خرید و قیمت انواع درب ضد سرقت

دربهای چوبی ضد سرقت هم امکان نصب قفلهای چند زبانه را دارند اما به دلیل ساختار فیزیکی امکان استفاده بهعنوان درب ساختمان را ندارند. 4 – یراق الات که شامل قفل شب بند ، چشمی ، زنگ داخلی ، کلید ، دستگیره و چشمی درب میشود علاوه بر زیبایی حتما از آلیاژهای با کیفیت ساخته شوند تا هم از نظر رنگ و هم ایمنی به اعتبار یک درب ضد سرقت بیفزایند . همچنین می توانید از چشمی های دیجیتال استفاده کنید که امکان ضبط تصویر را به شما خواهد داد. برای مثال قفل هایی با تعداد بیشتری زبانه امکان ایجاد امنیت بیشتری را فراهم می کنند. در قدیم نوع متریال برای تولید درب هایی که مورد استفاده قرار می گرفت، از دو حالت آهن و یا چوب خارج نبود. اما در صورتی که محیط مورد نظر، جایی پرت و دور افتاده باشد که سارقین وقت کافی برای تخریب در یا دزدی دارند، بهتر است از درب های فلزی ضد سرقت با ضخامت بالا استفاده کنید. چون می داند که اگر بر فرض محال بتواند قفل دیجیتالی را باز کند انقدر برای او زمان گیر است که قطعا گیر می افتد و هیچ دزد عاقلی این ریسک را نمی کند !

بعید نیست که حین یک طوفان شدید درب معمولی باز یا از جا کنده شود. بهطورکلی، کاربری از درب ضد سرقت به جهت افزایش ایمنی منزل و یا محل کار است. در مراحل نصب نیز درب های ضد سرقت چین آسان تر و سریع تر نصب می شوند هر چند که نصب درب ضد سرقت ترک نیز بیشتر از 1 یا 2 ساعت زمان بر نخواهد بود. علاوه بر انواع درب ورودی، درب های داخلی را نیز می توانید ار فروشگاه های معتبر درب ضدسرقت تهیه نمایید. درب های مسلح در ظاهر شاید فقط در زیبایی و طراحی تفاوت هایی با انواع معمولی دارا باشند ولی کافیست نگاهی عمیق تر به درون درب های مسلح بیاندازید تا دلیل نامگذاری درب مسلح تهران را بدانید؛ درب مسلح تهران یک گروه بازرگانی و تولیدی در زمینه واردات انواع درب ضد سرقت ترک , درب های چینی , روسی و اروپایی و تولید درب های ضد سرقت ایرانی با برند درب مسلح تهران میباشد . در همین زمینه، مجموعه تولیدی افرامهر نسبت به تولید انواع درب های ضد سرقت، با بهرهمندی از دانش روز و کارشناسان خبره فعالیت خود را از سال ۹۶ آغاز نموده است. تولید درب ضد سرقت از کشور ایتالیا آغاز شده و پس از 5 سال تولید به کشور ترکیه منتقل شده است.

به همین خاطر، تهیه و استفاده از این درب ها امروزه توانسته است شرایط ایجاد امنیت را تا حد قابل قبولی مساعد نماید. در بین محصولات درب ضد سرقت که توسط مجموعه افرامهر تولید میشود، درب روکش راش از وزن بیشتری به دلیل استفاده از چوب راش برخوردار است. در بازار به این محصول درب سرقت فلزی گفته میشود و مشتریانی که در مناطق شمالی و جنوبی ایران ساکن هستند، از این نوع درب استقبال بیشتری به عمل آوردهاند. این درب ها که در بازار ایران به صورت فلزی هستند، در کیفیت ها یمختلفی عرضه می شوند. به همین خاطر کارشناسان و مهندسین با توجه به پیشرفتهای صورت گرفته در علوم مختلف توانستند درب ضد سرقت با شکل و شمایل بسیار مقاوم تر و زیباتر را در مدل های متفاوت و با کاربری های مختلف که از امنیت فوقالعاده تری نیز برخوردار است، تولید نمایند. فروش و ارسال انواع درب ضد سرقت به صورت تکی و عمده به صورت بی واسطه با ارسال به تمامی شهر ها و استان های ایران با ارسال از طریق باربری صورت میگیرد. به همین خاطر زمانیکه مشتریان به نمایشگاه افرامهر مراجعه مینمایند، بیشترین توجه آنها به انواع درب لامینوکس معطوف میشود. به این خاطر که متریال به کار برده شده برای تولید این درب، از نوع لامینوکس است.

در راه اول میتوانند با مراجعه به نمایشگاه دائمی محصولات افرامهر، در بین مدلهای متنوعی که در معرض دید مشتریان قرار گرفته شده است، با توجه به مزیت رقابتی قیمتی که برای محصولات در نظر گرفته شده است، بر اساس سلیقه خود محصول مورد نظر را انتخاب نمایند. از طرفی نیز مشتریان میتوانند مستقیم به کارخانه افرامهر مراجعه کرده و از بین محصولات تولید شده موجود در کارخانه، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. و دیگر با خیال آسوده می توانید سفر کرده و منزل خود را به مدت طولانی، بدون دغدغه رها کنید. ما مفتخریم با سال ها سابقه در زمینه توزیع و نصب درب ضد سرقت ، درب ضد حریق، درب چوبی لوکس ساختمانی , درب داخلی و درب ضد آب , درب اتاق سرور , درب بیمارستانی، انواع درب های چوبی ساختمانی، درب لابی اقدام به تهیه درب های اورجینال با بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار کشور ترکیه و همچنین بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک نموده و آماده ارایه بهترین خدمات به هموطنان عزیز می باشیم. امروزه جنس لامینوکس از جمله جدیدترین متریال ها جهت ساخت درب محسوب میشود. به همین دلیل میتوان گفت این محصول، از جمله مدرنترین محصولات در بازار به حساب میآید.

دیدگاهتان را بنویسید