خرید درب ضد سرقت ( لیست قیمت فروش اسفند ماه 1400)

قیمت در ضد سرقت فول پک ترک بین 550 دلار تا 1400 دلار.قیمت درهای ضد سرقت چینی بین یک میلیون صد هزار تومان تا دو میلیون پانصد هزار تومان. دلیل محبوبیت درب های ضد سرقت این است که در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن می باشند. یکی از شگرد های سارقان برای باز کردن انواع درب ها، استفاده از دیلم است. این درب از یراق و پروفیل فولادی و سخت و یا از آلیاژهای فلزی مستحکم تشکیل شده و قفل آن قفل آلمانی یا نوعهای پیشرفته قفل است که باز کردن آن به راحتی امکانپذیر نباشد. اما توجه نکردن به بزرگ ترین روزنه خانه باعث می شود تا تمام هزینه هایی که برای پنجره ها انجام شده است بی اثر شود. در ویدیو زیر نیز تمام موارد را بطور کامل مرور می کنیم. مقاومت بالای درب و استفاده از روکش PVC و روکش چوب و رنتگ پلی استر از مزایای درب MDF هستند.ساختار داخلی درب از چوب روس خشک شده و هانی کام میباشد.رویه های درب ضد سرقت و درب های داخلی شرکت اتحاد از کشور تزکیه وارد میشوند و یراق آلات درب ها نیز برند کاله ترکیه با دو قفل 7 و 14 زبانه هستند. در بخش دیگر این مقاله به معرفی اجزا و قطعات تشکیل دهنده و همچنین فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت درب ضد سرقت می پردازیم.

جلوگیری از انتشار صدای داخل ( حریم صوتی )، جلوگیری از هدر رفت انرژی و همچنین ورود گرد و غبار، از دیگر امکانات این محصول است. درب های ضد سرقت اگر به صورت اصولی نصب شوند می توانند از ورود گرد و غبار جلوگیری کنند. در واقع نام درب ضد سرقت که امروزه بسیار زیاد از سوی عامه مردم مورد استفاده قرار میگیرد از نام لاتین Secure door و به معنای واقعی درب ایمنی برگرفته شده است. مقدمه ای که ذکر شد نشان می دهد مفهوم واقعی ضد سرقت به تاخیر انداختن سرقت است. قفل ضد سرقت کاله بهترین قفل موجود در بازار و تمامی استانداردهای لازم را دارد. در آخرین مرحله نیز درب ضد سرقت به آدرس شما ارسال شده و در چهارچوب نصب می شود. البته باید بیان شود هیچ گونه محدودیتی برای ساخت درب های ضد سرقت با ابعاد سفارشی وجود ندارد و درب های ضد سرقت می تواند با طول و عرض های مختلف در ساخت سفارشی طبق مشخصات فنی درب ضد سرقت ساخته شوند. مزایای بسیار دیگری مانند مشاهده قیمت ها به ترتیب ارزان و یا گران و مقایسه مشخصات فنی می تواند به شما در انتخاب خوب و صحیح کمک کند.

برای انتخاب و خرید بهتر کافی است مشخصات فنی آن ها را با هم مقایسه کنید. چهارچوب:یکی از مهمترین بخش هایی میباشد که میتواند مقاومت درب ضد سرقت را تعیین کند هرچه قدر که چهارچوب اصولی تر پیاده سازی شود امکان این وجود دارد که درب ایستا تر باشد.اندازه چهارچوب هم باید استاندارد باشد تا بتوان هر نوع دربی را در آن نصب کرد چون طور و عرض و ارتفاع اغلب چهارچوب ها مشخص و استاندارد میباشد. از معتبرترین برندهای یراق آلات درب ضد سرقت می توان به برند کاله ترکیه اشاره داشت. از قفل ها و کلید ها مطمئن باشین و در نظر داشته باشین بهترین نوع قفل موجود در جهان برای کشور ترکیه و شرکت کاله می باشد که در ایران به وفور یافت میشود و هیچ گونه مشکلی برای یافتن این نوع قفل ها نمی باشد . قفل های استفاده شده در درب های ضد سرقت سام درب همگی محصولات کارخانه کاله کلید ترکیه می باشند. انتخاب خط تولید آنها بیش از هر چیز دیگری به روش تولید درب ضد سرقت وابسته است ؛لیست شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت موید این مطلبست . کلافهای فلزی مستحکم و صفحات فلزی طراحی شده جهت مقابله با فشار و تخریب احتمالی توسط سارقین جزئی بسیار کاربردی در آنها است.

در بسیاری از سرقت ها سارقین تلاش می کنند با فشار اهرم درب را از لولا خارج کنند. دسته ای انواع درب ضد سرقت چینی قیمت های متوسط به بالا دارند و تقریبا قیمت آنها اندکی پایین تر از محصولات ترک و اروپایی میباشد . لیست قیمت محصولات هر یک از برندهای معتبر تولید کننده ایرانی و اروپایی و چینی درب ضد سرقت را میتوانید از کارشناسان مرکز مشاوره و فروش درب مسلح پارس دفاع بپرسید .قیمت هایی که از ما دریافت میکنید را با سایر تولید کننده ها و وارد کننده ها مقایسه کنید. شاید بتوان نقطه قوت اصلی قفل های ضد سارق ترک و اروپایی را به نوعی نقطه ضعف آن هم به شما آو.رد چون در صورت مفقود شدن عملا چاره ای جز مراجعه و کمک گرفتن از نمایندگی فروش برای شما باقی نمی ماند و هیچ قفل سازی نمیتواند آن را باز کند. Samdarb تلاش کرده است تا انواع محصولات را در این زمینه برای مشتریان در ایران تولید و آن را برای فروش در فروشگاه اینترنتی خود عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید