خرید و قیمت انواع درب ضد سرقت

ضخامت این دو درب با یکدیگر متفاوت می باشد.این موضوع که تاثیر مستقیمی در مقاوت درب دارد در درب ضد سرقت بیشتر از درب معمولی بوده و یکی از دلایل آن استفاده از فولاد ضخیم در دو طرف درب ضد سرقت است.ضخامت درب های معمولی عموما در حدود 5 سانتی متر است اما ضخامت درب ضد سرقت در کمترین حد خود 7 سانتی متر است. قفل استفاده شده درب ایرانی ضد سرقت 8 زبانه بوده و از دو سمت وارد چارچوب میشود. بسیاری از سازندگان درب های ایرانی یا درب های ترک مونتاژ ایران از قفل های ترک برای درب های خود استفاده می کنند. با توجه به این که نصب درب ضد سرقت نیاز به زمان بیشتری دارد و دشواری های خاص خود را دارد می بایست توسط نصاب متخصص انجام گیرد اما درب های معمولی نیاز به چنین کاری ندارد. درب های معمولی عموما از چوب ماسیو یا الواری ساخته می شوند که رویه بیرونی آن ها هم عموما از همین چوب و با کیفیت های گوناگون ساخته می شوند سپس روی آن ها با رنگ پلی استر پوشانده می شود.این درب ها در هنگام فروش بدون هرگونه قفل یا یراق آلات هستند که آن ها را می بایست به صورت جداگانه خریداری نمود درب داخلی ساختمان نیز اکثرا با استفاده از چوب MDF ساخته می شود کمه به درب داخلی MDF معروف هستند.این درب ها در ضخامت های گوناگون قابل تولید می باشند که در فضای بین آن ها از هانی کام که همان شبکه بندی چوبی است پر می شود.

شرکت UNVER Celik Kapi دارای بیش از 32 سال سابقه در زمینه تولید درب ضدسرقت و ضدحریق مطابق با فناوری و استانداردهای روز جهانی در کارخانهای به مساحت 5.500 مترمربع واقع در هر شهرک صنعتی کایسری کشور ترکیه و از قدیمیترین و معتبرترین تولیدکنندگان صنعت درب ضدسرقت و ضدحریق در دنیا میباشد. شرکت هونام یکی از تولیدکنندگان معتبر درب ضد سرقت در تهران است. برای اطمینان از این موضوع، بهتر است به سراغ وب سایت های برندهای معروف بروید و خرید اینترنتی را از این تولیدکنندگان انجام دهید. شما می توانید با هزینه بسیار کم در سفارش و انتخاب پشم سنگ، میزان عایق بودن درب را افزایش دهید. اگر قصد دارید برای منزل خود درب ضد سرقت ترکیه ای تهیه کنید به این نکته توجه داشته باشید که درب های ضد سرقت ترک با ابعاد 215 سانتی متر در 115 سانتی متر موجود می باشند و اگر ابعادی از این کوجکتر برای درب در نظر گرفته اید نمی توانید از درب های ترک استفاده کنید. اگر قصد خرید درب ضد سرقت را داشته باشید جهت مشاوره و یا تخمین قیمت درب ضد سرقت می توانید با کارشناسان شرکت آرتام ایده سازان پارسیان در ارتباط باشید.

در این مقاله قصد داریم درباره تفاوت های درب معمولی با درب ضد سرقت صحبت نماییم تا بر اساس این توضیحات ، در صورتی که نیاز به خرید درب ضد سرقت برای منزل یا محل کار خود داشته باشید اقدام به خرید مدل مورد نظر خود نمایید. روکش های مناسب به همراه رنگ آمیزی مناسب بر روی درب ضد سرقت ویلایی صورت گیرد تا مقاومت در ضد سرقت در برابر این عوامل محیطی افزایش یابد، در صورتی که روکش های غیر استاندارد بر روی درب ضد سرقت ویلایی نصب نشود و یا درب به خوبی آب بندی و رنگ آمیزی نشود پس از مدتی استفاده از در ضد سرقت شاهد جدا شدن لایه های روکش و یا ریختن رنگ آب بر اثر تغییرات آب و هوایی خواهیم بود که این مسئله خود علاوه تاثیر گذاشتن بر روی زیبایی درب امنیت درب را نیز کاهش خواهد داد که هیچ خریداری به آن راضی نخواهد بود. از زمانی که استفاده از درب های ضد سرقت در ایران رایج شد، افراد مختلفی برای دست یابی به سود دهی مناسب اقدام به وارد کردن این گونه درب ها به بازار های داخلی کردند و بیش از پیش سبب رواج یافتن این گونه درب ها در صنعت ساخت و ساز شدند.

قسمت ماشین آلات این کارخانه با شمارکت متخصصینی از کشور آلمان و قسمت نجاری مجهز به ماشینهای سیانسی ساخت کشور ایتالیا با پیسرفتهترین امکانات جهت تولید دقیقترین و مدرنترین طرح های درب ضدسرقت میباشد. افتخار این را داریم، با بیش از ۱۳ سال تجربه در زمینه توزیع و اجرای انواع درب ضدسرقت و ضدحریق ترک وارداتی اقدام به تهیه درب ضد سرقت و ضدحریق با بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار کشور ترکیه از کارخانه UNVER نموده و آماده ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز باشیم. زیرا در هر صورت ممکن است سارقان راه حلی برای نفوذ به منزل شما پیدا کنند. زیرا در حال حاضر بسیاری از قطعات و یراق آلات این درب ها در خود ایران تولید می شود و امکان خرید و جایگزینی آن برای شرکت ها فراهم است. خرید اینترنتی مزیت های زیادی با خود به همراه دارد و در دنیایی که برخی افراد به دلیل داشتن مشغله های فراوان، وقت کافی برای انجام برخی امور ندارند، این روش می تواند به مقدار زیادی در وقت آنها صرفه جویی کرده و بدین شکل به آنها کمک کند تا برای رسیدگی به کارهای مهم تر، وقت کافی در اختیار داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید