درب ضد سرقت – اهورادرب

به این خاطر که متریال به کار برده شده برای تولید این درب، از نوع لامینوکس است. در قدیم نوع متریال برای تولید درب هایی که مورد استفاده قرار می گرفت، از دو حالت آهن و یا چوب خارج نبود. این محصول در کشور در دو حالت ایرانی و چینی به مشتریان عرضه میشود؛ در مدل ایرانی، صفر تا صد تولید این محصول اعم از انجام رنگکاری و تولید چهارچوب در داخل ایران توسط مجموعه افرامهر تهیه میشود. در حالت دوم مشتریان محترم می توانند به وب سایت مجموعه افرامهر مراجعه نموده و به راحتی پس از مشاهده انواع مختلف درب های ضد سرقت محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده تا در اولین فرصت دربهای ضد سرقت به محلی که در زمان ثبت سفارش مشخص نمودهاید ارسال شود. در بین محصولات درب ضد سرقت که توسط مجموعه افرامهر تولید میشود، درب روکش راش از وزن بیشتری به دلیل استفاده از چوب راش برخوردار است. این درب ها وزنی معادل 2 برابر درب های ترک دارند که این وزن بالا به دلیل استحکام، مقاومت و ایمنی بالای این درب هاست. از طرفی دیگر چوب راش براساس خصوصیت هایی که دارد مزیت ماندگاری را در درب ضد سرقت روکش راش بالا برده و موجبات ایجاد خش و سایش را در آن از بین میبرد.

برای چهارچوب هایی که عرض داخل چهارچوب قدیمی از 105 سانتی متر بزرگتر است معمولا نصب در ضد سرقت بر روی چهارچوب فلزی قدیمی انجام می شود و سپس پشت چهارچوب درب ضد سرقت با مصالح ماسه و سیمان بتن ریزی انجام می شود. برای تعویض مهم ترین قسمت ای نوع قفل یعنی مغزی قفل درب ضد سرقت باید قسمت هایی همانند شب بند و کاسه رزت از قفل جدا شود و پوکی ها از آن خارج شود. مهم ترین مزیتی که چوب راش دارد استحکام و استقامت در آن است که این ویژگیها برای تولید درب ضد سرقت بسیار مهم است. قیمت درب ضد سرقت: مهم ترین فاکتور پس از امنیت درب، قیمت دربها می باشد. قیمت درب ضد سرقت یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب یک درب است. از جمله مزیت رقابتی که در فعالیتهای این مجموعه می تواند شرایط نبض بازار فروش درب ضد سرقت را به نفع خود تغییر دهد و به عنوان یک رقیب سرسخت درکنار دیگر رقبا قرار گیرد، داشتن کیفیت ممتاز و به علاوه برخورداری از قیمت رقابتی در محصولات درب سرقت است. از دیگر خصوصیت جالبی که میتوان برای محصول درب روکش راش معرفی نمود، داشتن قابلیت واکشیدگی است.

دیگر ویژگی این محصول که خود را نسبت به محصولات دیگر متمایز ساخته است، داشتن تنوع در هارمونی رنگ و طراحیهای متنوع در این محصول است. در همین زمینه، مجموعه تولیدی افرامهر نسبت به تولید انواع درب های ضد سرقت، با بهرهمندی از دانش روز و کارشناسان خبره فعالیت خود را از سال ۹۶ آغاز نموده است. به همین خاطر زمانیکه مشتریان به نمایشگاه افرامهر مراجعه مینمایند، بیشترین توجه آنها به انواع درب لامینوکس معطوف میشود. در فروشگاه های درب ضد سرقت ترتیب قیمت از کمترین به بیشترین شامل درب ضد سرقت چینی ، درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترکیه ای و ترتیب کیفیت از بهترین به بدترین درب ترک ، درب ایرانی و درب چینی هست ؛ یعنی درب ضد سرقت ایرانی چه از نظر کیفیت و چه قیمت در حد متوسط بوده و با شرایط کنونی می تواند بهترین انتخاب برای تعویض درب های قدیمی باشد .

یکی دیگر از مواردی که می تواند در تغییر قیمت موثر باشد، روکوب و پشت کوب است. این محصول باتوجه به اینکه از تنوع کمتری نسبت به دیگر محصولات برخوردار است، اما به این خاطر به عنوان یک محصول پرطرفدار شناخته شده است که جنس به کار برده شده در آن، مقاومت مطلوبی برای محصول در برابر باران و آفتاب به وجود آورده است. در گذشته بیشتر این درب ها از کشور چین وارد می شدند و به همین دلیل بعضا به درب ضد سرقت چینی شهرت دارند ولی در حال حاضر تمامی این درب ها در داخل کشور تولید شده و حتی به کشورهای دیگر نیز صادر می گردند. از طرفی نیز مشتریان میتوانند مستقیم به کارخانه افرامهر مراجعه کرده و از بین محصولات تولید شده موجود در کارخانه، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. در ادامه این مقاله شما را با معرفی مشخصات انواع درب ضد سرقت تولید مجموعه افرامهر آشنا خواهیم ساخت. مشتریان محترم میتوانند از دو طریق در بین انواع درب ضد سرقت که توسط مجموعه افرامهر ساخته می شود، مدل مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید