درب ضد سرقت – ضد دیلم – آتاک درب نمایندگی انحصاری آتاک ترکیه

هم اکنون بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار از کشورهای ترکیه و چین است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب ضد سرقت در ایران، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این مدل درب ها با کیفیت بسیار قابل توجه ای شده اند . امروزه تولیدکنندگان درب ضد سرقت در ایران، برای طراحی درب های خود از نمونه های ترکی الگو برداری می کنند، مثلا برای ساخت آن به طور مستقیم رویه درب ها را از ترکیه وارد کرده و برای خرید براق کننده های خود نیز از محصولات ترکیه استفاده می کنند. علاوه بر موارد فوق درب ضد سرقت فلزی در هر نوع آب و هوایی شکل ظاهری خود را از دست نخواهند داد.درب های امنیتی چوبی با روکش ام دی اف یا پی وی سی و داخل آن با پشم سنگ نسوز یا چوب ساخته می شود. تا چند سال قبل درب ترک از پرفروش ترین مدل های درب ضد سرقت بود ولی در این سال ها به دلیل افزایش قیمت دلار و افزایش تولید محصولات با کیفیت داخلی دیگر بازار درب های ترک دارای رونق سابق نمی باشد و درب ضد سرقت ایرانی توانسته اعتماد خریداران را جلب نماید و در صدر لیست فروش انواع محصولات درب ساختمانی قرار گیرد.

درب های ضدسرقت می بایست به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب گردند. روکش یا رویه این درب ها هم با هم تفاوت دارد. از نظر قفل هم به طور معمول قفل مدلهای چینی گارانتی ندارند، در حالی که قفل درب های ترک و ایرانی داری گارانتی هستند. پس درب ضد سرقت ترکیه ای و ایرانی یک شکل در نظر گرفته و با درب های چینی مقایسه می نماییم. این ورقه با یک شبکه از پروفیل های آهنی حمایت می شود. چهارچوب های درب ضد سرقت در ابعاد استانداردی ساخته می شود و در دو نوع ترک و چینی اندازه های آن با یک دیگر متفاوت است. رویه درب ام دی اف به ضخامت ۸ الی ۱۰ میلی متر بوده که روکش های پی وی سی یا چوب طبیعی با طرح های متنوع می باشد. رویه یا روکش درب ضد سرقت نیکان درب در انواع برجسته، برجسته سوپر لوکس، سی ان سی و ملامینه طراحی می گردد و جنس همه ی آنها از چوب طبیعی می باشد. این نوع از درب در کنار امنیتی که برای خانه شما فراهم میکنند در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی و غیره هم استحکام دارند.

درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی دارای پوشش چوبی است و برای فضاهای باز مناسب نیست اما درب ضد سرقت چینی به دلیل داشتن پوشش فلزی برای فضاهای باز مناسب است. همچنین قفل درب های چینی معمولاً به صورت چنگکی و قفل مرکزی هستند تا بتوانند از چولگی در اثر فشار دیلم تا حدی ضعیف بودن قفلها را جبران کنند. مدل بعدی قفل مرکزی می باشد در این سیستم سه عدد قفل بر روی لنگه درب ضد سرقت سوار شده که هر سه باهم مرتبط است و با یک کلید کار می کند همچنین هنگام قفل کردن درب یک زبانه داخل طاق چهارچوب و یک زبانه هم در آستانه درب می رود و از آنجایی که این مدل هم در قسمت عمودی و هم افقی قفل می شود امنیت بالایی نسبت به دیگر مدل ها دارد. شما می توانید درب را از تولیدکنندگان درب ضد سرقت تهیه، تا آن را با قیمت مناسب بدون واسطه خریداری نمایید. یکی از مهم ترین اجزای درب های ضد سرقت ایرانی، ترک و چین قفل آن است اگر قفل استفاده شده در درب از امنیت کافی برخوردار نباشد حتی اگر بهترین جنس درب ضد سرقت خریداری شده باشد بازهم خانه شما در امنیت نخواهد بود، پس اهمیت آن را نادیده نگیرید و بهترین نوع را برای درب خود انتخاب کنید بعضی از افراد نیز فکر می کنند با نصب قفل ضدسرقت بر روی درب های معمولی نیز می توانند امنیت درب را افزایش دهند ولی بهتر است بدانید امنیت درب به فاکتورهای زیادی وابسته بوده و فقط نوع قفل نمی تواند امنیت درب شما را تضمین کند.

درب های معمولی و قدیمی را اگر با پیچ گوشتی هم نتوان باز کرد میتوان به راحتی با یک ضربه محکم اقدام به شکستن آن کرد که یک ویژگی منفی برای آن است اما شما به هیچ وجه نمیتوانید درب ضد سرقت را بشکنید و یا باز کنید فقط و فقط باید صاحب خانه باشید و کلید را داشته باشید در غیر اینصورت حتی اگر درب را آتش هم بزنید باز هم نمیتوانید به داخل بروید بلاه درست شنیدید آتش هم مانع از ورود شما به داخل خانه میشود چون درب ضد سرقت علاوه بر ضد سرقت بودن دارای قابلیت ضد حریق و آتش نیز میباشد که نام دیگر آن درب ضد حریق میباشد اگر این درب در حرارت بالا و شعله مستقیم آتش هم قرار بگیرد باز هم آتش نمیگیرد و سالم باقی میماند این یعنی یک لایه امنیتی فوق العاده خاص که حتی سازمان ناسا هم به فکر آن نیفتاده است.اینجاست که به نعمت وجود درب ضد سرقت پی میبریم و سریعا میخواهیم که برای منزل خودمان هم یک درب ضد سرقت خریداری و نصب کنیم. رنگ رویه درب و چهارچوب از EPOXY POLYSTER که بصورت رنگ پاشی قطب های منفی و مثبت جریان الکتریکی بر روی ورق هیدروکربن صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید