درب ضد سرقت – عمران مدرن

درب های طرح ترک منتاژ شده در ایران، از زیبایی، شباهت بسیار با درب های ترک برخوردار است، و بسیار قیمت مناسب تری نسبت به درب های ساخت ترکیه دارا می باشد و مقرون به صرفه به حساب می آید، و نباید به قیمت اصلی درب ضد سرقت ترک خریداری کرد و مبلغ بسیاری پرداخت کرد. به زبان ساده در ساخت درب ضد سرقت متریال ، ابزار و یراق ، چوب ، و کیفیت و زیبایی و تمیز کاری و ابعاد درب ضد سرقت فاکتور هایی هستند که به نوعی تعیین کننده ی قیمت درب ضد سرقت میباشند. این درب ها به دیلیل رویه فلزی که دارندف مناسب مکان هایی در محیط باز است که در مقابل آفتاب و رطوبت قرار میگیرد. تمامی قفل های بکار رفته در درب های ضد سرقت با برند کاله می باشند که بوسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند. در این حالت درب ها بوسیله دیلم به سادگی باز می شوند. در بازار ایران انواع درب های ضد سرقت ایرانی ، ترک ، چینی موجود میباشد که میتوان گفت درب ضد سرقت ترک از لحاظ طرح و کیفیت و نوع ساخت از دو نوع ایرانی و چینی کیفیت بالاتری را برخوردار میباشد.

یعنی ممکن است دو درب با تفاوت قیمت چند میلیونی، از چارچوب، لولا، قفل، ورق آهنی و به طور کلی امنیت مشابه ای برخوردار باشند اما همین تفاوت روکش توجیه کننده آن تفاوت قیمت چند میلیونی باشد. دربهای ضد حریق در مدل های تک لنگه ، دو لنگه بازشو ، دولنگه تک بازشو و یک و نیم لنگه با پنجره شیشه خور گرد تولید میگردد . دب های ضد سرقت ترک به دلیل کیفیت بالایی که دارند، از محبوبیت بالایی در بازار برخوردارند. همان طور که اشاره شد با توجه به استانداردهای موجود اگرچه این نوع از درب ها ظاهری دلربا دارند، اما بدون تردید برای ساخت آنها از فلزهای مقاوم در برابر برش، ضربه یا سوراخ شدن همراه با موادی مقاوم در برابر حرارت و اسید استفاده خواهد شد پس وزن زیادشان نسبت به در های معمولی اولین مشخصه درب ضد سرقت است. از مزایای درب ضد سرقت چینی می توان به به قیمت پایین و مخفی بودن لولای آن اشاره کرد و از معایب آن می توان از وزن پایین و ظاهر نه چندان زیبای آن نام برد.

از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. موارد دیگری نیز در تعیین قیمت درب ضد سرقت برجسته تاثیر می گذارد. این درب ها در برابرحوادث غیر مترقبه مانند زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر جلوگیری از ورود سارقان، به خاطر پشم نشوز داخل آن ضد حریق نیز هستند. پس از گذشت چند سال از شیوه تولید مونتاژی درب در ایران، با افزایش بنیه مالی و فنی صنعتگران ایرانی در حال حاضر چندین تولید کننده بزرگ در زمینه تولید درب های ضد سرقت اکونومی و لوکس در ایران مشغول به فعالیت هستند که تقریبا غیر از مواد اولیه که وارداتی هستند سایر پروسه های تولید را در کارخانه ها و تولیدی های خود انجام میدهند. سعی کنید رنگ رویه درب را بر حسب دکوراسیون ساختمان خود انتخاب نمایید.

دلیل این امر وزن و چگالی بالای چوب های رنگ تیره است. با توجه به کیفیت بالای این درب ها، طبعا قیمت بالاتری نیز نسبت به تولیدات سایر کشورها دارند. از مهمترین خصوصیات این دربها مقاومت بسیار بالای آنها در برابر رطوبت و نفوذ حشرات به داخل این دربها است. درب های ضد سرقت چینی از نظر طراحی دارای برجستگی های کمتری در سطح خود هستند. اگر به دنبال انتخاب و خرید درب چوبی ضد سرقت مناسب منزل خود هستید، بدون تردید ذهن شما درگیر این مساله شده که محصول کدام کشور بهترین گزینه است؟ این درب ها که در بازار ایران به صورت فلزی هستند، در کیفیت ها یمختلفی عرضه می شوند. با توجه به اینکه شما چه مبلغی را برای خرید درب ضد سرقت در نظر گرفتهاید زمان آماده شدن و تحویل محصول را میتوان پیش بینی کرد. شرکت درسام با بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه تولید درب های ضد سرقت و داخلی توانسته تقاضای قابل توجهی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد. به طور کلی برندهای مختلفی برای درب های ضد سرقت وجود دارد که هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید