درب ضد سرقت راشا

در ابتدا از لحاظ کیفی میتوان اشاره به آن نمود که همانطور که میدانیم در خصوص محصولات چینی درجه کیفیت متفاوت بوده و هر محصول چینی دارای چندین نوع درجه از لحاظ کیفی میباشد که در خصوص درب های ضد سرقت نیز این چنین است و در مواردی درب های چینی از کیفیت بالاتری نسبت به درب های ترک برخوردارند و در مواردی نیز بر عکس میباشد که باید با توجه به محل نصب درب نوع و کیفیت درب را انتخاب کرد. شما در سایت درب کالا می توانید از قیمت درب ضد سرقت قبل از خرید و حضور فیزیکی در محل اطلاع داشته باشید تا خرید مناسبی کنید.همچنین شما می توانید با جستجو از بین درب های ضد سرقت نامحدود در سایت انتخاب درستی داشته باشید و تمامی ویژگی های آن را قبل از خرید اطلاع پیدا کنید. در ضد سرقت ایرانی خدمات پس از فروش خوبی داشته و تنوع و طراحی بدنه آنها با نمونههای خارجی رقابت میکند.

کار تشخیص درب ضد سرقت ترک اصل از سایر درب های بخصوص درب ضد سرقت ایرانی بسیار مشکل می باشد و باید فردی که در این زمینه تجربه دارد به مشا کمک نمید. که بر خلاف درهای معمولی این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی حتی با نرده های حفاظتی (آکاردئونی) دارند که اشاره به این مطلب ضروری میباشد که باید درب مورد استفاده قرار گرفته از استانداردهای این محصول بر خوردار بوده و از درب های متفرقه با ابزار یراق معمولی نباشد و در همه جهات دارای استاندارد جهانی این محصول باشد که در ادامه اشارات و راهنمایی هایی در خصوص خرید این محصول و مد نظر قرار دادن چند نکته اساسی در هنگام انتخاب آن کرده ایم.متاسفانه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب های ضد سرقت و اشنایی آن در دسترس عموم نیست و متاسفانه اندک شرکت هایی از این نا آگاهی مردم سو استفاده کرده و درب های در شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقت به فروش میرسانند که از چند و یا حتی هیچکدام از استاندارد های این گونه درب ها بر خوردار نبوده و دارای ایمنی معمولی در حد درب های معمول و ضد سرقت میباشند به طور مثال در میان دو رویه درب هیچ گونه ورق فلزی به کار نرفته باشد که با چشم و نداشتن آگاهی در این خصوص فهمیدن آن بسیار مشکل میباشد.در این مقاله سعی شده است تا حدودی به این مسئله پرداخته و آشنایی و نکات لازم را در خصوص این گونه درب ها در حد قابل قبولی ارائه کنیم.

درب های ترک دارای 8 عدد کلید کامپیوتری میباشد که 3 عدد از کلیدها معروف به کلید کارگری و برای استفاده در زمان ساخت و ساز ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند و 5 عدد کلید به عنوان کلید های اصلی مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع درب یراق آلات با کیفیتی داشته و برای آنها میتوان از کیلیدهای کامپیوتری استفاده کرد. درب های ضد سرقت یکی از پیش بینی هایی است که برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان های مختلف استفاده می کنند. در شهر های مختلف می توان بیان کرد مکانی برای بورس درب ضد سرقت وجود ندارد. قفل منوبلاک: دارای 2 قفل با ساختاری مجزا که فقط درب را در جهت افقی ایمن می نماید. در ساختمانها برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود. قفل موجود در درب چینی فوق العاده محکم است و 13 عدد زبانه دارد که در چهار جهت حرکت میکند.

در حین عملیات نصب می توان چهار چوب درب ضد سرقت را بصورت جداگانه نصب نمود در این حالت میبایستی چهار چوب از لنگه جدا شده با مصالح بنایی مانند دوغاب سیمان به دیوار اطراف متصل گردد. ابعاد درب ضد سرقت ترک به صورتی است که به در حالت تک لنگه 110 در 210سانتی متر بوده و در حالت دو لنگه 180 در 217 سانتی متر است. درب های ضد سرقت ایرانی از لحاظ کیفیتی بسیار به نمونه های ترک نزدیک می باشند و قیمت مناسب تری نسبت به آن ها دارند. با توجه به ویژگی های بسیار زیادی که درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی دارند به خصوص از لحاظ امنیت میتوان اینگونه درب ها را جایگزین بسیار مناسبی برای درب های معمولی دانست. به لحاظ ساختاری شباهت بیشتری به درب های ترک دارند و به لحاظ امنیتی از درب های چینی سر تر میباشند. در ضدسرقت ترک دارای 4 لولا است که امکان رگلاژ کردن آن وجود دارد. اغلب در ضدسرقت ترک به صورت ام دی اف با روکش چوب هستند اما در انواع PVC و کامپوزیت هم در بازار وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید