درب ضد سرقت – قیمت و خرید انواع درب با ضمانت کیفیت – دُرناب

دربهای لمینت یا درب HPL از سری دربهای پرفروش در بازار ایران است. معمولا درب های ضد سرقت با استفاده از کلید های کامپیوتری چند گانه تجهیز می شوند و امکان دسترسی به درون اتاق با استفاده از روش های متداول دور زدن قفل امکان پذیر نمی باشد.درب های معمولی و ضد سرقت شاید از یک متریال مشابه تولید شده باشند ولی معمولا مقاومت در متریال مورد استفاده در انواع درب های ضد سرقت از نوع بهتری می باشد و شما می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده داشته باشید.این نمونه از درب ها به دلیل اینکه از قطر بیشتری برخوردار هستند و نوع چینش متریال در این سری از درب ها با دقت بالاتری انجام می شود، مقاومت بالایی در مقابله با ورود های خشن داشته و می توانند گزینه ای مناسب برای شما به شمار روند. وظیفه درب های ضد سرقت، همانطور که از اسم آن بر می آید ممانعت از ورود سارقین است. در بین قفل های مختلفی که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند چند نمونه در شاخص های بالایی قرار دارند که قفل درب ضد سرقت کاله یکی از آن هاست که در رتبه های بالای این شاخص بندی جای گرفته است و دلیل این امر به کارگیری آلیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد.

باتوجه به توضیحات داده شده مواد و مصالح مختلفی برای مقاومت درب های ضد سرقت در برابر رطوبت هوای شرجی در آن ها به کار میرود، گزینه های زیادی برای مواد درهای ورودی از جمله فایبرگلاس، چوب، آلومینیوم و فولاد وجود دارد، درهای فایبرگلاس اغلب بهترین درهای بیرونی منازل در آب و هوای مرطوب تر هستند که میزان بارش زیاد را تجربه می کنند، زیرا در زیر خود رطوبت به خوبی نگه می دارند و پوسیدگی و پیچ و تاب برای درب نخواهند داشت. پس طبق توضیحات گفته شده تفاوت اصلی و مهم درب ضد سرقت با درب های دیگر امنیت و مقاومت دربرابر سارقین و اتفاقات طبیعی است که باز به نوبه خود مشخصات درب های ضد سرقت نیز با یکدیگر متفاوت است. قطعا و طبیعتا تفاوت قیمت زیادی بین درب های معمولی و درب ضد سرقت است اما این تفاوت قیمت به چند دلیل مهم بر میگردد که از ما به شما نصیحت ارزشش را دارد تا برای ایمنی منزل، شرکت، محل کار و … 212.5 سانتی متر از روی چهارچوب است.تمامی نمونه های درب ضد سرقت با ارتفاع ثابت 210 سانتی متر(پشت چهارچوب) تولید می شوند و تفاوت آنها در عرض آنهاست. باید توجه نمایید قیمت درب ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان برای تمام محصولات قیمت یکسانی در نظر گرفت، حتی انواع درب ضد سرقت که دارای ظاهری مشابه هستند می توانند دارای ساختار و قیمت متفاوت باشند.

گروه کرال درب یکی از وارد کننده های درب های ضد سرقت ترک، و تولید کننده های برخط درب ضد سرقت ایرانی است، لیست قیمت درب ضد سرقت را میتوانید از طریق پشتیبانی این وبسایت دریافت نمایید، قطعا با مقایسه قیمت های شرکت کرال درب، میتوانید به مناسب بودن قیمت های درب های امنیتی کرال درب مطمئن شوید. یکی از بخش های اصلی تامین کننده امنیت درب های ضد سرقت، قفل آن هاست. درب MDF میتواند دارای روکشهایی از جنس پی وی سی و چوب باشد، که درب با روکش پی وی سی را میتوان به عنوان درب سرویس بهداشتی نیز مورد استفاده قرار داد. بنابراین میتوان از دربهای پی وی سی برای سرویس بهداشتی نیز بهره برد. درب لابی ضد سرقت از جمله دربهای لوکس در بازار است. جدای از این موضوع در شرایط حاضر با وضعیت خطرناک بیماری کرونا، قدم زدن در بازار کار مناسب و درستی نیست به همین دلیل خرید اینترنتی و آنلاین یک انتخاب و تصمیم درست تر به نظر می رسد. به طور کلی بازار داخلی کشورمان هم اکنون شاهد حضور درب های ضد سرقت ترکیه و ضد سرقت چینی در کنار تولیدات داخل کشورمان است. درب ضد سرقت از چه اجزایی تشکیل شده است؟

از درب ضد آب میتوان به عنوان یک درب داخلی پرفروش نام برد. درب داخلی ساختمان دارای انواع و کاربردهای مختلفی است. جنس دربهای داخلی نیز متفاوت است. آیا دربهای ضد سرقت رویه فلز در مقابل آب و آفتاب مقاوم هستند ؟ اجزا درب ضد سرقت از سه قطعه اصلی(فلز، رویه و قفل ) تشکیل شده است که هرکدام زیر مجموعه های مختلفی دارد. تعریف ضد اب بودن این است که درب بر اثر رطوبت هیچگونه آسیبی نبیند یعنی صاحب درب هیچ دغدغه ای در مورد خرابی و پوسیدگی درب یا ریزش آب از درب نداشته باشید.مواد اولیه و شرایط تولید برای درب های حمام و سرویس بهداشتی اگر استاندارد باشد و همه چیز رعایت شود همه انتظارات را برآورده میکند. درب ضد سرقت از چند لایه مستحکم تشکیل شده و علاوه بر آن از قفلهای ایمن نیز استفاده میکند. با توجه به سلایق متنوع موجود در بازار، رویه درب های ضد سرقت نیز از نظر طرح و رنگ از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. آستانه تمامی مدل ها به دلیل آن که با آهن تولید می شود به دلیل رفت و آمد های مکرر کثیف و خاکی می شود که به دلیل آن که این کثیفی ها در خلل و فرج درب می رود نظافت آن بسیار مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید