درب ضد سرقت – لیست قیمت و فروش انواع درب ها – اتحاد درب

اما همین خریدار اگر این مطلب را به دقت بخواند حتما نظرش تغییر خواهد کرد . فروشندگان بیشتر اوقات درب های منتاژ را بعنوان درب های ترک معرفی میکنند و پول بیشتری میگیرند پس خریدار حتما باید به این نکته نیز توجه داشه باشد. در این رده نیز قفل های ساخت ترکیه به دلیل برخورداری از بالاترین استانداردهای اروپا نسبت به مدل های چینی از طول عمر و کیفیت بیشتری برخوردار خواهند بود. یکی از مزیت های حفاظ ضد سرقت اکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی میتواند گزینهی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجهی تخصیصیافته برای خرید درب ایمنی میباشد. درب ضد سرقت میتواند هم از نظر زیبایی و هم از نظر امنیت و کیفیت جزء بهترین گزینه ها باشد . پس برای انتخاب بهترین گزینه باید اطلاعات کافی در رابطه با کیفیت و مشخصات فنی آنها داشته باشید. با توجه به موارد گفته شده، خرید درب ضد سرقت از مجموعه ایمان ویندور یک انتخاب و خرید مطمئن و منطقی به حساب می آید. به طور کلی درب ضد سرقت .از سه بخش تشکیل شده است: 1-چارچوب 2- بدنه 3-قفل درب که در بدنه جای گرفته است همان طور که اشاره شد با توجه به استانداردهای موجود اگرچه این نوع از درب ها ظاهری دلربا دارند، اما بدون تردید برای ساخت آنها از فلزهای مقاوم در برابر برش، ضربه یا سوراخ شدن همراه با موادی مقاوم در برابر حرارت و اسید استفاده خواهد شد پس وزن زیادشان نسبت به در های معمولی اولین مشخصه درب ضد سرقت است.

در حین ساخت این پنل ها سعی می شود مخلوط گچ به همراه هوا به صورت فشرده بین دو سطح مقوایی وارد شود که به سبکی، استحکام و ایجاد عایق حرارتی، صوتی و برودتی با استفاده از عایق های پشم سنگ و پلی استایرن پنل کمک شایانی کند. با توجه به اینکه درب های ضد سرقت بسیار سنگین هستند، استفاده از ورق فلزی 1٫5 میل برای ساخت چهارچوب باعث بالاتر رفتن مقاومت چهارچوب جهت نگهداری درب می شود و در غیر این صورت درب پس از مدتی نشست کرده و از حالت رگلاژ خارج می گردد. درب ضد سرقت برخلاف درب معمولی از چندجا به چهارچوب و لولا قفل میشوند و چون لولا پنهان است مانع از اهرم انداختن توسط سارق میشود. برای دزدان مهم نیست که درب ورودی از فولاد غیر قابل برش تولید شده باشه یا یک درب چوبی معمولی و ساده چون سارقین فقط از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک قفلهای نصب شده روی انواع درب وارد میشوند.

جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمی خورد اما بودن آن خالی از لطف نیست. امروزه خرید درب ضد سرقت در تهران و سایر شهر ها افزایش چشم گیری داشته است. عموما روکش های MDF چوب طبیعی که در برترین مدل های آن ها را در درب های ساخت ترکیه مشاهده می کنیم دارای قیمت و کیفیت بسیار بیشتری نسبت به مدل های با روکش مصنوعی و عموما شفاف هستند که عمدتا تولید کشور چین می باشند و در واقع رده درب ضد سرقت ارزان قیمت را در بازار در اختیار دارند. این نوع درب ها دارای استاندارجهانی هستند که شرکت ها هنگام تولید باید به آنها توجه کرده و مطابق با آنها درب ضد سرقت را تولید و در اختیار مردم قرار دهند. ولی امروزه با توجه به تنوع سلیقه مشتریان و استفاده از ابزار های جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل چوبی، امکان طراحی و ساخت انواع چهارچوب چوبی برای درب های داخلی فراهم شده است. قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوت اند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چهارچوب استفاده می کنند.

در زمان نصب درب، چهارچوب با ملات سیمانی پر می شود. درب های ضد سرقت معمولا داخل لنگه درب، یک ورق فلزی بسیار مقاوم دارند که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می کند و در صورت غیرممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند. رنگهای مورد استفاده به صورت کوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر کارفرما می باشد. درب ضد سرقت به نوعی از درب ورودی ساختمان می گویند که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق کردن درب نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، آن را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل ، لولا یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود دزد به محل مورد نظر بشود. فوم پلی اورتان باعث می شود که یک لایه عایق در داخل درب ضد سرقت ایجاد شود و سر، صدا، آلودگی صوتی و همچنین هوای سرد و گرم نمی تواند به داخل خانه نفوذ کند و از همه مهم تر اینکه حشرات موذی هم راهی برای ورود به داخل منزل با وجود درب ضد سرقت ندارند و دیگر نیازی به درزگیری به وسیله نوارهای درزگیر نیست چون درب های ضد سرقت طوری طراحی و تولید شده اند که بی نیاز از لوازم و تجهیزات جانبی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید