خرید درب ضد سرقت ( لیست قیمت فروش اسفند ماه 1400)

بدلیل اینکه زمان نصب امکان اسیب زدن به دیوار مجاور را دارد بهتر است توسط افرادی که آموزش طریقه نصب درب را دیده اند و قبل از سفید کاری انجام شود . در واقع قبل از انتخاب مدل درب باید بررسی و تحقیقات لازم انجام شود که درب ضد سرقت با چه نوع رویه ای برای ساختمان مناسب است. قفل دیجیتال درب ضدسرقت نوعی قفل الکترونیکی میباشد که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی میتوان آن را کنترل کرد.بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل ها به یکی از ایمن ترین قفل های موجود برای انواع درب ها تبدیل شود. چشمی دیجیتال در ضد سرقت، دستگاهی است که پشت درب ورودی آپارتمان، به جای چشمی های قدیمی نصب می شود و صاحب خانه می تواند با وضوح بالا، جلو درب را دیده و در صورت نیاز عکس برداری کند.برای درب ضد سرقت بهترین گزینه برای چشمی، استفاده از چشمی دیجیتال درب ضد سرقت است با نصب این دستگاه امنیت منزل و محل کار خود را چندینن برابر افزایش خواهید داد.

زمانی است که درب ضد سرقت قفل نشده و فقط بسته شده است یا به عبارت دیگر فقط زبانه در که با دستگیره عمل می کند درگیر است و بقیه زبانه های قفل دیجیتال درب ضد سرقت درگیر نیستند. درب های ضد سرقت با روکش شیشه ای از ترکیب MDF و شیشه ضد سرقت تشکیل شده که حتی مشتریان می توانند با استفاده از چاپ سیلک رنگ زیر شیشه رو هم به طور دلخواه خودشون تغییر دهند. از این رو در صورتی که قصد نصب درب ضد سرقت برای این کار را دارید حتما از بهترین مدل ها که البته قیمت بالایی نیز دارند استفاده کنید. از این رو لازم است که درب خریداری شده چارچوب مناسبی داشته باشد. وزن این درب ها بسیارسنگین است و این امر یکی از راه های شناخت در ضد سرقت با کیفیت است. بر روی هر درب ضد سرقت میتوان علاوه بر قفل نصب شده از قفل های مرکزی جهت امنیت بیشتر استفاده نمود. عرض و طول ساب فریم مورد نیاز برای درب های استاندار: 111 در ۲۱۲ می باشد. تعمیر روکش درب ضد سرقت : روکش یا بدنه درب ضد سرقت دارای تنوع و رنگ بندی های بسیار زیادی در بازار است که جنس این روکش ها درب ضد سرقت از چوب یا پی وی سی (PVC) می باشد ، مانند هر وسیله دیگری پس از گذشت چند سال این بدلیل پوسیدگی به تعمیر روکش و یا حتی تعویض نیاز پیدا میکنند.

البته سازندگان ایرانی به تازگی وارد این صنعت شده اند و هنوز نتوانسته اند مشتریان زیادی برای خود دست و پا کنند، اما در صورتی که می خواهید درب ضد سرقت ارزانی بخرید می توانید از یراق آلات ایرانی استفاده کنید تا قیمت درب های شما کاهش پیدا کند. در واقع بسیاری از درب ها با قیمت های مختلف می توانند چارچوب های فلزی مشابه ای داشته باشند. در این گونه موارد قاعدتا شما باید از درب های ضد سرقت ایرانی استفاده کنید تا امکان هماهنگی با کارخانه و تولید درب با نیازهای شما فراهم باشد. این قفل ها استانداردهای لازم را برای ایجاد امنیت درب ضد سرقت دارند و می توان به خوبی از آنها استفاده کرد. چوب صنعت دریس با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه فروش درب ضد سرقت و تولید درب چوبی، یکی از برترین برندهای این حوزه می باشد و خدمات نصب سریع درب و خدمات پس از فروش این شرکت در بین مشتریان زبان زد می باشد. درب های ضد سرقت نیمه لوکس در سه گروه نیمه لوکس مدرن، نیمه لوکس برجسته و نیمه لوکس سی ان سی طبقه بندی شده اند.

قیمت درب ضد سرقت بارو ، بسته به تجهیزات و مواد اولیه ساخت متفاوت ولی ارزانترین درب ضد سرقت لوکس ایران را تولید می کند . بهترین قیمت درب های اتوماتیک و ضد سرقت ایرانی را قطعا میتوانید در لیست قیمت محصولات درب مسلح و ضد سرقت تهران ببینید . گرچه قرار گرفتن مجتمع در داخل شهر تا حدی مشکل امنیت را برطرف می کند اما به هر حال درب هایی که در معرض دسترسی بیگانگان هستند باید امنیت بیشتری داشته باشند. درب ضد سرقت با توجه به وزن بالایی که دارد باید حداقل سه لولا در ساخت آن به کار رفته باشد تا وزن زیاد آن بر روی لولاها تقسیم شود و مشکل بهم خوردن رگلاژ درب پیش نیاید. از مهم ترین موارد تمایز انواع درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی می توان به قفل و کلید مورد استفاده در این درب ها اشاره نمود. در ساختمانها برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود. یکی از مهم ترین دلایل این امر نیاز به مواد اولیه بیشتر برای تولید این درب ها و البته سختی بیشتر تولید آن ها است.

دیدگاهتان را بنویسید