درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

باور اینکه هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی دلیل کیفیت نیست یک باور درست و بجاست اما به طور کلی میتوان گفت که تفاوت قیمت بسیار زیاد همیشه شبه بر انگیز بوده و جای سوال باقی میگذارد ! شاید بتوان نقطه قوت اصلی قفل های ضد سارق ترک و اروپایی را به نوعی نقطه ضعف آن هم به شما آو.رد چون در صورت مفقود شدن عملا چاره ای جز مراجعه و کمک گرفتن از نمایندگی فروش برای شما باقی نمی ماند و هیچ قفل سازی نمیتواند آن را باز کند. زنجیر جزئی از درب ضد سرقت می باشد که وجود آن الزامی نمی باشد و کاربرد آن برای مواقعی است که بخواهید درب را نیمه باز کرده و اجزای ورود به دیگران ندهید. رگلاژ و نصب نادرست موجب می شود در هنگام باز و بسته نمودن صدا ناهنجاری به گوش برسد و همچنین امکان اهرم نمودن درب و شکسته شده لولای درب وجود خواهد داشت. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر این که منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز در درون آن، ضد حریق هم هستند.

لاستیک درزگیر نسوز اطراف در را احاطه کرده و از وارد شدن دود سمی و حرارت جلوگیری میکند . بنابراین در زمان آتش سوزی که می بایست محل فرار امن باشد، این درب ها مسیر لازم برای عبور را فراهم می کنند. اغلب مردم تصو می کنند که درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت پایینی دارند و روی به درب های گران خارجی می آورند، در حالی که این درب ها کیفیت قابل قبولی دارند و نسبت به قیمت خود، گزینه مناسبی به شمار می روند. درب ضد سرقت ایرانی یا خارجی؟ کارشناسان بازار درب آپارتمان ضد سرقت می گویند: اگر بخواهیم درباره کیفیت درب ضد سرقت موجود در بازار واقع بین باشیم هم اکنون درب های ضد سرقت ایرانی هم ردیف در های تولید شده ترکیه هستند اما در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب های ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می زنند. در حال حاضر بهترین نوع قفل درب ضد سرقت، قفل های شرکت کاله ترکیه بوده که به چندین مدل از جمله قفل مولتی، قفل کاله چنگکی، قفله کاله گاوصندوقی و قفل کاله میله ای که این نوع در همه درب های ضد سرقت نصب می شود.

در میان درب های ضد سرقت موجود در بازار، درب ضد سرقت ترکیه با کیفیت بسیار بالایی تولید و طراحی می شوند به همین دلیل تمام تولید کنندگان داخلی در تلاش هستند تا با قیمتی کمتر درب های ترکیه را مونتاژ نمایند. دب های ضد سرقت ترک به دلیل کیفیت بالایی که دارند، از محبوبیت بالایی در بازار برخوردارند. درب ضد سرقت ایرانی در مقایسه با درب های ضد سرقت ترک کیفیت کمتر و در مقایسه با نسخه چینی کیفیت بالاتری دارد. هرچند به طور کلی درب های ضد سرقت از ساختار یکسانی بهرمند هستند ولی نوع ساخت و کیفیت ساخت درب های ضد سرقت با یکدیکر متفاوت است. ساختار داخلی درب اتاق ام دی اف کلاف چوب روسی است که چوب خشک شده میباشند و با اتصالات خاص میتوان کلاف های چوبی درب ام دی اف را بوجود آورد.خشک بودن و اتصالات خاص چوب های کلاف از هر گونه صدمه ای روی درب جلوگیری میکند.در داخل درب های ام دی اف هم میتوان از هانی کام و لایه 3 میلی ضربدری استفاده کرد که به دلیل کاهش وزن درب های داخلی معمولا از هانی کام استفاده میشود.

در سال های اخیر به علت کوچک بودن خانه ها و همینطور کوچک بودن حمام ها و سرویس های بهداشتی ، درب های حمام و سرویس های بهداشتی زیاد در معرض آب و رطوبت و بخار بوده اند و این باعث این شده بود که عمر این درب ها نسبت به درب های دیگر خانه ها پایین بیاید. از مزایای درب ضد سرقت چینی می توان به به قیمت پایین و مخفی بودن لولای آن اشاره کرد و از معایب آن می توان از وزن پایین و ظاهر نه چندان زیبای آن نام برد. درب های ضد سرقت از لحاظ فنی و ساختاری باید مولفه هایی را برا استاندارد بودن دارا باشند. باید توجه داشته باشید که امنیت درب های ضد سرقت ناشی از مولفه های مختلفی همچون چارچوب، لولا، روکش و درنهایت نوع قفل می باشد که همگی در کنار هم باعث بالا رفتن امنیت درب ضد سرقت منزل شما می شود و بستن یک قفل ایمنی بر روی درب های معمولی باعث افزایش امنیت آن نمیشود. گروه صنعتی کارن درب به عنوان اولین تولید کننده درب های ضدسرقت در شمال کشور فعالیت خود را آغاز نمود و پس از ۱۰ سال فعالیت و افزایش تولید خود در این عرصه، مفتخر است تا علاوه بر استان گیلان به استانهایی همچون تهران، قزوین، مازندران و اردبیل تولیدات خود را عرضه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید