درب ضد سرقت فلزی بهتر است یا چوبی؟

درها عموما درز بسیار دارند و می توانید جریان عبور هوا را به راحتی در آن ها مشاهده کنید. راحتی نصب و گارانتی کدام یک از درب ها بهتر است؟ به طور خلاصه اگر بخواهیم تاثیر کشور سازنده را بر روی قیمت تشریح کنیم باید بگوییم که اگر به دنبال درب های لوکس و گران قیمت هستید باید به سراغ درب های اصل ترک بروید، اگر به دنبال یک درب با قیمت متوسط هستید باید در جستجوی دربهای ترک مونتاژ ایران یا درب های چینی با کیفیت و یا درب های خوب ایرانی باشید و اگر قصد خرید درب ارزان قیمت را دارید بهتر است در گزینه های ارزان ایرانی به دنبال آن بگردید. پس پیشنهاد می کنیم حالا که قصد خرید یکی از این درب ها را دارید تا انتهای این مقاله همراه باشید تا همه فوت و فن های تشخیص قیمت مناسب را با شما در میان بگذاریم. بنابراین استقاده از درب ضد سرقت بر اساس ابعاد و اندازه های استاندارد می تواند تا حد زیادی به امنیت و زیبایی ساختمان کمک کند. بنابر این خرید یک درب ضد سرقت استاندارد می تواند راندمان انرژی را در ساختمان شما افزایش داده و از هزینه قبوض شما بکاهد.

شیوه طراحی درب ضد سرقت به نحوی است که امکان عبور هوا به هیچ عنوان داده نمی شود و به این ترتیب در طولانی مدت شما انرژی کم تری برای تنظیم حرارت داخل خانه و به تبع آن هزینه کمتری پرداخت می کنید. و در انتها از کیفیت دستگیره ها و ابزار یراقی که در ساخت درب های ضد سرقت مورد استفاده قرار گرفته است اطمینان حاصل کنید. ارزان بودن درب ضد سرقت در مواقعی دلیل بر بی کیفیت بودن درب نیست.برای خرید در ضد سرقت با کیفیت میتوانید با کارشناسان اتحاد درب تماس حاصل فرمایید و از تجربه ها و راهنمایی های آنها برخوردار شوید. درب ضد سرقت ترک اصل توسط کشور ترکیه وارد ايران می شود بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد و همین کیفیت باعث شده كه بيشتر افراد از همین درب به عنوان گزینه اصلی انتخاب نمایند.

به همین علت است که خرید اینترنتی درب ضد سرقت میتواند به عنوان یک گزینه مناسب جهت صرفهجویی در زمان و در عین حال دسترسی به انواع درب ضد سرقت مدنظر قرار گیرد. رشته آهن پروفیل که در درب به کار میرود نه تنها میتواند از بروز حادثه و سرقت جلوگیری کند، بلکه با توجه به وجود عایق بین ورقه فلزی و روکش درب، باعث عایق شدن درب در مقابل دما و صدا نیز میگردد. از این رو وارد کنندگان و مصرف کنندگان دربهای ضدسرقت مایل اند از درب با ابعاد استاندارد استفاده نمایند تا با این کار تحویل کالای خود را هم تسریع بخشند. چرا که با ابتدایی ترین ابزار نیز این امکان برای سارقان فراهم است تا با آسیب رساندن به درب به محل وارد شوند. آستانه تمامی مدل ها به دلیل آن که با آهن تولید می شود به دلیل رفت و آمد های مکرر کثیف و خاکی می شود که به دلیل آن که این کثیفی ها در خلل و فرج درب می رود نظافت آن بسیار مشکل است. زیرا برخی از فروشندگان درب های چینی را به عنوان درب درجه یک به فروش می رسانند.

جدای از این موضوع در شرایط حاضر با وضعیت خطرناک بیماری کرونا، قدم زدن در بازار کار مناسب و درستی نیست به همین دلیل خرید اینترنتی و آنلاین یک انتخاب و تصمیم درست تر به نظر می رسد. در درب های ضد سرقت تجهیزات و قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به درب های معمولی به کار رفته است. بر عکس درب معمولی این نوع درب های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب اتصال پیدا نکره و با استفاده از قفل و ساختاری که در گاو صندوق ها به کار رفته ، درب های ضد سرقت از چندین نقطه مجزا به چهارچوب اتصال پیدا کرده و این ویژگی های مختص بهد درب های ضد سرقت است . قفل درهای ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز شدن هستند. بنابراین دسترسی به لولا ها و باز کردن قفل های این نوع درب ها برای سارقان بسیار راحت خواهد بود. با نصب اینگونه از درب ها دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید. معمولا سارقان برای ورود به سازه ها از تخریب سیلندر قفل استفاده می کنند. در ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری شباهت به درب های ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات که می توان گفت از قسمت های مهم یک درب ضد سرقت می باشد از نوع ترک آن استفاده می شود.درب ضد سرقت ایرانی در بازار فعلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید