درب ضد سرقت – عمران مدرن

دیگر بهرهمند شوند و درعینحال از تعویض دربهای فعلی و هزینههای جانبی آن آسوده باشند. تفاوت دیگر درب های ضد سرقت چینی با دیگر درب های ایرانی و ترکی در لولای آن است. درب ضد سرقت بیشتر یک راه پیشگیری از حادثه و یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل میباشد. با توجه به نکات ضعف درب ضد سرقت و آگاهی از معایب آن میتوان با رعایت احتیاط از آن به عنوان یکی از راههای جلوگیری از سرقت منزل استفاده کرد. دربهای ضد سرقت هوشمند را میتوان از راه دور کنترل کرد. دزدگیر اماکن رابین یکی از محصولات شرکت آرشین است که به مشتریان این امکان را میدهد تا از مزایای یک دزدگیر خوب یعنی کنترل از راه دور، تماس با شمارههای ضروری، ارسال پیامهای هشدار به تلفن همراه، ثبت گزارش، آژیر و… نرمافزار دزدگیر اماکن رابین نیز، با کنترل درب و پنجرههای منزل، امنیت فراوانی راه برای شما به وجود خواهد آورد.

رد شدن از دزدگیر اماکن، برای سارقین طبیعتاً پرچالشتر است. میتوان تنظیمات را به گونهای انجام داد که به محض باز شدن در و یا پنچره دزدگیر منزل، صدای آژیر را با صدای زیاد در خانه منتشر کند و یا هیچ صدایی منتشر نشود و تنها یک پیام هشدار بر روی تلفن خود دریافت کنید تا با پلیس تماس بگیرید. علاوه بر این لولا ها در بیشتر موارد در درب های ضد سرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان میباشد و این کار از باز شدن درب جلوگیری میکند که اینکار را اهرم کردن لولا می گویند. درب ضد سرقت یا دزدگیر اماکن؟ استفاده از دزدگیر اماکن برای محافظت از منزل روشی مطمئن و قابلاطمینانتر از دربهای ضد سرقت است اما اگر فعلاً توانِ تهیهی یک دزدگیر اماکن با تجهیزات کامل برای محافظت از منزلتان را ندارید، درب ضد سرقت بهتر از هیچ است. به طور مثال اگر قرار است درب را در بیرون از ساختمان مورد استفاده قرار دهید بهتر است از رویه چوبی استفاده نمایید که مقاوم در برابر رطوبت و تابش نورخورشید است. درب ضد سرقت بر اساس نوع روکش چوب (راش یا گردو)، میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده، تقسیم بندی می شوند.

5 – قفل بکار رفته در ساختار درب حتما از نوع چند زبانه و با امکان ورود به چهارچوب از سه یا چهار جهت باشند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم آرشین تماس بگیرید. اگر تصمیم به خرید درب ضد سرقت را دارید به شما توصیه می کنیم، از بین انواع مختلف درب ضد سرقت در قسمت محصولات سایت، درب ضد سرقت با ویژگی های مدنظر خود را جستجو کنید و برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی درب ضد سرقت تماس بگیرید. پیشرفت تکنولوژی بر روی دربهای ضد سرقت هم تأثیرات مفیدی بهجای گذاشته، بهطوریکه دربهای ضد سرقت پیشرفته دارای امکانات ویژهای میباشند؛ بهعنوانمثال نصب دوربین بر روی درب که به شما امکان نظارت و مشاهده افراد روبروی درب منزل میدهد. پین های درب ضدسرقت پس از مدتی آسیب می بیند، آن ها را به موقع تعمیر کنید. برای تمیز کردن درب ضد سرقت با روکش چوبی و ورق رنگ از براق کننده استفاده کنید.

سام درب تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی است و انواع مدل ها را برای انواع سلیقه ها تولید می کند. این کارخانه یکی از بزرگترین تولید کننده ی درب های ضد سرقت در ایران بوده است و به نظر میرسد که مهترین عامل برای خریداران کیفیت ظاهری و مقاومت بالا در برابر هر گونه روش تهاجم می باشد. در این شرایط کیفیت دربها با درب ضد سرقت تفاوتی ندارد ولی نما چهارچوب در ضد سرقت ارزان از چوب نمی باشد و در حقیقت چهارچوب فلزی دارند. به همین دلیل وزن درب های ارزان قیمت، کمتر می باشد. ارزان ترین مدل درب ضد سرقت، درب چینی و درب ترک گران ترین مدل درب ضد سرقت در بازار می باشد. ولی امروزه نسل جدیدی از درب های ورودی وارد بازار شده اند که به درب های ضد سرقت معروف هستند. درب ضد سرقت دربی است که طراحی و ساخت آن به گونه ای است که سارقین امکان ورود پیدا نمی کنند. جالب است بدانید در بررسی پروندههای سرقت از خانهها، مواردی دیده میشود که سارقین به پرخطرترین و سختترین روشها سعی کردهاند کارشان را به پایان برسانند؛ اما شواهد دیگری نشان میدهد که در اکثر مواقع دزدها به منظور هدر ندادن زمان و کم کردن استرس دزدی، راحتترین روش را انتخاب میکنند (یعنی خانههایی که کمترین تجهیزات ورود غیرمجاز به منزل را دارند).

دیدگاهتان را بنویسید