درب ضد سرقت فلزی بهتر است یا چوبی؟

قفلی که در درب ضد سرقت به کار می رود از نوع گاو صندوقی بوده و از زبانه های آن از چهارجهت داخل چهارچوب وارد شده و قفل می شود. اما در درب های ضد سرقت، چهارچوب و خود درب با هم در کارخانه ساخته می شوند و رگلاژ این مدل درب ها ، در کارخانه انجام می شود. نمیتوان گفت درب ضد سرقت صد در صد امنیت شما را در مقابل سارقان تضمین میکند اما میتواند سطح امنیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این مجموعه با کادری مجرب و گردهمایی نصابان با تجربه، سریع و منظم این تضمین را میدهد که بهترین درب ضد سرقت را با توجه به بودجه و موقعیت منزل پیشنهاد کرده و برای نصب آن اقدام میکند. برای همه ما پیش آمده است که برای خرید وسیله ای به بخش مخصوصی از شهر مرجعه کرده ایم.جایی که بسیاری از فروشگاه های مخصوص هر وسیله ای در آن قسمت قرار دارند و میتوانید از از قیمت و طرح و رنگ ها آگاهی پیدا کنید. یک درب ضد سرقت خوب ویژگی هایی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد ولی در این بخش فقط به این نکته بسنده می کنیم که درب مورد نیاز خود را فقط از برندهای معتیر و قدمی بازار همچون بارو تهیه کنید تا لذت امنیت واقعی را بچشید .

مثلاً قفل های زبانه دار که امروزه حرف اول را در سیستم های امنیتی درب ها میزند و تعداد زبانه ها هر چه قدر که بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است باز کردن آن توسط دزد هم سخت تر می شود، به همین خاطر توصیه می کنیم که هنگام خرید درب ضد سرقت حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که درب شما دارای قفل زبانه دار باشد معمولاً قفل های هفت زبانه در بازار به وفور یافت می شود و سعی کنید که مرغوبترین نوع آن را خریداری کنید. این تعداد تا 14 زبان نیز در قفل های مولتی می رسد. اما در نهایت ضد زنگ بودن، ثبات رنگ و با دوام بودن آن مشخص کننده کیفیت این محصول است. اما در مقابل دربهای چوبی با وجود لایهها و قفلهای چند زبانه باز هم توان ایستادگی در برابر صدمات و فشارهای ابزار فولادی را ندارند. در ساختار درب های چوبی معمولی هیچگونه فلزی به کار نرفته است. روکش درب های ضد سرقت نیز می تواند چوبی یا فلزی باشد، که بر اساس نوع روکش به دو مدل درب ضد سرقت فلزی و درب ضد سرقت چوبی تقسیم می شوند.

جنس موادی که درب های معمولی از آنها ساخته می شوند، معمولا MDF یا چوب ماسیو است و با توجه به کیفیت چوب مورد استفاده، برای سطح بیرونی درب نیز از روکش همان چوب استفاده می شود. توجه داشته باشید که در مورد درب های معمولی، بیشترین اختلاف قیمت از رویه (روکش) درب حاصل می شود و از این رو می توان با یک بودجه متوسط هم یک درب کاملا ایمن خریداری کرد. برخی درب های ترک اصل به جای یک ورق، دو ورق آهنی دارند که امنیت بیشتری را ایجاد می کند. به طوری که می توان گفت وزن یک درب ترک با دو درب چینی برابری می کند. یک از بهترین گزینه ها برای خرید درب ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک است.این درب ها دارای کیفیت بسیار بالا و ظاهری بسیار شیک هستند . 2 – چارچوب یک درب باید مستحکم و ضخیم باشد . باید به فضای داخلی بین دو طرف درب دقت نمود که باید از ورقی فولادی تشکیل شده باشد و اگر داخل درب تهی از ورق فولادی باشد در حقیقت شما یک درب معمولی در ابعاد بزرگتر خریداری نموده اید البته با پرداخت هزینه یک در ضد سرقت! در زمان خرید درب معمولی شما باید ابزار مورد نیاز برای درب را به صورت جداگانه بخرید.

این درب ها دارای سایز متفاوت متناسب با نیاز مشتری و سفارش وی تولید می شوند. برای درب ضد سرقت برجسته که به صورت سفارشی تولید شده باشد می توان از انواع قفل مولتی، چنگکی و.. همچنین این شرکت با بهرهگیری از کادر مهندسی و تکنسینهای مجرب، آماده ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات خود است. همچنین مدل های لوکس برجسته درب های ضد سرقت دارای شیشه هایی از جنس گلس استن هستند که ویژگی خاصی برای این نوع درب ها محسوب میشود و همین دلیل باعث شده تا درب ضد سرقت لوکس هم جزء بهترین درب های ضد سرقت قرار بگیرد. مدل سوپر لوکس برجسته با چوب راش یا گردو ساخته شده و با استفاده از پروفیل طرح های زیبا و برجسته بر روی آن ایجاد می کنند، فرق مدل برجسته با لوکس در میزان برجستگی های آن است در واقع مدل لوکس دارای برجستگی های زیاد و طراحی زیباتری می باشد، مدل سی ان سی نیز از جنس چوب راش و گردو بوده و از طریق دستگاه سی ان سی طرح های زیبا و متنوع آن را می سازند.

دیدگاهتان را بنویسید