درب ضد سرقت – ضد دیلم – آتاک درب نمایندگی انحصاری آتاک ترکیه

روش دیگر استفاده از ورق های دوبل فلزی در داخل درب می باشد که در این حالت ضخامت ورق فلزی داخل درب به دو میلی متر افزایش پیدا می کند. قفل های مورد استفاده در درب های ضد سرقت اصل از مقاوم ترین و جدید ترین محصولات بازار می باشند. زمان تولید و تحویل درب ضد سرقت چقدر است؟ درب های ضد سرقت معمولا به صورت اکونومی در بازار موجود می باشد که قیمت درب ضد سرقت برای تمام مشتریان مقرون به صرفه باشد. خیر ، متاسفانه در کشور ما طبقه بندی تولید برای دربهای ضد سرقت وجود ندارد ولی شایان ذکر است که دربهای ضد سرقت ایرانی حداقل در 3 رده کیفی قرار میگیرند :1- درب ضد سرقت ایرانی سری لوکس 2- درب ضد سرقت ایرانی سری درجه یک 3- درب ضد سرقت ایرانی سری اکونومی و از لحاظ بازه قیمتی در بازه حدود ۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان قرار میگیرد .

قیمت در ضد سرقت طرح ترک ساخت ایران بین یک میلیون پانصد هزار تومان تا 6 میلیون تومان. بهطورکلی این تفاوتها در طراحی و استراکچر درب ضد سرقت میباشد. کلیه درب های شرکت آتاک درب مجهز به سیستم دزدگیر و سنسور هوشمند می باشند. درب ضد سرقت ترک اصل از نوع ضد دیلم یکی از فعالیت هایی است که توسط آتاک درب ضد سرقت انجام می گردد. درب های آتاک درب در ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی قابلیت تولید بصورت ضد دیلم و ضد تخریب را دارد.بطوریکه اگر درب های آتاک درب قفل باشد هیچ راه نفوذی ندارد. از مهم ترین راه های جلوگیری از ورود سارقان به منزل آگاهی از ایمنی درب ورودی واحد خودتان است. وب سایت ها با محدودیت های مکانی مواجه نیستند و به همین دلیل می توانند تصویری از تمام درب ها را در خود داشته باشند. در ضد سرقت لابی ساختمان اولین چیزی است که نگاه هر فرد هنگام ورود به مکانی آن را میبیند پس زیبایی آن بسیار مهم شده است.

اولین و مهم ترین قدمی که برای خرید اینترنتی باید برداشته شود، همان طوری که در فوق به آن اشاره کردیم، شناسایی برندهایی است که اولا، محصولات با کیفیتی دارند و دوما، این امکان برایشان فراهم است تا محصولات خود را به شکل اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار دهند. به عنوان اولین عامل به قیمت درب ضدسرقت اشاره میکنیم. نوار درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات، در اطراف درب های ضد دیلم از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از ورود سرما و گرما و اتلاف انرژی استفاده شده است . در اطراف درب ها یک نوار لاستیکی به منظور جلوگیری از گرد و خاک و همچنین جلوگیری از ورود سرما و گرما و اتلاف انرژی استفاده میشود همچنین این درب های ضد سرقت دارای عایق صوتی میباشند . بر عکس درب معمولی این نوع درب های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب اتصال پیدا نکره و با استفاده از قفل و ساختاری که در گاو صندوق ها به کار رفته ، درب های ضد سرقت از چندین نقطه مجزا به چهارچوب اتصال پیدا کرده و این ویژگی های مختص بهد درب های ضد سرقت است .

مهمترین ماده در داخل درب ضد حریق فلزی ، پشم سنگ استاندارد بدون مواد مضر می باشد که دانسیته ۸۰ دارد و تا دمای هشت صد و پنجاه درجه در برابر گرما مقاومت دارد. مهمترین فاکتور برای تعیین کیفیت قفل درب ضد سرقت بحث امنیت و ساختار آن است زیرا مقاومت بالا و نحوه عملکرد قفل باعث می شود تا سارقان و افراد بیگانه نتوانند به ساختمان نفوذ کنند. برای آنکه بتوان از مزیت های درب های ضد سرقت استفاده کرد، ابتدا باید آنها را خریداری و سپس نصب کرد. موضوعی که لازم است در این بین به آن توجه کرد، خرید از سایت ها و فروشگاه هایی است که معتبر هستند و قصد کلاهبرداری از شما را ندارند. ولی دربهای ضد سرقت رویه فلز ایرانی با توجه به اینکه رنگ الکترواستاتیک کوره ای دارد به هیچ عنوان در مقابل آفتاب و آب صدمه نمیبیند و ماندگاری بالایی دارد . هم اکنون بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار از کشورهای ترکیه و چین است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب ضد سرقت در ایران، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این مدل درب ها با کیفیت بسیار قابل توجه ای شده اند .

دیدگاهتان را بنویسید