوتی و حرارتی مانند پشم سنگ، پلی اورتان، یا پلی استایرن است که بین لایههای درب نصب میشود و نقش بسیار مهمی در عایق شدن درب در برابر صدا، حرارت، گرد و غبار و … رویه های ملامینه ضخامت کمتری دارند، چیزی حدود ۵ تا ۸ میلی متر و یک لایه نازک است که روی درهای ضد سرقت پرس می شود. پروفیل روکش معمولا روی دربهای ضد سرقت نصب می شود. عامل ششم محاسبه ی قیمت درب ضد سرقت، اکسسوری ها و وسایل جانبی نصب شونده بر روی آن ها است که به درخواست شما خریدار محترم روی درب ها نصب می شوند. اگر به دنبال انتخاب درب ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟

دیدگاهتان را بنویسید