درب ضد سرقت – اهورادرب

قفل دیجیتال درب ضدسرقت نوعی قفل الکترونیکی میباشد که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی میتوان آن را کنترل کرد.بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل ها به یکی از ایمن ترین قفل های موجود برای انواع درب ها تبدیل شود. خرید اینترنتی مزیت های زیادی با خود به همراه دارد و در دنیایی که برخی افراد به دلیل داشتن مشغله های فراوان، وقت کافی برای انجام برخی امور ندارند، این روش می تواند به مقدار زیادی در وقت آنها صرفه جویی کرده و بدین شکل به آنها کمک کند تا برای رسیدگی به کارهای مهم تر، وقت کافی در اختیار داشته باشند. انواع دربهای ضد سرقت قیمت های متفاوتی دارند و این امر وابسته به عوامل متعددی می باشد. اگر بودجه کمتری مدنظر دارید دربهای اکونومی گزینه مناسبی هستند. علاوهبر کیفیت و استفاده از متریال استاندارد در ساخت دربها، مجموعه پایون قیمت مناسبی را هم برای محصولات خود در نظر گرفته است. تلاش شده است، در محصولات این فروشگاه از بهترین متریال استفاده شود تا محصول نهایی بسیار خوب و با کیفیت باشد. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز غالبا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا و حرارت نیز باشد.

نصب در ضد سرقت به ساختمانهای نو ساز محدود نمیشود و میتوان دربهای قدیمی را با انواع درب ضد سرقت تعویض نمود و از مزایای آن نیز بهره برد. قفلهای چند زبانه انواع مختلفی دارند که قفلهای شب بند بهترین انواع آن برای نصب روی دربهای ضد سرقت ساختمان هستند. بهیاد داشته باشید مهمترین عامل در انتخاب قفلهای چند زبانه کیفیت بالاست که فقط توسط سازندگان معتبر تولید میشود. دربهای فلزی نسبت به دربهای چوبی قیمت ارزانتری دارند و همین ویژگی یکی از مهمترین عوامل تفاوت بین این دو جنس محسوب میشود. همین قابلیت نصب ساده و آسان مهمترین ویژگی و امتیاز دربهای ضد سرقت به شمار میروند. درب های ضد سرقت بر اساس نوع روکش چوب، میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند و شاسی کشی فلزی داخلی دربهای ضد سرقت در تمامی مدل ها بصورت یکسان می باشد.رویه درب ضد سرقت فلزی معمولا با رنگ کورهای الکترواستاتیک طرح چوب رنگ شدهاند.

این درب ها از لحاظ مقاومت و کیفیت با محصولات ترکیه برابری می کنند. از این رو نصب این مدل محصولات در مکان هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند به هیچ وجه توصیه نمی شود. قیمت درب ضد سرقت اصل در مراکز فروش و بورس درب ضد سرقت در تهران و ایران بسیار مناسب تر از فروشگاه های متفرقه می باشد و شما با خیال راحت می توانید از این مراکز اقدام به خرید نمایید. با مراجعه به بورس فروش درب متوجه می شوید که درب های تولید داخل نیز تنوع بالایی دارند. جنس چشمی و همچنین قفل شب بند درب ضد سرقت نیز چک شود که از اجناس مرغوب باشد نه متفرقه. ولی بعضی از ساختمان سازان تمایل دارند که ابعاد درب ضد سرقت سفارشی استفاده کنند که منظور از سفارشی بودن ابعاد درب ضد سرقت خارج از اعدادی می باشد که در بالا بیان شد. دربهای ضد سرقت فلزی که خارج از ساختمان هستند به راحتی امکان نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی یا مدلهای دیگر را دارند.

همچنین با استفاده از پودرهای الکترواستاتیکی مقاومت دربهای فلزی را در برابر تغییرات جوی و محیطی افزایش میدهند. با انتخاب بهترین محافظ درب ساختمان امنیت خانه و محل زندگی خود را چند برابر کنید. پیشنهاد میکنیم اگر درب ضد سرقت را بهعنوان درب حیاط و درب ورودی ساختمان از جنس فلزی انتخاب کنید. 3- درب با ساختار مشابه ترک و طراحی لوکس: این گروه از درب، نه تنها از لحاظ امنیت بسیار مطمئن هستند، بلکه طراحی لوکس و شکیلی دارند. محل نصب این در ها غالبا در پاگرد ها و پله های اضطراری است . به طور مثال درب مورد استفاده در ویلا و کارخانه ها و ادارات باید دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل و درب آپارتمانها باشد، در ساخت این دربها از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده شده است. چهار چوب مورد استفاده شده برای درب های داخلی غلاوه بر از چهار چوب فلزی بلکه از فریم های چوبی برای زیبا سازی استفاده می کنند. رنگهای مورد استفاده به صورت کوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر کارفرما می باشد. اگر دیوار از بتن باشد با رول بولت هم میتوانید درب را نصب کنید ؛ ابتدا چهارچوب را در محل قرار می دهید و رول بولت را از طریق سوراخ های موجود روی چهارچوب به به داخل دیوار متصل کنید و با دوغاب اطرافش را پر نمایید ؛ معمولا در هر طرف سه عدد پیچ قرار میگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید