درب ضد سرقت (قیمت مناسب) بیش از 100 مدل با ضمانت فروش

اگر از قفل های معمولی استفاده کنید، در ضد سرقت و معمولی چه تفاوتی می کند وقتی به راحتی توسط دزد باز خواهند شد. هدف شما از خرید درب ضد سرقت ، داشتن درب هایی است که هنگام مسافرت به راحتی ببندید بدون آنکه ترس ورود دزد به خانه را داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما در تماس باشید و همچنین برای مشاهده مطالب مرتبط به اینستاگرام ما سر بزنید. ما هیچ وقت خودمان و محصولات تولیدیمان را درجه یک دنیا ندانسته ایم ولی قطعا محصولات تولیدی درب مسلح و ضد سرقت تهران و چند تولید کننده ایرانی دیگر کیفیت بالاتر یا برابر با برخی برندهای ترک و چینی دارند و میتوانید با صرف هزینه ای کمتر محصول ایرانی بخرید تا در رشد و شکوفایی اقتصاد مریض کشورمان سهیم باشید. پس از اینکه کلیدهای اصلی وارد قفل شوند، دیگر کلیدهای کارگری قفل را باز نخواهند کرد. سنسورهای هشدار دهنده ضد سرقت به این صورت عمل می کنند که اگر سارقان چند بار رمز ورود را اشتباه وارد کنند و یا اینکه بخواهند با ضربه اقدام به باز کردن درب نمایند، آلارم قفل به صدا در می آید.

برای باز کردن در نیازی به کلید نبوده و با ثبت اثر انگشت می توان اقدام به باز کردن در نمود. ب.تیره چوب ها (ساسنا یا یولکا) :بهترین چوب برای ساخت درب، کمد و کابینت چوب یولکا می باشد، زیرا این چوب نسبت ساسنا گره های کمتری دارد. درب های ترکیه ای معمولا به صورت پک شده هستند اما درب های ضد سرقت ایرانی در ایران مونتاژ می شوند و اغلب اکثر متریال و قفل ها، همان مواردی است که در دربهای ترک به کار می رود. این قفل ها در کنار درب ضد سرقت نصب می شوند. کوچکترین اشتباه در نصب این درب ها خسارت جبران ناپذیری را در زیبایی و همچنین در دوام آنها دارد. نصب درب ضد سرقت نیاز مند تخصص بالا می باشد زیرا عدم تجربه و دانش تکنسین می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به درب ضد سرقت وارد نماید.راسان درب متشکل از برترین تکنسین های ساختمانی و فنی همواره کیفیت خدمات خود را تضمین می نماید .گروه راسان درب همواره در 24ساعت 7 روز هفته آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان است.با سالها تجربه و دانش در ارائه خدمات فنی و ساختمانی با ارائه برترین کیفیت در خدمات پاسدار اعتمادها به خود باشیم .

فروش درب ضد سرقت با طرح ها و رویه ها مختلف، قیمت های مناسب در مجموعه ما صورت میگیرد. شنیدن اخبار سرقت های مختلف، اکثر افراد را ترغیب میکند که به مسائل امنیتی منازل و شرکت های خود توجه بیشتری داشته باشند. درب ضد سرقت pvc: یکی از بهترین انواع درب های ضد سرقت، نوع pvc آن ها است. قفل های دیجیتال مجهز به سنسورهای هشدار دهنده ضد سرقت، ضد حریق و ضد شوک می باشند. نحوه تعویض مغزی قفل ضد سرقت در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا هسته مرکزی قفل ضد سرقت، مغزی آن است. استفاده از قفل های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جز آپشن هایی می باشند که مشتریان می توانند در زمان سفارشی برای بهبود امنیت درب ضد سرقت از آنها استفاده کنند. باید از قفل مولتی سیستم ۱۶ زبانه و ۲۰ استفاده کنید. درب های ضد سرقت باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب شوند برای مثال می توان از درب های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان پذیر نیست استفاده کرد.

پس از نصب درب های ضد حریق با تاییده آتش نشانی ، فروشنده موظف است با توجه به اخذ گواهی سازمان آتش نشانی نسبت به صدور گواهی اصالت کالای مورد تایید سازمان آتش نشانی اقدام کند. همان طور که از نام آن پیداست، با استفاده از کارتی که دارای مغزی الکترونیکی است اقدام به باز کردن درب ضد سرقت می نمایند. از یرآق مورد استفاده می توان به دستگیره Anti panic و لولای مخصوص درب های ضد حریق نام برد که همه ی این موارد توسط سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته است. قفل های اثر انگشتی برای مراکز اداری بسیار مناسب هستند. دپو کردن این دو مدل باعث شده که کاهش قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس (و آبنوس) نسبت به سایر دربهای طرح برجسته برای شرکت آرسان درب امکانپذیر باشد. اکثر رویه های درب ضد سرقت طبیعی معمولا با طرح های برجسته، نیم برجسته و صاف تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید