درب ضد سرقت راشا

روکش درب برعکس بقیه قسمت های آن کاملا در دید است و از این رو عده زیادی از افراد به فکر شیک و لوکس بودن آن هستند و زیبایی این بخش از همه قسمت های دیگر درب مهم تر است. در این وضعیت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی درب را باز کرد.البته باید به این نکته توجه شود که درب های ضد سرقت دارای لاستیک درزگیر هستند و اگر خوب رگلاژ شده باشند درز کمتری نسبت به درب های کلاسیک قدیمی دارند پس مشخصا باز کردن درب ضد سرقت با این روش ها نسبت به درب های معمولی کمی مشکل تر و زمان بیشتری نیاز دارد . به همین علت است که خرید اینترنتی درب ضد سرقت میتواند به عنوان یک گزینه مناسب جهت صرفهجویی در زمان و در عین حال دسترسی به انواع درب ضد سرقت مدنظر قرار گیرد. به عنوان مثال، قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی چندان بالا نیست؛ در عین حال که کیفیت قابل قبولی دارد. به طور کلی، قیمت درب ضد سرقت لوکس ساخت هر کشوری که باشد، قابل توجه است. 9. اگر خانه شما نوساز نیست و قرار است درب ضد سرقت نصب کنید، ابعاد درب یکی از نکات مورد توجه است.

7. رنگ درب ضد سرقت را متناسب با فضای خانه خود انتخاب کنید. 8. جنس روکش متناسب با فضای نصب درب ضد سرقت باشد؛ اگر چه این مورد سلیقهای است اما مخصوصاً در صورتی که محل نصب درب در معرض اشعه خورشید و یا رفتوآمد زیاد باشد، باید روکشی انتخاب شود که مقاومت خوبی داشته باشد. این لایهها که از پشم سنگ یا پشم شیشههستند، اگر چه اثری در بالا بردن امنیت درب ندارند، اما باعث میشوند که درب ضد سرقت؛ عایق خوب گرما و صوت هم باشد. اگر می خواهید یک خرید اینترنتی خوب داشته باشید می بایست حق انتخاب و مقایسه بالایی داشته باشید. حتی اگر همه اجزای درب کیفیت بالایی داشته باشد، بدون داشتن یک قفل مطمئن، نمیتوان از امنیت درب اطمینان کافی داشت. البته با یک درب ورودی شکیل با طراحی زیبا و مناسب ساختمان را می توان مطابق میل و سلیقه مشتری تنظیم کرد . 5. بهترین قفل درب ضد سرقت را انتخاب کنید. سپس با توجه به بودجه خود، سعی کنید دربی که بالاترین کیفیت را به لحاظ امنیت دارد انتخاب کنید. در این سال ها چهارچوب چوبی و چهارچوب پی وی سی بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. درب های ضد حریق هم از نوع در ضدسرقت از جنس فلز با قابلیت ضد آتش بودن هستند و هم از نوع درب های ضد سرقت چوبی با این قابلیت هستند که قیمت این دو نیز با هم متفاوت است.

البته درهای ضدسرقت ساخت کشور ایتالیا هم در بازار موجود است اما به دلیل قیمت بسیار بالا در بازار محدود است. تا چند سال قبل درب ترک از پرفروش ترین مدل های درب ضد سرقت بود ولی در این سال ها به دلیل افزایش قیمت دلار و افزایش تولید محصولات با کیفیت داخلی دیگر بازار درب های ترک دارای رونق سابق نمی باشد و درب ضد سرقت ایرانی توانسته اعتماد خریداران را جلب نماید و در صدر لیست فروش انواع محصولات درب ساختمانی قرار گیرد. دربهای ارزان قیمت درب امن از محصولات پرفروش بازار هستند. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بیش از همه این دربهاست، اما طبیعتاً کیفیت بالاتری نیز دارد. درب ضد سرقت چینی پایینترین قیمت و البته کیفیت را دارد. 6. ضخامت و جنس چهارچوب درب ضد سرقت را مدنظر قرار دهید: 1. چهارچوب باید از فلزی باکیفیت ساخته شده باشد؛ 2. ضخامت ورق چهارچوب درب کم نباشد تا شکننده نباشد (بیش از 1.5 میلیمتر)؛ 3. جوش به صورت کامل در همه بخشها وجود داشته باشد. داخل همه دربهای ضد سرقت یک ساختار فلزی تعبیه شده است که شامل یک ورق فلزی و یک اسکلت فلزی است. در این درب ها از ورق های بی کیفیتی استفاده کرده اند ، و مقاوم در برابر ضربات و فشار بالا نمی باشد.

در ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری شباهت به درب های ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات که می توان گفت از قسمت های مهم یک درب ضد سرقت می باشد از نوع ترک آن استفاده می شود.درب ضد سرقت ایرانی در بازار فعلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. یادتان باشد که یک درب ضد سرقت ارزانهم میتواند گزینه مناسبی باشد. در این صورت یک درب ضد سرقت با قیمت پایین خواهید داشت. بنابراین، پایین بودن قیمت درب ضد سرقت لزوماً به معنای کیفیت پایین آن نیست. بنابراین، بهترین قفل درب ضد سرقت را انتخاب کنید تا خیالتان راحت باشد. قفل و لولای درب های ضد سرقت یکی از عواملی است که می تواند قیمت آنها را تحت تاثیر قرار دهد. متداولترین روکشهای طبیعی چوب گردو یا راش است که با توجه به جزئیات ظاهریشان قیمت متفاوتیممکن است داشته باشند. نکته قابل توجه این که برخی دربهای چینی نیز کیفیت مناسبی دارند و میتوانند گزینه مناسبی برای خرید درب ضد سرقت باشند. لولاهای درب ضد سرقت از دو جنبه قابل توجه هستند: ۱. رشته آهن پروفیل که در درب به کار میرود نه تنها میتواند از بروز حادثه و سرقت جلوگیری کند، بلکه با توجه به وجود عایق بین ورقه فلزی و روکش درب، باعث عایق شدن درب در مقابل دما و صدا نیز میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید