درب ضد سرقت راشا

رنگ پلی اورتان: این رنگ مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید است. درب های ضد سرقت فلزی ، در صورت وجود داشتن روکوب چوبی ، رنگ فلز نیز از پشت درب دیده خواهد شد بنابراین انتخاب رنگ درب ضد سرقت فلزی بسیار حائز اهمیت می باشد و باید رنگی را انتخاب کنید که با رنگ فلز و چهارچوب همخوانی داشته باشد. در شرایطی است که درب ضد سرقت را قفل کرده باشید که در این صورت کار سخت تر میشود چون حتما باید یک فرد حرفه ای قفل درب ضد سرقت را باز کند که البته این کارنیز به راحتی انجام نمیشود و زمان بر است و از عهده هر کسی هم بر نخواهد آمد. زیرا می توانید محصول باکیفیت را با قیمت مناسب و ارزان تر از سایر فروشگاه ها تهیه نمایید. در صورتی که شما ابعادی غیر از ابعاد استاندارد را برای ساختمان خود در نظر داشته باشید زمان طولانی تری جهت تولید و محصول شما مورد نیاز است. شیوه ساخت درب هم مانند هر کالای دیگر در کیفیت محصول نهایی و قیمت آن تاثیر گذار است. هرچقدر چگالی ام دی اف به کار رفته در درب پایین تر باشد رطوبت به راحتی بر روی آن تاثیر گذاشته و اصطلاحا MDF اکسپلور خواهد شد.

3. بر اثر گذشت زمان ممکن است گرد و غبار بر روی درب ضد سرقت بنشیند و نیاز به بیان نمی باشد که اگر این گرد وغبار به مدت زمان طولانی بر روی درب قرار داشته باشد می تواند بر روی رنگ درب و در ظاهر زیبایی آن تاثیر منفی بگذارد. یکی از مزایای این دربهای اتاقی، ارزان بودن آنهاست چون به دلیل برخورداری از روکش ملامینه نیازی به رنگ آمیزی ندارد و از این بابت هزینهای شامل آن نمیشود. این امر منجر می شود تا از ایجاد صدا به هنگام بستن درب جلوگیری شود. صدا دادن و کندی در عملکرد بخش هایی همچون لولا و یراق الات و دستگیره و … در نتیجه درب به آرامی و بدون ایجاد صدا بسته می شود. در نتیجه درب های ساخته شده با چوب یولکا استحکام بیشتری دارند. حال که با ویژگی های بهترین دربهای ضد سرقت آشنا هستید، پیشنهاد می کنیم نکات زیر را به هنگام خرید درب ضد سرقت در نظر داشته باشید. وقتی قصد دارید تا به مسافرت بروید سعی میکنید که اشیای قیمت خودتان را با خود ببرید و یا آنها را به کسی بسپاردید و یا اینکه در جایی آنرا قایم کنید تا دست کسی به آن نرسد مرحله بعدی میرسد به قفل و زنجیر کردن درب منزل اغلب منازل و واحدهای مسکونی و تجاری دارای یک حفاظ هستند که در صورت نبودن آنرا ببندند و کار سارق را سختتر کنند اما غافل از اینکه سارقین به راحتی با یک قفل بر اقدام به باز کردن حفاظ میکنند خب وقتی به این راحتی میشود که حفاظ را باز کرد درب که برتری نسبت به آن ندارد پس درب ورودی را هم باز میکنند.مشکل اینجاست که اگر شما ده تا درب هم برای منزل خود نصب کنید و هزاران لایه امنیتی را هم برای آن در نظر بگیرید بازهم امکان این وجود دارد که سارق بتواند وارد منزل شما شود و دستبرد بزند!

باید توجه نمایید قیمت درب ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان برای تمام محصولات قیمت یکسانی در نظر گرفت، حتی انواع درب ضد سرقت که دارای ظاهری مشابه هستند می توانند دارای ساختار و قیمت متفاوت باشند. همانطور که اشاره کردیم برای افزایش دربهای ضد سرقت باید به کیفیت قفل درب توجه بسیار نمود. درب ورودی ضد سرقت چوبی مجهز به بهترین قفل های ضد سرقت از قبیل برند کاله ترکیه و همچنین قفل های دیجیتال سامسونگ می باشد. درب های ترکیه ای معمولا به صورت پک شده هستند اما درب های ضد سرقت ایرانی در ایران مونتاژ می شوند و اغلب اکثر متریال و قفل ها، همان مواردی است که در دربهای ترک به کار می رود. از لحاظ فنی دربهای ضد سرقت اصل ترکیه از کیفیت بالایی برخوردار است ولی اگر بخواهیم مقایسه کنیم با دربهای ضد سرقت ایرانی باید بدانیم درب ضد سرقت ایرانی در کدام رده کیفی قرار گرفته است چون دربهای ضد سرقت ایرانی از لحاظ کیفیت به 3 رده لوکس – درجه یک – و اکونومی تقسیم بندی میشوند ، که دربهای ضد سرقت ترکیه از لحاظ کیفیت با دربهای ضد سرقت لوکس ایرانی برابری می کند ولی دربهای ترکیه از سری درجه یک ایرانی و اکونومی در رده بالاتری قرار میگیرد .

اصولا چوب ها به سه شکل خیس، دونَم و خشک به فروش می رسد، از این رو درب های ارزان دارای چوبی با درصد رطوبت بالایی هستند. از جمله مواردی که می تواند در قیمت درب موثر باشد و سبب کاهش یا افزایش آن شود، اکسسوری ها و متعلقات جانبی درب است. ذکر این نکته ضروریست که گره های کمتر موجب کاهش آسیب پذیری چوب و در نهایت درب خواهد شد. درب های ضد سرقت استحکام بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارند اما عدم نگهداری از آنها می تواند عمر مفیدشان را بسیار کاهش دهد. اما جز در مورد درب های بسیار ارزان و بی کیفیت، سایر درب ها معمولا از چارچوب خوبی برخوردار هستند که امکان خرابکاری آن ها کم است. اما در گذر زمان کمی دچار تغییر رنگ می شود. مهم ترین ویژگی این درب ها این است که عایق صوتی و حرارتی می باشند و از معایب آن می توان به عدم تنوع در طرح و رنگ نام برد. عمده چوب مصرفی در دربهای امنیتی چوبی روس می باشد؛ در بازار چوب روسی با سه نام نراد، یولکا و ساسنا فروخته می شوند که از گونه های مختلف درختان کاج و صنوبر هستند. چهارچوب درب های امنیتی لوکس دارای درزگیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید