خرید درب ضد سرقت ( لیست قیمت فروش اسفند ماه 1400)

علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا میتوان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد. البته برخی از آنها دارای روکش pvc هستند.در هنگام انتخاب این نوع از درب ها باید به مواردی مانند زیبایی، عدم هوازدگی، رنگ، عدم خوردگی فلز و… همان طور که می دانید هر چیزی از جمله قفل ها طول عمر محدود خودشان را دارند و بعد از مدتی مجبور هستیم آنها را با قفل های جدید تعویض کنیم .با کمی صبر و حوصله و یادگیری مراحل ساده تعویض مغزی قفل درب می توانید خودتان بدون نیاز به فرد متخصص این کار را انجام دهید و مطمئن باشید که از انجام این کار لذت خواهید برد . درب ضد سرقت ترک از لحاظ کیفیت ساختاری مقدار کمی با درب ایتالیایی اختلاف دارد که آن را هم در قیمت آن مشاهده میکنید.درب ترک دارای ساختاری استاندارد و با کیفیت است که فروش خود را به طور متداول دارا میباشد، چه بسا به لحاظ قیمتی هم قیمت درب ضد سرقت لوکس ترک به صرفه تر است.

حمل این گونه کلید ها برای آقایان که کیف به همراه خود ندارند کمی سخت تر از کلید های معمولی است. همچنین نصب هر گونه آپشن اضافه نیز با توجه به محل نصب درب توسط تولید کننده امکان پذیر بوده و می توانید از این درب ها جهت ایجاد امنیت بیشتر سازه خود استفاده نمایید.فراموش نکنید که نصب درب ضد سرقت نیز مانند ساخت آن نیاز به تخصص و مهارت داشته و هر فرد نمی تواند نصب آن را انجام دهد. مجموعه تولیدی درب مسلح و ضد سرقت تهران یک شرکت ایرانی میباشد که توانسته است با تغییراتی که در نگرش خود ایجاد کرده موفق به تولید محصولاتی در گروه درب های ساختمانی ضد سرقت شود که به گواه سازمانهای استاندارد و البته استقبال مشتریان در خارج از مرزهای کشور سطح کیفی برابری با نمونه های ترک و اروپایی دارد. درب های معمولی و قدیمی را اگر با پیچ گوشتی هم نتوان باز کرد میتوان به راحتی با یک ضربه محکم اقدام به شکستن آن کرد که یک ویژگی منفی برای آن است اما شما به هیچ وجه نمیتوانید درب ضد سرقت را بشکنید و یا باز کنید فقط و فقط باید صاحب خانه باشید و کلید را داشته باشید در غیر اینصورت حتی اگر درب را آتش هم بزنید باز هم نمیتوانید به داخل بروید بلاه درست شنیدید آتش هم مانع از ورود شما به داخل خانه میشود چون درب ضد سرقت علاوه بر ضد سرقت بودن دارای قابلیت ضد حریق و آتش نیز میباشد که نام دیگر آن درب ضد حریق میباشد اگر این درب در حرارت بالا و شعله مستقیم آتش هم قرار بگیرد باز هم آتش نمیگیرد و سالم باقی میماند این یعنی یک لایه امنیتی فوق العاده خاص که حتی سازمان ناسا هم به فکر آن نیفتاده است.اینجاست که به نعمت وجود درب ضد سرقت پی میبریم و سریعا میخواهیم که برای منزل خودمان هم یک درب ضد سرقت خریداری و نصب کنیم.

راه حل مشکل شمااستفاده از یک درب با ویژگی های خاص میباشد که درب ضد سرقت نامیده میشود اما یعنی چه مگر این درهای ساختمانی و آپارتمانی چه چیزی دارد که نمیتوان آنرا باز کرد و یا اینکه بالاخره درب هست دیگر چه فرقی با بقیه میکند مگر از آهن و فولاد ساخته شده است و یا لیزر دارد که وقتی سارق به آن نزدیک شود از وسط نصف شود. در داخل لنگه فلزی نیز استراکچر خاصی وجود دارد به این ترتیب که در قسمت هایی از درب که یرآق آلات و لولای درب ضد حریق فلزی نصب می شود شبکه فلزی داخلی تقویت می شود. از جمله مهمترین بخش های تشکیل دهنده یک در ضد سرقت یراق آلات و لوازم جانبی آن میباشند که نقش بسیار مهمی را در کارکرد درب ایفا میکنند و بدون آنها درب ضد سرقت معنایی ندارد.منظور از یراق آلات درب ضد سرقت یعنی چهارچوب لولا و قفلهای درب . عامل چهارم تعیین کننده قیمت درب ضد سرقت یراق آلات استفاده شده در آن ها است. آیا نصب درب ضد سرقت در ساختمان هایی که در گذشته از درب معمولی استفاده می کرده اند امکان پذیر است ؟

اولین تفاوتی که در در ضد سرقت مشاهده می شود در نوع چهارچوبها آنها است. برای مثال قیمت درب ضد سرقت تولیدی کارخانه های چینی با آنکه هزینه های حمل و نقل هم به آنها میخورد در شرایط کیفی یکسان از محصولات ایرانی بالاتر است. برای اینکه شما با تاریخچه تاسیس درب مسلح تهران آشنا شوید و در باره ما بیشتر بدانید کلیک کنید. درب های ضد سرقت ترک در چهار درجه کیفی تولید می شوند، که از بالاترین کیفیت ترین به ترتیب با نام های: مولتی لوکس، لوکس، برجسته و اکونومی دسته بندی می شوند. که وزن درب های تولید شرکت آتاک درب بین ۱۸۵ تا ۲۱۰ کیلو گرم می باشد. این نوع درب ها در کشور ترکیه تولید می شود و به لحاظ بالا بودن کیفیت، قیمت آن نیز به طبع بالا می باشد .البته نسبت به مدل ایتالیایی خود ارزان تر می باشد.استحکام و دوام بالای درب ضد سرقت ترک باعث شده تا در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم باشد .این نوع درب ضد سرقت ترک دارای یک پنل ویا اسکلت فولادی ست که ما بین دو ورقه فولادی دیگر قرار می گیرد.وجود پین های فولادی در چند قسمت درب و اتصال آن به چهار چوب باعث شده تا ساختاری غیر قابل نفوذ ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید