درب ضد سرقت (قیمت مناسب) بیش از 100 مدل با ضمانت فروش

باز کردن قفل درب ضد سرقت گاهی از دربهای چوبی راحتتر است و گاهی به اندازه قفل گاو صندوق میتواند وقت گیر باشد.باز کردن قفل درب ضد سرقت در نگاه اول میتواند کاری سخت باشد. بدین ترتیب سارقین با قطع برق ساختمان قادر به باز کردن درب نخواهند بود. در قسمت داخلی تر عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از سنگ پشم نسوز هم برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است. درب لابی ضد سرقت دارای ابعادی بزرگتر از سایر درب های آپارتمانی می باشند و این درب ها به دلیل نصب در قسمت بیرونی ساختمان باید در مقابل تابش نورخورشید و رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی باشند تا شاهد پوسیدگی و تغییر شکل ظاهری در درب نباشیم. ساختار یک درب ضد سرقت شامل ورقه های فولادی مقاوم می باشد و تفاوت بسیاری در طراحی و تولید با در های آپارتمانی معمولی دارد. راه حل مشکل شمااستفاده از یک درب با ویژگی های خاص میباشد که درب ضد سرقت نامیده میشود اما یعنی چه مگر این درهای ساختمانی و آپارتمانی چه چیزی دارد که نمیتوان آنرا باز کرد و یا اینکه بالاخره درب هست دیگر چه فرقی با بقیه میکند مگر از آهن و فولاد ساخته شده است و یا لیزر دارد که وقتی سارق به آن نزدیک شود از وسط نصف شود.

استفاده از قفل های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جز آپشن هایی می باشند که مشتریان می توانند در زمان سفارشی برای بهبود امنیت درب ضد سرقت از آنها استفاده کنند. تولید کنندگان ایرانی نیز تلاش می کنند ،درب هایی که تولید میکنند دارای کیفیت بالا و امنیت خوبی باشند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کنند. قیمت و زیبایی درب های ضد سرقت نیز از دیگر ویژگی های است که هنگام خرید باید بدان توجه کنید. با گستره حق انتخاب درب ضد سرقت لوکس و ساده و همچنین درج مشخصات فنی، تلاش شده است تا ساده تر از خرید حضوری بتوانید در خانه و با یک موبایل سفارش خود را تکمیل کنید. یک درب ضد سرقت اگر استاندارد ساخته شده باشد و مواد اولیه با کیفیت در ساختار آن به کار رفته باشد می تواند تا سالیان سال مورد استفاده قرار گیرد . این درب ها با استفاده از ساختار امنیتی خاص تولید شده اند و تولیدکنندگان درب های ضد سرقت این اطمینان را می دهند که درصد ورود به ساختمان از طریق آسیب رساندن به درب بسیار کم است. اصلی ترین تفاوتی که می توان در درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی اشاره کرد نوع رویه ها هستند این تفاوت بیشتر در کیفیت ام دی اف به کار رفته، دقت ابزار و پروفیل های استفاده شده بر روی درب و از همه مهم تر رنگ آمیزی آن است.

ما سعی داریم بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید و به تمام شهرهای ایران ارسال کنیم تا هم میهنان عزیز ایرانی از محصولات با کیفیت ما با قیمت مناسب بهره مند شوند. درب ترک در گذشته طرفداران بسیاری داشت اما امروزه به دلیل افزایش قیمت ارز و تولید درب های ایرانی با کیفیت، خرید این درب ها دیگر مثل سابق نیست. خرید آنلاین و اینترنتی درب ضد سرقت برای اینگونه مشتریان راه اندازی شده است. درب های ضد سرقت چینی با روکش اچ دي اف معمولاً از کیفیت خوبی برخوردار هستند و نسبت به برخی از درب های ترکیه که در بازار ایران وجود دارد گرانتر هم هستند و طبیعتاً با توجه به تفاوت کیفیت درب های ضد سرقت ترک و چیني منطقی است که از نظر قیمتی هم بین این درب ها تفاوت وجود داشته باشد. اما منظور از درب ضد سرقت ارزان که بین فروشندگان متداول است بیشتر درب چینیست ؛ پس بهتره به خاطر کمی ارزانتر بودن ، کیفیت را فدای قیمت نکنیم و عاقلانه هزینه کنیم .

یک فرد حرفه ای بین 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد تا قفل درب ضد سرقت را باز کند و این زمان تحت تاثیر تعداد زبانه های قفل درب ضد سرقت و اینکه زبانه های قفل از چپ و راست و بالا و پایین درگیر شده باشند نخواهد بود . عرض و طول ساب فریم مورد نیاز برای درب های استاندار: 111 در ۲۱۲ می باشد. این درب ها دارای طول عمر بسیار طولانی هستند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید. تمامی این مزایا در درب ضد سرقت ( البته از نوع مرغوب ) , باعث شده , استفاده کنندگان با خیال آسوده درب آپارتمان و یا واحد مسکونی خود را قفل کرده و از منزل خارج شوند. این در حالی است که درب های معمولی برای کاهش هزینه ها در تولید از نوع متریال با سطح کیفی پایین تری تولید و در بازار عرضه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید