درب ضد سرقت راشا

اکثر مشتریان در این مرحله نگران تخریب دیوار و یا سنگ نمای راهرو می باشند که ما این اطمینان را می دهیم که هیچ گونه تخریبی به جز کندن چهارچوب قدیمی اتفاق نخواهد افتاد. همانطور که می دانید درب های ضد سرقت، عایق صوت و انرژی هستند و از ورود گرد و غبار نیز جلوگیری می کنند. دستگیره های مورد استفاده در این دربها نیز از طرح های متنوع و در رنگ های طلایی یا نقره ای ساخته شده اند. رنگ سفید در میان دیگر رنگ ها برای درب ورودی خانه زیبایی و جذابیت ویژه ای دارد. در هر دو حال نیاز به مصالح ریزی پشت چهارچوب می باشد و مصالح ریزی بصورت دو مرحله ای توسط نصاب انجام می شود. ولی رویه درب های ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود. به طور کلی تعمیر درب های ضد سرقت در دو دسته بندی تعمیر روکش یا بدنه درب و تعمیر قفل درب تقسیم میشود. با توجه به تنوع محصولات و فروش درب ضد سرقت بطور کلی دربها به تولید درب های ضد سرقت با روکش های چوب طبیعی اعم از چوب راش ، گردو و ملچ تقسیم بندی می شود.

بطور کلی ساخت و فروش درب ضد سرقت که محصول ایرانی باشد بین 10 تا 30 روز زمان تولید نیاز دارد. ساخت درب ضد سرقت با ایعاد سفارشی بین 15 الی 30 روز با توجه به مدل پیشنهادی زمان میبرد. تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت بیشتر از یک روز زمان نمی برد. شرکت جی پی اس خودرو با بیش از 10 سال تجربه و تکیه بر فناوریهای روز دنیا درسه حوزه فروش و خدمات انواع ردیاب خودرو، جی پی اس آهنربایی و شخصی در ارائه خدمات به عموم مشتریان فعال بوده است. بطور مثال بعضی از شرکت ها از متریال پشم سنگ و گچ نسوز بصورت هم زمان با هم استفاده می کنند. اگر محصول خریداری شده سریعتر از موعد آماده شود ممکن است که خریدار مکانی برای نگهداری درب ضد سرقت نداشته باشد و اگر تاخیری در تحویل محصول اتفاق بیفتد تمامی برنامه های بعدی ساخت و ساز و تعمیر نیز دچار تاخیر میشوند و نهایتاً زمان اتمام پروژه طولانی تر می شود. معمولا قیمت در ضد سرقت تمام چوب کمی گران می باشد و تقاضا نیز کمتر دارد.

در کنار تمام مزایای امنیتی درب ضد سرقت، از ظاهر و زیبایی آنها نمیتواند گذشت. درب ضد سرقت در ابعاد مختلف مزایای زیادی را از لحاظ امنیت برای شما به ارمغان میآورد. ما در ادامه این مقاله از کیلید به بررسی مزایای درب ضد سرقت، انواع درب ضد سرقت و قیمت درب ضد سرقت میپردازیم. در میان این انواع، مدل ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. یکی از با کیفیت ترین انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران، درب ضد سرقت ترک است. نکته اول در مورد نصب درب های ضد سرقت این است که ابعاد و سایز چهارچوب فلزی قدیمی چگونه می باشد. در سالهای اخیر یکی از تجهیزات ساختمانی که استفاده از آنها افزایش یافته، درب ضد سرقت است. این نوع دربها را میتوان به راحتی و با توجه به انعطاف ساختمانی که درب در آن مستقر شده است تنظیم کرد اما لولاهای جوش داده شده این توانایی را ندارند. امروزه درب ضد سرقت با توجه به امنیت بیشتری که برای اماکن مختلف ایجاد میکند، در مقایسه با دیگر دربها در زمینه تجهیزات ساختمانی مورد استقبال قرار گرفته است.

عاملی که در ضدسرقت را به انواع مختلف دسته بندی میکند، کشور تولید کننده آن است. قیمت درب ضد سرقت این تفاوت را ایجاد میکند که البته قیمت از کیفیت نشات میگیرد. جنس رویه درب: رویه درب همان المانی است که موجب ایجاد ظاهر زیبا برای درب ها می شود. در این حالت درب ها بوسیله دیلم به سادگی باز می شوند. لولای درب ضد سرقت: که نقش بسیار مهمی را دارد وقتی که سارق قصد دستبرد را داشته باشد و با درب ضد سرقت مواجه شود حتما بی خیال میشود چون واقعا هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد اما یک راه حل در این میان وجود دارد و باقی میماند و آن هم لولی درب است اگر لولای درب ضعیف باشد و بدرستی نصب نشده باشد و از مواد درجه سه و نامرغوب ساخته شده باشد میتوان از طریق آن درب را باز کرد بدین صورت که سارق بوسیله یک دیلم به گوشه و کنار درب و لولا فشار وارد میکند تا آنرا کج کند و درب را از سمت مخالف باز کند خب اگر لولای درب مناسب نباشد به راحتی میتوان این کار را انجام داد اما اگر از بهترین و مرغوب ترین لولا استفاده کنید اصلا شاهد چنین صحنه ای نیستید و باز هم سارق ناکام خواهد ماند و توانایی باز کردندرب ضد سرقت را ندارد.با این اوصاف لولای درب هم میتواند بعنوان قلب آن باشد.همچنین باید به قدری قوی باشد که بتواند وزن بالا و سنگین درب ضد سرقت را نیز تحمل کند.توجه داشته باشید که هرچه درب ضد سرقت ایمن تر باشد امنیت آن هم بیشتر است پس گاهی اوقات ممکن است که درب ضد سرقت تا چند صد کیلو وزن داشته باشد که با این اوصاف لولا باید تحمل نگهداشتن پیوسته و مداوم آنرا داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید