خرید درب ضد سرقت ( لیست قیمت فروش اسفند ماه 1400)

درب امن یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز تولید و فروش درب های ساختمانی می باشد. یکی از مهم ترین دلایل این امر نیاز به مواد اولیه بیشتر برای تولید این درب ها و البته سختی بیشتر تولید آن ها است. نکته جالبی که می توان در این بخش به آن اشاره کرد این است که بسیاری از درب ها را می توان در هر دو حالت باروکوب و بدون روکوب خریداری کرد. اگر دیوار از بتن باشد با رول بولت هم میتوانید درب را نصب کنید ؛ ابتدا چهارچوب را در محل قرار می دهید و رول بولت را از طریق سوراخ های موجود روی چهارچوب به به داخل دیوار متصل کنید و با دوغاب اطرافش را پر نمایید ؛ معمولا در هر طرف سه عدد پیچ قرار میگیرد . اما قفل های ترک معمولا به این صورت هستند که هر در دو قفل دارد. تعمیر روکش درب ضد سرقت : روکش یا بدنه درب ضد سرقت دارای تنوع و رنگ بندی های بسیار زیادی در بازار است که جنس این روکش ها درب ضد سرقت از چوب یا پی وی سی (PVC) می باشد ، مانند هر وسیله دیگری پس از گذشت چند سال این بدلیل پوسیدگی به تعمیر روکش و یا حتی تعویض نیاز پیدا میکنند.

به این قفل ها اصطلاحا مولتی قفل اطلاق می شود که به زبانه های قفل درب ضد سرقت ۶ زبانه دیگر اضافه می نماید.همچنین نصب قفلهای چنگکی و یا قفل های گاوصندوقی نیز بر استانداردهای امنیتی هر درب اضافه خواهد نمود. افرادی هم هستند که بیشتر از هر چیزی قیمت و هزینه خرید درب برایشان مهم است و به همین دلیل به دنبال درب ضد سرقت ارزان هستند. بدلیل اینکه زمان نصب امکان اسیب زدن به دیوار مجاور را دارد بهتر است توسط افرادی که آموزش طریقه نصب درب را دیده اند و قبل از سفید کاری انجام شود . بعضی از درب ها به حرارت مقاوم هستند، برخی به ضربه و خش. وزن سبک درب ضد سرقت چینی نشان از نازک بودن ورق فولادی ، استفاده از شبکه های هانی کامب مقوایی برای پر کردن فضای داخلی و ضعیف بودن چهارچوب دربرابر هرگونه ضربه را دارد ؛ قفل های مرکزی ( چنگکی ) بکار رفته هم از نام های تجاری نا آشنا هستند که حتی برخی موارد باعث باز نشدن درب ضد سرقت می شوند . در مورد این که کدام حالت امنیت بیشتری ایجاد می کند بین کارشناسان اختلاف نظر وجود دارد؛ برخی معتقدند زبانه های متعدد قفل های چینی امنیت بیشتری را فراهم می کند اما برخی هم معتقدند که دو قفل داشتن یک درب باعث می شود باز کردن آن سخت تر شود.

قیمت درب ضد سرقت بارو ، بسته به تجهیزات و مواد اولیه ساخت متفاوت ولی ارزانترین درب ضد سرقت لوکس ایران را تولید می کند . البته سازندگان ایرانی به تازگی وارد این صنعت شده اند و هنوز نتوانسته اند مشتریان زیادی برای خود دست و پا کنند، اما در صورتی که می خواهید درب ضد سرقت ارزانی بخرید می توانید از یراق آلات ایرانی استفاده کنید تا قیمت درب های شما کاهش پیدا کند. در واقع بیشترین چیزی که قیمت یک درب ضد سرقت را تعیین می کند جنس و کیفیت روکش آن است. در یکی از روش ها، می توانید به فروشگاه های سطح شهر که در این حوزه فعالیت دارند، مراجعه کرده و درب ضد سرقت را خریداری کنید. اگر فاکتور، بدون ایراد بود شما باید هزینه درب را پرداخت نمایید و یک سند که نشان دهد شما این هزینه را واریز کرده اید، برای شرکت ارسال کنید. شاید مهمترین تفاوت بین درب داخلی ساختمان و درب ورودی ساختمان دستگیره های آنها می باشد و اصولا درب داخلی باید ضد سرقت هم باشد و کمتر مشاهده میشود که درب ورودی ضد سرقت هم باشد (هرچند که درب ورودی ساختمان شرکت اتحاد ضد سرقت هم است) و شاید هم این امر موجب می شود که ساختار درب به کلی تغییر نماید.

البته این امر در مورد درب های ضد سرقت فلزی صادق نیست. البته این مسئله به هیچ وجه به معنای کم اهمیت بودن چارچوب درب نیست. هیچ محدودیتی برای ارسال درب های ضد سرقتی که از سایت دُرسی میخرید نیست. این نوع از درها به صورتی ساخته میشوند که روشهای معمول شکستن و باز کردن درب در مورد آنها مورد استفاده نباشد و بنابراین نسبت به سایر دربها ایمنتر هستند. درب ورودی آپارتمان های مسکونی داخل شهر می توانند از درب های ضد سرقت با کیفیت معمول استفاده کنند. یکی از برندهای مطرح قفل ضدسرقت ترک برند کالی (کاله) است که بسیاری از سازندگان از این نوع قفل استفاده می کنند. جنس رویه: جنس روکش یکی از مهم ترین عوامل در قیمت آن است. یکی از بخش هایی که تاثیر اندکی بر تفاوت قیمت درب های ضد سرقت ایجاد می کند روکوب است. جلب توجه طراحان داخلی توانسته فروش درب های ضد سرقت درسام و درب های داخلی HDF و MDF را راحت تر کند. در بازار فعلی ایران قفل های ساخت کشور ترکیه دارای بالاترین کیفیت و البته بالاترین قیمت هستند. این دربها دارای دو ابعاد استاندارد 110 و 105 سانتیمتر در 210 سانتیمتر می باشد، که اندازه درب ورودی بدون احتساب چهارچوب بین 92 سانتیمتر تا 96 سانتیمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید