درب ضد سرقت – عمران مدرن

برای باز کردن درب های ضد سرقت با استفاده از برخی از انواع قفل کارتی، نیاز به تماس مستقیم کارت با قفل می باشد. برخی دیگر از انواع قفل های ضد سرقت کارتی، از طریق امواج رادیویی باز می شوند. قفل های کارتی خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. شرکت روماک از درزگیر برای چهارچوب درب های ضد سرقت استفاده می نماید تا علاوه بر زیبایی و امنیت، آرامش را نیز به خانه های شما بیاورد. انواع روکش درب در بازار موجود است که انتخاب آن تا حد زیادی وابسته به سلیقه افراد است. با توجه به نوسانات حال حاضر بازار و بالا رفتن قیمت دلار، یکی از مناسبترین گزینهها از نظر قیمت، درب های تولید داخل هستند. درب هاي ضد سرقت ارزان قيمت ايراني به مراتب بهتر از درب هاي چيني ميباشد.و اين امر به دليل استفاده از فولاد به جاي اهن در اين گونه درب ها مي باشد و نيز به دليل استفاده از يك سازه فولادي در داخل درب از استقامت بالاتري نسبت به ديگر درب هاي ضد سرقت ارزان برخوردار است كه به دليل چينش فولادي كه داخل ان وجود داردميتواند ديلم را خنثي كند یکی از اینگونه از دربهای ضد سرقت که از ارزانترین دربهای ضد سرقت ایران است با تکنولوژی دربهای ضد سرقت چینی میباشد ولی با توجه به اینکه در تیراژ بالا و بدون پرداخت گمرکی تولید میشود لذا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد .

استفاده شده که در دو طرف درب کار می شود و با توجه به تنوع بسیار زیاد و طرح های روز دنیا ظاهری را به این درب ها داده است تا در کنار ایمنی بالا پاسخگوی سلایق مختلف مشتریان خود باشد. از لحاظ ظاهر نیز اگر می خواهید ظاهر یک درب ضد سرقت تا سال ها حفظ شود بهتر است هر چند وقت یکبار با یک دستمال ابریشمی آغشته به پارفین سطح درب ضد سرقت را تمیز کنید . درب های ضد سرقت باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب شوند برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نیست استفاده کرد . در ضد سرقت باید متناسب با مکان مورد نظر انتخاب شود.به طور مثال در ضد سرقت برای ویلا ها،کارخانه ها و ادارات که نیاز به امنیت بالاتری نسبت به منازل دارند،باید از لحاظ کیفیت و امنیت بالاتر باشد به این صورت که ضخامت فولاد میانی درب در دو طرف در ضد سرقت به ضخامت 1 میلی متر تعبیه شود و از پشم سنگ و دیگر عایق های هوا و صدا و ضد رطوبت و ضد اسید برای بالا بردن کیفیت در مکان های صنعتی یا مرطوب بکار برده شود.

این درب ها نسبت به سایر درب های ساختمانی دارای قیمت بالاتر ولی در عوض کیفیت بهتر و ظاهری شیک تر هستند. سازندگان خوشنام درب ضد سرقت همواره تلاش می کنند محصولاتی بسازند که در حین داشتن امنیت بالاتر نسبت به دربهای معمولی دارای ظاهری زیبا و متنوع باشند. قیمت درب ضد سرقت متناسب با امکانات تعداد لایه ها، نوع قفل، چشمی و سایر موارد مشخص می شود. به همین نسبت قیمت درب ضد سرقت ترکیه نسبت به سایر دربهای موجود در بازار بیشتر است. درب های ضد سرقت چینی ارزان ترین درب های موجود در بازار ایران می باشند. درب ورودی اولین المانی است که یک خریدار یا مهمان با آن رو برو می شود اولین تاثیر گذاری بصری همیشه مهم ترین نقش را در ساخت تصویر زیبا از منزل و ساختمان شما دارد. رویه های ملامینه ضخامت کمتری دارند، چیزی حدود ۵ تا ۸ میلی متر و یک لایه نازک است که روی درهای ضد سرقت پرس می شود. برای انتخاب درب ضد سرقت مدرن یا کلاسیک، نیاز است تا آشنایی کافی با انواع روکش های موجود در بازار وجود داشته باشد.

ولی امروزه نسل جدیدی از درب های ورودی وارد بازار شده اند که به درب های ضد سرقت معروف هستند. ولی دربهای ضد سرقت رویه فلز ایرانی با توجه به اینکه رنگ الکترواستاتیک کوره ای دارد به هیچ عنوان در مقابل آفتاب و آب صدمه نمیبیند و ماندگاری بالایی دارد . در این نوع همه ارتباطات از طریق همان کارت صورت گرفته و هیچ ارتباطی بین قفل و نرم افزار نیست. این قفل ها دارای چند کارت هستند که می تواند در اختیار اعضای خانواده قرار داده شود. یکی از مهم ترین اجزایی که در درب های ضد سرقت و یا سایر درب ها به کار برده می شود قفل درب می باشد. درب ضد سرقت ایرانی نسبت به سایر دربها قیمت متوسطی را دارا می باشد. البته هر درب مخصوص مکان مخصوصی است! درب ضد سرقت بهترین انتخاب برای امنیت و حفظ حریم خصوصی هر مکانی است که طراحی آن به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از بهترین محصولاتی که به این منظور ساخته شده است، درب ضد سرقت می باشد که علاوه بر افزایش امنیت، از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و زیبایی فوق العاده ای نیز به محیط می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید