درب ضد سرقت (قیمت مناسب) بیش از 100 مدل با ضمانت فروش

درب ضد سرقت لوکس و درب ضد سرقت مدل ونوس از پر طرفدارترین مدلهای در ضد سرقت در بازار است که شما میتوانید این دربها را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت اتحاد درب تهیه نمایید. درب های تولید شده در اتحاد درب دارای سرتیفیکیت ضد دزد از کشور انگلیس می باشد. در واقع بسیاری از درب ها با قیمت های مختلف می توانند چارچوب های فلزی مشابه ای داشته باشند. 3- جنس لولا: که از وارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه نمود زیرا لنگه درب بر روی این لولا ها میچرخد و باید بتواند به آسانی وزن لنگه درب را تحمل کند که اگر جنس و تعداد لولا ها نا مرغوب و کم باشد پس از گذشت مدتی درب از حالت تنظیم و ریگلاژی خارج میشود که بهترین حالت استفاده از 3 عدد لولا و همچنین استفاده از لولای بلبرینگ دار است. درب های ضد سرقت ساخت این کشور مرغوب عایق صدا،رطوبت و حرارت هستند،در برابر برش و فشار مقاومند،در برابر وقوع حوادث غیر قابل پیش بینی مثل زلزله و آتش سوزی مستحکمند و همچنین دارای اسکلت از جنس فلز قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت ۱.۵ میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی که ما بین آنها لایه پلی اورتان فشرده تزریق شده است .

8. جنس روکش متناسب با فضای نصب درب ضد سرقت باشد؛ اگر چه این مورد سلیقهای است اما مخصوصاً در صورتی که محل نصب درب در معرض اشعه خورشید و یا رفتوآمد زیاد باشد، باید روکشی انتخاب شود که مقاومت خوبی داشته باشد. 6. ضخامت و جنس چهارچوب درب ضد سرقت را مدنظر قرار دهید: 1. چهارچوب باید از فلزی باکیفیت ساخته شده باشد؛ 2. ضخامت ورق چهارچوب درب کم نباشد تا شکننده نباشد (بیش از 1.5 میلیمتر)؛ 3. جوش به صورت کامل در همه بخشها وجود داشته باشد. در روش جوش ابتدا درب را در محل نصب قرار می دهند و با استفاده از قطعات میلگرد ، درب از طریق سوراخ های موجود روی چهارچوب به فریم انتظار ( قوطی ) جوش داده می شود . در کوب پوششی است که از بیرون آپارتمان بر روی چارچوب درب ضد سرقت قرار می گیرد تا ظاهر زیباتری به درب بدهد. این مورد مهم، زیاد قابل توجه قرار نمی گیرد.

به همین علت است که خرید اینترنتی درب ضد سرقت میتواند به عنوان یک گزینه مناسب جهت صرفهجویی در زمان و در عین حال دسترسی به انواع درب ضد سرقت مدنظر قرار گیرد. درب ضد آب یا همان درب ABS به مدلی از درب داخلی گفته میشود که در مقابل رطوبت و پوسیدگی بسیار مقاوم است و عمدتاً به عنوان درب حمام و سرویس مورد استفاده قرار میگیرد. مهمترین ویژگی درب ام دی اف با روکش pvc، مقاومت این دربها در برابر رطوبت است. درب ضد سرقت تولیدی توسط مجموعه ایرانیان علاوه بر دارا بودن معیارهایی که تا کنون ذکر شد، با داشتن سه پین امنیتی فولادی، مقاومت بالایی را در برابر ضربات سنگین از خود نشان می دهد. صرف نظر از استانداردهای امنیتی موردنیاز در تولید و انتخاب درب های ضدسرقت، از دیگر ویژگی های که این درب ها باید دارا باشند می توان به پوشش های روی درب اشاره کرد. با توجه به شرایط بازار و عدم تعادل در کنترل قیمت های بازار، قیمت ها بطور مداوم در حال افزایش و یا نوسان است، این درحالی است که گروه کرال درب فارق از بخش زیادی از اثرات تورم بر بازار، قیمت های خود را تا حد امکان ثابت نگه داشته و همواره سعی بر این داشته که با کیفیت ترین درب های امنیتی را با مناسب ترین قیمت وارد بازار نماید.

فروش درب ضد سرقت با طرح ها و رویه ها مختلف، قیمت های مناسب در مجموعه ما صورت میگیرد. گروه درب مسلح و ضد سرقت تهران هم اقدام به واردات مستقیم محصولات کمپانی چینی مانژو کرده است که سطح ایمنی و زیبایی بسیار خوبی دارند و بین محبوبترین محصولات موجود در سایت و فروشگاه ها و عاملیت های فروش درب مسلح تهران میباشد. جنس رویه این درب ها بسیار با دوام است و استحکام بسیار بالایی دارند. قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند. این درب ها وزنی معادل 2 برابر درب های ترک دارند که این وزن بالا به دلیل استحکام، مقاومت و ایمنی بالای این درب هاست. تولید درب های ضد سرقت یکی از این اقدامات است که امروز در چیدانه می خواهیم به بررسی آن ها بپردازیم و ببینیم که این درب ها چه کارایی و ویژگی هایی دارند، پس در این مطلب با ما همراه باشید. درب های ضدسرقت می بایست به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی های متفاوت انتخاب گردند.

دیدگاهتان را بنویسید