درب ضد سرقت ایرانی , درب ضد سرقت ترک , درب ضد سرقت

در داخل لنگه فلزی نیز استراکچر خاصی وجود دارد به این ترتیب که در قسمت هایی از درب که یرآق آلات و لولای درب ضد حریق فلزی نصب می شود شبکه فلزی داخلی تقویت می شود. با ارتقا و تقویت بسیار، قفل درب ضد سرقت به شکل چشم گیری مقاوم و غیر قابل نفوز می شود. درب ضد سرقت ایرانی اتحاد درب داخل ایران ساخته میشود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت میتواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد.این نوع درب های ایرانی از نظر ظاهری کاملا شبیه درب های ضد سرقت کشور ترکیه می باشند. قابل توجه است که درب ضد سرقت ترک از نظر کیفیت دارای متریال و از نظر قیمت نسبت به درب های ایرانی و چینی در جایگاه بالا تری قرار دارد. نصب آسان درب های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود. این گونه درب ها در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن هستند. متذکر می شویم قیمت درب ها بر حسب ابعاد درب و نوع یراق آلات می تواند متغیر باشد. سعی کنید رنگ رویه درب را بر حسب دکوراسیون ساختمان خود انتخاب نمایید.

بر حسب بودجه خود می توانید انواع درب ضد سرقت را خریداری نمایید. اما بهتر است از نمایندگی ها و تولید کنندگان اقدام به خرید نمایید. درب ضد حریق فلزی درسام دارای تاییده آتش نشانی می باشد و این سرتیفیکیت نشان دهنده ی این می باشد که شرکت درسام از تمام متریالی که مورد تایید آتش نشانی می باشد برای تولید درب ضد حریق فلزی خود استفاده می کند. درب ضد سرقت تماما ایرانی که مجموعه تولیدی درب مسلح تهران دارای متریالی خاص است که هم دربرابر آتش و هم درمقابل ضربات سنگین از خود مقاومت نشان میدهد چطور ممکن است مگر جنس درب سرقت از چیست و یا اینکه چگونه این مواد اولیه را در فرآیند ساخت آن قرار داده اند که به هیچ وجه در مقابل چنین صدمات سهمگینی از خود واکنشی نشان نمیدهد ؟ مراکز مختلفی برای فروش درب ضد سرقت در تهران وجود دارد. جدای از کارشناسان فروش، هر فروشگاه آنلاین با معرفی کامل محصولات خود راهنمایی کاملی را برای شما گذاشته است که می توانید با مطالعه کامل این موارد اطلاعات تکمیلی جهت خرید محصول مورد نظر خود را داشته باشید. شما می توانید به صورت اینترنتی و حضوری، درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت راشا دُر سفارش دهید.

این فروشگاه اقدام به عرضه بهترین مدل های درب داخلی، درب اتاقی و ضد سرقت نموده است شما می توانید این محصولات را قیمت بسیار مناسب از راسان درب تهیه نمایید. امروزه باتوجه به پیشرفت صنعتِ درِ ضد سرقت، روکش های بسیار جذاب و متنوعی تولید شده و می شوند که انتخاب هر کدام از آن ها سبب تغییر قیمت درب مورد نظر شما خواهد شد. درب های ضد سرقت دارای دسته بندی متعددی می باشند چه از لحاظ شکل ظاهری، چه کشور سازنده و یا از نظر جنس درب. برای قفل های ضد سرقت اثر انگشتی زنگ هشدار نیز در نظر گرفته شده است و در صورتی که فرد غریبه ای اقدام به ورود کرد، این زنگ به صدا در می آید. دربهای ضد سرقت ترک بدلیل نحوۀ ساخت دارای کیفیت خوبی بوده و در بورس درب ضد سرقت تهران یکی از گرانترین دربها به شمار می آید ؛ متاسفانه هر وارد کننده نرخ دلخواه خود را روی درب ضد سرقت ترکیه ای می گذارد . مجموعه تولیدی درب مسلح و ضد سرقت تهران یک شرکت ایرانی میباشد که توانسته است با تغییراتی که در نگرش خود ایجاد کرده موفق به تولید محصولاتی در گروه درب های ساختمانی ضد سرقت شود که به گواه سازمانهای استاندارد و البته استقبال مشتریان در خارج از مرزهای کشور سطح کیفی برابری با نمونه های ترک و اروپایی دارد.

قفل های ویژه ای که بدون مغزی می باشند و سارقان نمی توانند به معزی دست پیدا کنند. قطر لنگه درب ۷ سانتی متر بوده و دارای قفل های ۱۴ زبانه مولتی لاک می باشد . بنابر این در هنگام خرید باید به برند و کیفیت قفل توجه نمایید. اما این یک امر مطلق نیست. درب های ضد حریق در برابر آتش مقاوم اند اما مقاومت آنها با یکدیگر متفاوت است مثلا یک درب ضد حریق میتواند ۲۰ دقیقه، ۳۰ دقیقه، ۴۵ دقیقه، ۶۰ دقیقه و یا ۹۰ دقیقه در برابر آتش مقاومت کند.درب های ضد حریق فولادی تا 3 ساعت مقاومت میکنند. وزن درب های اصل معمولا بین 80 تا 120 کیلوگرم می باشد. درب های فلزی تولید شده توسط کشورهای چین، ایران و ترکیه هستند که معمولا درب های ضد سرقت فلزی ترک و ایرانی دارای کیفیت بالا و مشابه هستند. معمولا مهم ترین عامل افزایش قیمت دربهای ضد سرقت، روکش درب بوده و ساختار داخلی کاملا یکسان می باشد. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل از سایر محصولات گران تر است و در حال حاضر خرید آنها صرفه اقتصادی ندارد و توصیه می شود از انواع درب ایرانی خریداری نمایید. درب ضد سرقت لوکس که دارای روکش های چوب و یا استیل هستند از گران ترین محصولات و درب های فلزی از محصولات ارزان قیمت به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید