درب ضد حریق فلزی

برای این قفل ها می توان اثر انگشت های مختلفی را ثبت کرد. اینکه به چه میزان میتوان به خاصیت ضد سرقت بودن این نوع درب ها اعتماد کرد دقیقا به عوامل و فاکتورهای متعددی از قبیل نوع درب ضد سرقت، آلیاژ مصرفی در یراق درب، کیفیت ساخت، نوع چهار چوب و قفل درب و … امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که به دنبال راحتی و آسایش در خرید نباشد. در ساخت درب های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود که عایق حرارت میباشد ساخت این درب ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد. درب ضد سرقت، نوع ویژه ای از درب ورودی و خروجی است که برای جلوگیری از دزدی و سرقت از مغازه، کارگاه، انبار یا خانه استفاده می شود. البته هرگز چنین قصدی نداریم که حس عدم امنیت را گسترش دهیم ولی بایست در مورد درب ضد سرقت، دزدگیر خانه، مزایا و معایب آنها اطلاعات کاملی داشته باشیم تا در صورت نیاز بتوانیم بهترین تصمیم را در انتخاب راههای حفظ امنیت خودمان و عزیزانمان بگیریم. درب ضد سرقت با هزینه ۲ تا ۶ میلیونی یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل است که در کشور مورد استقبال واقع شده است.

البته مجتمع هایی که دارای نگهبان هستند تا حدی امنیت خوبی دارند و می توان از درب های معمولی هم در آنها استفاده کرد. درب ضد سرقت به دلیل ساختار متفاوت نسبت به سایر مدل های درب ورودی دارای مقاوم تر و امنیت بسیار بالاتری هستند. چنانچه شما در غرب تهران هستید می توانید درب ضد سرقت خود را پس از بررسی و مقایسه با سایر درب ها سفارش دهید. شما می توانید به صورت اینترنتی و حضوری، درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت درکو سفارش دهید. در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. برجستگی رویه: روکش های برجسته به طور معمول قیمت بالاتری نسبت به روکش های تخت دارند. مدل سوپر لوکس برجسته با چوب راش یا گردو ساخته شده و با استفاده از پروفیل طرح های زیبا و برجسته بر روی آن ایجاد می کنند، فرق مدل برجسته با لوکس در میزان برجستگی های آن است در واقع مدل لوکس دارای برجستگی های زیاد و طراحی زیباتری می باشد، مدل سی ان سی نیز از جنس چوب راش و گردو بوده و از طریق دستگاه سی ان سی طرح های زیبا و متنوع آن را می سازند.

این گونه درب ها دارای اجزا و تکنولوژی ساختی متفاوت با درب های معمولی هستند و در ساخت این گونه درب ها از اجزا و قطعاتی استفاده شده است تا میزان ایمنی درب افزایش یابد. در ضد سرقت همان در ضد سرقت است که افراد برای افزایش امنیت و اطمینان در محیط خانه و محیط های کاری مثل ادارات و شرکت ها از این محصولات استفاده میکنند که این در ها تاثیرات خود را هم نشان داده اند. چهار چوب مورد استفاده شده برای درب های داخلی غلاوه بر از چهار چوب فلزی بلکه از فریم های چوبی برای زیبا سازی استفاده می کنند. علاوه بر طرح های از پیش آماده و قابل انتخاب مشتری میتواند طرح های خود را مناسب به شرکت ارسال نمایند تا به صورت اختصای برروی درب ها پیاده سازی شود . همکاران ما در شعبه غرب تهران درب ضد سرقت خریداری شده توسط شما را به درب منزل شما ارسال می کنند و در صورت درخواست به بهترین نحو ممکن آن را نصب می کنند. فروش و ارسال انواع درب ضد سرقت به صورت تکی و عمده به صورت بی واسطه با ارسال به تمامی شهر ها و استان های ایران با ارسال از طریق باربری صورت میگیرد.

به دلیل بازار پر سود فروش درب ضد سرقت متاسفانه افراد سودجوی زیادی در این بازار وارد شده و اقدام به فروش درب ضد سرقت تقلبی و کم کیفیت و در برخی موارد بی کیفیت می کنند. باز هم این کارها موجب امنیت کامل برای منزل شما نمی شود اما تا حد زیادی از ورودی سارقان به منازل جلوگیری می نماید. اما لازم به ذکر است که درب ضد سرقت آنقدرها هم که نامش نشان میدهد، ضد سرقت نیست. به همین منظور برای خرید درب ضد سرقت در تهران لازم نیست دونه دونه مغازه ها و فروشگاه ها رو مراجعه کنید. مثلا با تقویت ورق داخلی استراکچر و یا آهن کشی داخل درب ضد سرقت می توانیم کیفیت آن را بالاتر ببریم یا با تقویت و یا تعویض قفل درب ضد سرقت مثلا تبدیل قفل لوله ای به گاو صندوقی و یا قفل مولتی می توانیم کیفیت درب ضد سرقت را بالاتر ببندیم و یا اینکه با افزایش قطر رویه و رویه با چگالی حجمی بیشتر مقاومت درب را افزایش خواهیم داد. برای تعویض مهم ترین قسمت ای نوع قفل یعنی مغزی قفل درب ضد سرقت باید قسمت هایی همانند شب بند و کاسه رزت از قفل جدا شود و پوکی ها از آن خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید