درب ضد سرقت (قیمت مناسب) بیش از 100 مدل با ضمانت فروش

خود این روکش ها هم تفاوت قیمت زیادی با هم دارند. برخی درب های با قیمت بالا دارای ورق با صخامت یک و نیم میلی متر هستند. قفل هوشمند درب ضدسرقت: این نوع قفل بدون کلید و تغذیه آن باتری قلمی و جزء بهترین قفل های با امنیت بالا شناخته شده است. در بسیاری از شهر های میزان گرد و غبار بسیار بالا است. این روزها مدلهای جدیدی از درب ورودی ساختمان وارد بازار شده است که به درب ضد سرقت معروف هستند. درب ضد سرقت خرم در ابعاد و طرح و رنگ سفارشی برای تمامی اماکن قابل تولید است. تمامی درب های ضد سرقت، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند و برخی از انواع آن ها در برابر برش و تخریب نیز مقاوم هستند. بسته به نوع نیاز، بودجه و ابعاد شما می توانید از انواع مختلفی که در بازار عرضه می شود استفاده داشته باشید. آیا نصب درب ضد سرقت به معنای ایجاد امنیت کامل برای منزل شماست؟ از جمله موارد نصب شده بر روی درب ضد سرقت که باعث تاخیر در سرقت می شود می توان به این موارد اشاره نمود. 6. دستگیره : دستگیره این درب ها باید از نوع استینلس استیل ضد زنگ باشد که به هیچ عنوان در اثر استفاده زیاد زنگ نزند.

و یا بعضی از کارخانجات از پشم سرامیک یا پشم سنگ بصورت مجزا استفاده می کنند. همچنین یکی دیگر از لایههای تشکیل دهنده استراکچر اصلی دربهای ضد سرقت یک نوع عایق تک لایه صوتی و حرارتی مانند پشم سنگ، پلی اورتان، یا پلی استایرن است که بین لایههای درب نصب میشود و نقش بسیار مهمی در عایق شدن درب در برابر صدا، حرارت، گرد و غبار و … همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را میدهند فقدان هرکدام باعث میشود تا کار لنگ بزند اما یکی از مهمترین یراق آلاتی که در این درب وجود دارد قفل شب میباشد که برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده است و دارای یک زنجیر نیز میباشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمیتواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد این بود یکی دیگر از ویژگی های بارز امنیتی درب ضد سرقت. به طور معمول روکش چوب بالاترین قیمت را دارد و بعد از آن روکش های ام دی اف هستند. در درب های ایرانی سایز درب تولیدی نیز پارامتری است که می تواند بر روی قیمت درب تاثیر گذار باشد. تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی همیشه به کیفیت فکر می کند تا توانسته باشد بهتری درب ضد سرقت را بسازد .

پس از سفارش درب ضد سرقت کارشناسان ما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به محل نصب اعزام می شوند و در صورتی که فضای مناسب برای درب در نظر گرفته شده باشد و نیاز به تخریب نباشد، درب ضد سرقت ظرف مدت یک ساعت نصب می شود. این که بگوییم درب ضد سرقت صد درصد از ورود سارقین به جلوگیری می کند و سارقین به هیچ وجه نمی توانند وارد شوند، درست نیست، بلکه درب های ضد سرقت به دلیل قفل مرکزی، استحکام درب و پنهان بودن لولا در چارچوب سارقین را به دردسر می اندازد و زمان خیلی بیشتری برای عبور از این درب ها باید صرف کنند. درب ضد سرقت از سری درب های فوق امنیتی است که به راحتی میتوانید از تولیدکنندگان درب ضد سرقت آن را تهیه و نصب نمایید. همواره یکی از سیاست های شرکت دریس استفاده از نیروهای متعهد و متخصص می باشد و این یکی از ویژگی های شرکت چوب صنعت دریس می باشد که مشتریان ما از آن به نیکی یاد می کنند. این سوال خیلی از افرادی است که قصد خرید درب ضد سرقت را دارند. وقتی در آستانه ورودی منزل قرار میگیریم، منظره یک درب ضد سرقت زیبا، جذابیت را به امنیت خانهمان اضافه خواهد کرد و آغوش گرم منزل را برای ما به زیبایی باز خواهد کرد.

به همین دلیل با ارائه روکش هایی بسیار لوکس اختلاف قیمت زیادی در درب های ضد سرقت ایجاد شده است؛ به طوری که حتی برخی از روکش های درب ضد سرقت جز صنایع دستی است و به قولی کار دست است و همین امر بر قیمت آن افزوده است. تفاوت درب های ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی چیست؟ اما در مورد تفاوت درب های ترک با دربهای ضد سرقت ایرانی این نکته را باید متذکر شویم که درب های ایرانی از لحاظ ظاهری و کیفیت خود را بسیار نزدیک به درب های ضد سرقت ترک کرده اند. به همین دلیل قیمت درب های ترک از درب های ایرانی بالاتر می باشد. اگر قصد داشته باشید که چارچوب قدیمی هم در آورید باید تخریب انجام گیرد و چارچوب جدا شود اما اگر نیازی به در آوردن چارچوب نباشد و بخواهید روی همان چارچوب قدیمی درب نصب شود، نیازی به تخریب ندارد و در بر روی چارچوب قدیمی نصب می شود و آن را پنهان می کند. امنیت یک مفهوم نسبی است و نمی توان گفت که با نصب درب ضد سرقت خانه یا محل کار شما امنیت صد درصدی خواهد داشت اما از آن جایی که این درب ها از استحکام بالایی برخوردار هستند از درب های معمولی امن تر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید