درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

درب های ضد سرقت یکی از مطمئن ترین و اصولی ترین روش ها برای ایجاد امنیت و جلوگیری از ورود سارقین به ساختمان ها می باشد. این روش بیشتر برای خانه هایی استفاده می شود که عرض درب بیشتر از 95 سانتی متر داشته باشند که پس از نصب درب ضد سرقت بازشو مفید استاندارد باشد. فضای مورد نیاز نصب برای ساب فریم از عرض ۲ سانتی متر و ارتفاع ۱ سانتی متر بزرگتر ساخته شود . کارخانه برای ساخت درب های سفارشی با عرض و طول بیشتر باید از ورق های کات شده ی با عرض و طول بیشتر استفاده کند. امکان ساخت سفارشی در رنگ ها و ابعاد دلخواه مشتری و همچنین امکان ارسال به سراسر ایران در سریعترین زمان میسر شده است. ساخت سفارشی درب های ضد سرقت رویه ترک دُرسام در این حالت بین 10 تا 15 روز زمان نیاز دارد. حتی باید بیان شود که رنگ رویه های ضد سرقت نیز از کشور ترکیه وارد می شود و با توجه به اینکه ترکیه سابقه ی زیادی در زمینه مصنوعات چوبی و محصولات چوبی و درب های ضد سرقت و داخلی داشته است و همجوار با کشور ایران نیز می باشد باعث رشد روز افزون کیفیت درب های ضد سرقت درسام شده است.

درب های ضد سرقت رویه ترک دُرسام دارای چهارعدد پین پشت لولا گاوصندوقی ، شب بند ، روزبند و لاستیک درزگیر می باشند که این موارد نیز باعث بهبود مقاومت درب ضد سرقت می باشد. نصب آسان درب های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود. با نصب این آستانه استیل که هزینه قابل توجهی را نیز به قیمت درب اضافه نمی کند سبب می شود تا به راحتی کشیدن یک دستمال مرطوب به آستانه درب، به صورت کامل نظافت شود و هیچ ردی از آن باقی نماند. طول ساب فریم انتظار برای درب ضد سرقت ۲۱۲ سانتی متر به این معنا می باشد که از کف تمام شده تا زیر نعل درگاه نباید بیشتر از ۲۱۲ سانتی متر باشد. البته باید در نظر داشته باشیم درب ضد سرقت ارزان یا تمام دربهای ضد سرقت ایرانی و وارداتی به دربهای ایمنی مشهور می باشند.

فروشندگان بیشتر اوقات درب های منتاژ را بعنوان درب های ترک معرفی میکنند و پول بیشتری میگیرند پس خریدار حتما باید به این نکته نیز توجه داشه باشد. تولید درب ضد سرقت از کشور ایتالیا آغاز شده و پس از 5 سال تولید به کشور ترکیه منتقل شده است. اتحاد درب با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کفي به بزرگترين توليد کننده درب ضدسرقت در ايران تبديل گردد. فروشگاه آنلاین انواع درب های ضد سرقت ساخت کشور های ایران،چین و ترکیه در فروشگاه اینترنتی اتحاد درب.شما میتوانید هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری،درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت اتحاد درب سفارش دهید. اگر هر زمانی تصمیم به خرید درب ضد سرقت گرفتید به سایت اتحاد درب مراجعه کنید زیرا شرکت ما هم یک شرکت تولیدی است و هم یک واسطه منصف برای مشتریان و همچنین از طریق سایت ما میتوانید با انواع درب های ضد سرقت در طرح ها و رنگ های مختلف جدید و قدیم نیز آشنا شوید و و حتی خرید اینترنتی درب ضد سرقت مورد نظر خود را به سادگی انجام دهید.

این خدمات به صورت حرفه ای و بر اساس نیاز شما در دسترستان قرار خواهد گرفت و شما می توانید به صورت مستقیم نسبت به خرید انواع درب های ضد سرقت اقدام کنید. پیشنهاد می شود برای آشنایی با انواع درب ضد سرقت موجود و حتی جدید ترین درب های ضد سرقت و آگاهی از تمام مشخصات و قیمت آنها با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را به صورت رایگان مشاوره دقیق و حرفه ای دهند. کلیه درب های تولیدی اتحاد درب به صورت نایلون حباب دار و کارتن با قابلیت ارسال به سراسر ایران و کشور های منطقه می باشد.درب های تولیدی ما تماما دارای گارنتی و خدمات پس از فروش هستند.اتحاد درب به عنوان بهترین فروشگاه درب در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. اگر تصمیم خرید در ضد سرقت در گیلان و رشت را دارید بهتر است از یک فروشگاه معتبر و شناخته شده اقدام به خرید درب نمایید.اتحاد درب به عنوان بهترین فروشگاه در ضد سرقت در گیلان و رشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ساخت درب های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود که عایق حرارت میباشد ساخت این درب ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد.

دیدگاهتان را بنویسید